Saltar al contenido

Vidí zablokovaný kontakt na Instagramu odeslané zprávy? – Odpovědi zde

19 de julio de 2022

Instagram má možnost zablokovat kontakt, důvodů může být několik, ale blokování může být bezpečnostním opatřením proti útokům, obtěžování, krádeži obsahu z našeho instagramového profilu nebo nechtít s profilem interagovat, existují o tom pochybnosti blokování kontaktů v této síti, ale zde jsou odpovědi.

Zablokováním kontaktu na Instagramu se zruší způsoby prohlížení obsahu mezi dvěma uživateli, zablokuje se výměna zpráv prostřednictvím soukromého chatu, blokovaný kontakt nevidí váš profil nebo obsah ze svého účtu. Člověka můžete z Instagramu odblokovat, pokud přejdeme na jeho profil z přímého zasílání zpráv a vybereme možnost ‘odblokovat’, čímž se sledující a obsah účtů opět zviditelní.

přestat prohlížet profil

Když zablokujete uživatele na Instagramu, již není možné vyhledat jeho profil pomocí vyhledávání pomocí jeho uživatelského jména, ale pokud vstoupíme na panel konverzace a otevřeme chat s touto osobou, uvidíme, že nahoře, když stiskneme, přistupujeme váš profil, ale neuvidíme vaše sledující ani váš obsah.

Oznámení nepřicházejí

Při blokování někoho z Instagramu se blokování provádí tak, že blokovaný kontakt neví, že byl zablokován, nedostáváte o tom oznámení ani informacebude vědět o svém zablokování, když nemůže najít váš účet nebo s vámi nebude moci chatovat prostřednictvím zpráv na Instagramu, i když by mohl předpokládat, že jste svůj účet skutečně smazali ze sítě.

Blokovaný uživatel také nebude dostávat oznámení o aktivitě vašeho profilu, stejně jako vy nebudete dostávat oznámení o aktivitě jeho profilu. Také to nebudete moci označit nebo zmínit v komentářích, nebude to moci ani blokovaný uživatel.

Přestaneš mě sledovat?

Ano, když někoho zablokujete na Instagramu přestaňte se počítat jako sledující vašeho účtubude viditelné pro vás a pro ostatní uživatele, kteří ztratili sledujícího, což je osoba, kterou jste se rozhodli zablokovat ze svých kontaktů, ačkoli tato poslední data nebudou viditelná.

Smaže se konverzace zablokované osoby z Instagramu?

Pokud jste vedli konverzaci s kontaktem na Instagramu prostřednictvím přímé zprávy a později tuto osobu zablokujete, konverzace se uloží na lištu zpráv, i když již nebudete moci na zprávy od tohoto uživatele odpovídat ani od něj přijímat.

Když zablokujete osobu na Instagramu a vstoupíte do konverzace, kterou vedl před zablokováním, uvidíte to ve spodní části konverzace se zobrazí možnostsmazat konverzaci‘, který smaže přijaté a odeslané zprávy.

instagramový chat blokován

Jak mohu obnovit konverzaci někoho, kdo mě zablokoval?

Když zablokujete osobu na Instagramu, konverzace zůstane ve zprávách, pokud se nerozhodnete konverzaci smazat. Pokud se tak rozhodnete, již nebudete moci obnovit smazané zprávy v rámci konverzace.

Ačkoli pokud přistoupíte ke svému profilu a poté k „zabezpečení“, uvidíte sekci „data a historie“, kterou musíte označit a poté vybrat možnost „stáhnout data“, později si Instagram vyžádá e-mail, který použije jako cíl poslat zálohování aktivity vašeho účtu.

Upozorňuje Instagram mé sledující, že jsem zablokoval osobu?

Zablokování uživatele platformy Instagram probíhá soukromě, takže vaši sledující neuvidí, že jste uživatele zablokovali, stejně jako sledující blokovaného uživatele neuvidí, že byl zablokován uživatelem. jiný uživatel.

Co se stane s reakcemi a komentáři osoby, kterou jsem zablokoval?

Když zablokujete uživatele na Instagramu, jeho komentáře a reakce na vašich fotkách a videích již nebudou viditelné, pokud se rozhodnete daného uživatele odblokovat Nebudete také moci obnovit reakce a komentáře, které k vašim fotografiím udělal. a videa.

Zmizí značky osoby, která je zablokovaná na Instagramu?

Když zablokujete osobu na Instagramu, zmizí štítky, které zmiňují zablokovaného uživatele na fotkách nebo videích, které jste dříve přidali do svého obsahu na Instagramu. Tagy na vašich fotkách nebo videích také neuvidí vaši sledující na Instagramu.