Saltar al contenido

Vraťte se a prohlédněte si nebo přehrajte dočasné fotografie z Instagram Direct

15 de agosto de 2022

Mezi nevýhodami a výhodami veřejného profilu na Instagramu se nepochybně vede velká debata, ale existují i ​​​​další funkce, které se také snaží zlepšit soukromí, jako je efemérní režim. Dnes budeme mluvit o efemérním režimu, nové a zajímavé funkci v rámci Instagramu. Na oplátku budeme mluvit s vámi jak se vrátit zpět k zobrazení nebo přehrávání dočasných fotografií v Instagram Direct a pokud je to možné nebo platné.

Vraťte se k prohlížení dočasných fotografií z Instagram Direct

Dočasný režim, známý také jako efemérní režim, je nová funkce integrovaná v rámci Instagramu. Tato funkce vám umožňuje odesílat dočasné zprávy, pomocí kterých můžete chránit informace sdílené prostřednictvím tohoto média.

Je to jeden z mnoha protokolů a funkcí, které platforma integruje za účelem zlepšení soukromí. Jednou z těchto základních funkcí je uvést instagramový účet do soukromého režimu, ale je jasné, že je potřeba ještě jeden krok a zapojit i zprávy, k tomu existuje efemérní režim.

Je nepochybně relevantní v případě, že nechcete ukládat informace, které sdílíte. Podobně, pokud sdílíte důležité nebo soukromé informaceje to něco, co vám doporučujeme aktivovat.

Jediný způsob, jak zobrazit dočasná nebo pomíjivá videa nebo fotografie, je v chatu. Pokud chat opustíte, tyto fotografie nebo videa již neuvidíte v žádném případě. Musíte mít na paměti, že se jedná o opatření Instagramu na ochranu soukromí uživatelů.

Pomíjivý režim má své využití, ale pokud chcete vidět videa nebo obrázky za všech okolností, je nejlepší komunikovat prostřednictvím běžného chatu. Jinak je proces prohlížení fotografií nebo videí v tomto režimu složitější.

Instagram nezakazuje určité akce, které vám umožní znovu vidět obsah pomíjivého chatu. Máme na mysli konkrétně pořizování snímků obrazovky nebo nahrávání obrazovky vašeho mobilního telefonu. Tyto akce jsou povoleny, existují však určitá omezení, která byste před jejich použitím měli znát.

Za prvé, jakmile pořídíte snímek obrazovky, aplikace zobrazí upozornění v chatu. Jinými slovy, uživatel, který s vámi mluví, si všimne, že jste pořídili snímek obrazovky.

Jak jsme již uvedli, je opatření určené k ochraně soukromí druhé osoby. Z tohoto důvodu nemusí být pomíjivý režim nejlepší, pokud máte v úmyslu ukládat informace, fotografie nebo videa, které jsou odesílány prostřednictvím chatu.

V každém případě, pokud máte rozhovor s osobou, kterou neznáte nebo jí příliš nedůvěřujete, zveme vás na zkuste efemérní režim. Informace, které prostřednictvím této možnosti odešlete, možná znovu neuvidíte, ale v mnoha oblastech se jistě můžete chránit.

Aktivujte efemérní režim Instagramu

  • Jakmile se přihlásíte ke svému účtu, jednoduše přejděte do sekce zpráv, která se nachází vpravo nahoře. Tam vyhledejte osobu, se kterou si chcete vyměňovat zprávy.
  • Jakmile jste uvnitř chatu, jednoduše posuňte prstem nahoru a klikněte na „efemérní režim“. Někdy stačí posunout prst nahoru a možnost se aktivuje.
  • Všimnete si, že se obrazovka zapne tmavý režimto znamená, že efemérní režim je zapnutý.
  • Všechny zprávy, které odteď odešlete, tam zůstanou pouze po dobu, kdy je chat otevřený. To znamená, že pokud chat zavřete, odeslaná zpráva zmizí, totéž platí pro odesílatele i příjemce.

Jak stáhnout dočasné fotografie z Instagram Direct?

I když je to jeden z největších požadavků, žádná zjevná možnost stahování dočasných fotografií Instagramu. Stejně tak existuje další možnost, která není tak dobrá, ale může nám pomoci. Pokud chat neopustíte, můžete na něj rychle kliknout a fotka se tak přehraje znovu.

Navíc je důležité to vědět Oznámení přijde druhé osobě, která znovu viděla dříve odeslanou fotografii. Tentokrát to bude samozřejmě naposledy, kdy bude možné tuto fotografii reprodukovat. Podobně je přehrání možné pouze v případě, že se fotografie po několika sekundách přehraje znovu.

viz dočasné fotografie videa instagram

Jak uložit dočasná videa Instagram Direct?

V současné době Neexistuje žádný zjevný způsob, jak stáhnout tato dočasná videa Instagram, ale je tu ještě jedna možnost, která může velmi pomoci. Jde o pořízení záznamu obrazovky. Mnoho dnešních mobilních telefonů má tuto možnost začleněnou do svého repertoáru aplikací; existují však aplikace třetích stran pro stahování těchto typů videí odeslaných službou Instagram Direct.

První věc, kterou byste měli udělat, je ujistit se, že máte aplikaci, získáte ji v Obchodě Play. V mnoha případech musíte nejprve vstoupit do aplikace, abyste aktivovali možnost nahrávání, a tak přejděte na chat Instagram a sledujte video během nahrávání obrazovky. Je důležité si uvědomit, že video již nebude mít stejnou kvalitu, ale bude stále uloženo v galerii vašeho telefonu pro případ, že si jej budete chtít znovu prohlédnout.

Navíc jednou z výhod je, že tyto aplikace mají schopnost zachytit nejen pohyb, ale i zvuk, kterým video disponuje. Funguje tedy jako dobrá alternativa k uložení videí, která nemůžete stáhnout.