Saltar al contenido

Viber: Upravte nebo změňte telefonní číslo z mobilu nebo mobilu

15 de julio de 2022

Viber je jedním z nejoblíbenější platformy pro zasílání zpráv a na dnešním trhu univerzální. Proto, přestože jsou na aplikačních platformách krátkou dobu, uživatelé často porovnávají Viber s WhatsApp, kvůli široké škále funkcí, které první má.

Jednou z výhod, které Viber představuje, je, že umožňuje změnit telefonní číslo v aplikaci z vašeho mobilního zařízení Android jednoduchým způsobem, pokud jste získali přístup k novému nebo jste se připojili k nové telekomunikační společnosti.

Z tohoto důvodu vám ukážeme průvodce s jednoduchými kroky, které vám to umožní změnit telefonní číslo v aplikaci viber z mobilu Android snadno.

Co se stane s vaším účtem Viber, když změníte své telefonní číslo?

Viber je obvykle velmi přísný zabezpečení účtu a soukromí příslušných uživatelů platformy. Viber proto obvykle pokrývá každou funkci účtu, když se uživatel rozhodne změnit své telefonní číslo nebo mobilní zařízení.

Tímto způsobem v případě kreditu, který jste měli na svém předchozím účtu Viber, budete muset z platformy obdržet kód, abyste převést kredit na nový účet. Pokud si tedy chcete nadále užívat placené předplatné nebo samolepky Viber, můžete tyto funkce obnovit z nastavení.

Chcete-li to provést, musíte vstoupit do konfigurační sekce svého účtu a vybrat možnost ‘Koupit’. tam, musíte vyberte sekci ‘Obnovit’ abyste k nim měli přístup z nového zařízení.

Pro chaty ze starého účtu vytvořte zálohu, kterou můžete obnovit do nového účtu. Na druhou stranu, pokud jde o kontakty, měli byste vědět, že budou upozorněni, že jste si ve Viberu změnili telefonní číslo.

Jak upravit číslo Viber z vašeho mobilního telefonu

Dobře, teď si to vysvětlíme jak můžete změnit telefonní číslo. V závislosti na důvodu změny čísla budete muset postupovat podle níže uvedených kroků. Tato aplikace pro zasílání zpráv nabízí velmi snadné způsoby, jak změnit své číslo a zařízení, pokud tomu tak je.

Pokud je použito nové zařízení

Aplikace Viber vám také dává možnost úplně změnit svůj účet na Viberu do nového mobilního zařízení Android.

V takovém případě musíte na svém starém zařízení Android zadat aplikaci Viber a vybrat možnost tří řádků v horním rohu. Když tak učiníte, musíte vybrat sekci ‘Nastavení’, ‘Účet’ a nakonec ‘Změnit telefonní číslo’.

Nyní v této sekci musíte vybrat možnost ‘Nové telefonní číslo a nové zařízení’. Poté musíte vybrat možnost „Zálohovat“ a uložit data odpovídající vašemu účtu na platformě Viber.

Později, až bude Viber zálohovat váš účet, využijte příležitosti stáhnout a nainstalovat Viber na nové zařízení, na které budete přecházet. Takže po dokončení procesu kopírování byste měli zadejte nové telefonní číslo které chcete na svém novém zařízení propojit s platformou Viber.

Nakonec obdržíte odpovídající ověřovací kód a musíte jej zadat do odpovídající části platformy Viber na vašem novém zařízení.

Pokud je použit stejný telefon

Platforma Viber vyvinula způsoby, jak můžete změnit registrované telefonní číslo na platformě snadno ze svého zařízení Android, aniž byste museli znovu instalovat Viber do zařízení.

Chcete-li to provést, musíte vstoupit do aplikace a vybrat ikonu tří vodorovných čar v levém horním rohu úvodního okna. Jakmile se zobrazí odpovídající nabídka, musíte zadejte možnost „Nastavení“. a později v sekci Účet.

viber-logo

Při přístupu si všimnete, že jedna z dostupných možností je „Změnit telefonní číslo’, takže byste měli vybrat takovou možnost. Nyní v dalším okně musíte vybrat možnost „Nové telefonní číslo“. Tam budete muset zadat nové číslo, které má váš Android, a poté jej potvrdit v novém okně, které se objeví.

Nakonec musíte počkat, až obdržíte přístupový kód Viber odpovídající vašemu telefonnímu číslu, buď zavoláním nebo zprávou v závislosti na vašem výběru. Takže když do něj vstoupíte, úspěšně se změníte telefonní číslo aplikace z vašeho Androidu.