Saltar al contenido

Waze vs Google Maps, co je lepší? – Výhody a nevýhody každé aplikace

27 de agosto de 2022

Určitě jste slyšeli o službách, které nabízí Waze a Google Maps, ale víte, která je pro vás výhodnější? Zveme vás k přečtení tohoto článku, se kterým se naučíte Waze vs Google Maps, které jsou nejlepší? Výhody a nevýhody jednotlivých aplikací

Waze vs Google Maps, které jsou nejlepší? Výhody a nevýhody jednotlivých aplikací

Jak Waze, tak Google Maps jsou mobilní platformy. Pomocí nich mohou uživatelé sledovat určitou trasu k dosažení cíle. Vyplatí se však vědět, která ze služeb je lepší, stejně jako výhody a nevýhody jednotlivých aplikací.

Dále představujeme Atributy Waze a Google Mapsjeho výhody a nevýhody, abyste mohli jasněji určit, která aplikace je pro vás nejlepší.

Waze vs. Google Maps

Použití Waze nebo Google Maps závisí na potřebách uživatelů. Například, pokud se někdo potřebuje rychle dostat na konkrétní místo, pak bude Waze jeho nejlepší alternativou. Pokud se stejný uživatel chce dostat na nejrušnější místo ve městě, kde se nachází, Google Maps mu zobrazí přesné místo.

Zatímco platforma Waze umožňuje vytvořit prostředí pro zpětnou vazbu aktualizovat zveřejněné informace, Mapy Google tento atribut nemají. Na druhou stranu, pokud nemáte dobré připojení k internetu, i když si můžete stáhnout a používat Waze, nebudete moci stahovat mapy; místo toho pomocí Map Google, pokud to dokážete.

Výhody a nevýhody Waze a Google Maps

Mezi výhody Waze patří provoz typu sociální sítě pro připojení stovek uživatelů. Navíc je možné rychle lokalizovat v reálném čase a vyvarujte se zaseknutí. Mapy Google zase umožňují využívání offline služby, získávání obchodních prostor a velkého množství tras prostřednictvím své rozsáhlé databáze.

Mezi nevýhody Waze patří omezený počet možností. Tímto způsobem je možné najít trasy pro vozidla, zatímco Google Maps přidá trasy pěšky, na kole a dokonce i veřejnou dopravou. Nevýhodou Google Maps je, že nemají možnost vyhnout se drsným silnicím nebo najděte nejbližší čerpací stanici.

Waze vs Google Maps: což je lepší

Považujte Waze za lepší než Google mapy nebo naopak se nepovažuje za spravedlivé, protože jedna má to, co potřebuje druhá aplikace. V tomto ohledu, pokud Waze podrobně naznačí cestu, jak získat konkrétní benzín pro vaše vozidlo, Google Maps vám okamžitě řeknou, kam byste měli jet z mapy.

Pokud na svém zařízení nemáte stabilní připojení, stanou se Mapy Google vaším největším spojencem. Pokud však hledáte rozhraní s barevným a snadno použitelným designem, Waze bude váš oblíbený. Ve skutečnosti můžete Didi propojit s mapami obou aplikací.