Saltar al contenido

Velikost obrázku, banneru a profilového obrázku

26 de julio de 2022

Pokud chcete svůj škubnutí profilu vypadá dobře S jeho velkolepými fotografiemi na pozadí, které vynikají vašim divákům, je první věcí, kterou musíte udělat, být autentický. Samozřejmě, když víte, co je tato platforma twitch, bude pro vás snazší porozumět informacím.

Být jedinečný a mít zcela osobní image je pro platformu twitch velmi důležité, jinak budou lidé z vaší image zmatení. Tímto způsobem začneme mluvit o opatření, která musí být přijata ke splnění požadavků.

Měření pro bannery profilu Twitch

Bannery na Twitchi se vždy objeví na kanálech nad přehrávačem. Proto je velmi důležité mít obrázek s odpovídajícími rozměry, aby byl dokonalý a byl vizuálně atraktivním bannerem.

Jedním z opatření je, že vám k tomu platforma dává příležitost navrhněte banner o velikosti 1200 x 480 megapixelů, umístění vašeho osobního designu, zcela podle vašich představ. Hmotnost obrázku však nemusí přesáhnout 3 MB, takže s tím musíte počítat, aby vaše bannery vycházely tak, jak si přejete. To znamená, že váš design musí být přizpůsoben těm ponožkám, aby to mohlo vypadat dobře.

Jaká je velikost profilových obrázků pro Twitch

Profilová fotka je dalším prvkem, na který je třeba při jejím vytváření myslet. Tohle je jedna z možností, na kterou lidé upozorňují a to musí být provedeno vynikajícím způsobem a s velkou opatrností.

Samozřejmě platí, že umístíte svou fotografii nebo si vytvoříte vlastní logo, abyste ji zachytili a přitáhli velkou pozornost veřejnosti. Stejným způsobem musíte mít velikost 256 x 256 megapixelů. Pokud však chcete jako podnikatel na sociálních sítích twitch začít od nuly, můžete tak učinit úplným nastavením celého svého profilu.

Nicméně, Aby byla profilová fotka správně zveřejněna na Twitchi a neztratila své vlastnosti, musí mít velikost 480 x 480 pixelů. V opačném případě bude obrázek při nahrání upraven na tuto velikost a může být poškozen nebo nebude takový, jak jste očekávali.

emocí škubnutí měření pozadí

Lidé mají spoustu zábavy s emocemi, které vkládají do svých chatů, aby mohli komunikovat s ostatními uživateli, když jsou ve streamu nebo při svých online aktivitách. Opatření se zaměřují na následující tři, pro větší zařízení 112×122skutečná a původní velikost samotných emocí je 28×28.

A nakonec pro webová platforma je 56×56. Na druhou stranu, pokud chcete, aby vaše chaty vypadaly úžasně, můžete je vytvořit od začátku tím, že si pro sebe vytvoříte emotivní návrhy. Na závěr vezměte v úvahu všechna opatření, která byla naznačena, abyste mohli mít dobrý profil na své sociální síti. Takže s nimi můžete upozornit každého, kdo si všimne, že je vyroben za těchto podmínek a hlavně bez kopií zbytku.

A nyní můžete začít vytvářet živá videa, abyste se mohli bavit se svými sledujícími a aby vaše fotografie a videa vypadaly profesionálně, to vše díky následujícím aplikacím, které vám ukážu spolu s jejich funkcemi.

Jak vložit profilový obrázek na Twitch z mobilního telefonu

Profilovou fotku na Twitchi si tedy můžete aktualizovat z mobilu, stačí se na Twitchi přihlásit z mobilu. Jakmile jste uvnitř platformy, najdete nabídku, musíte ji vybrat, aby se zobrazily všechny možnosti. První možnost, která se objeví, je Profilový obrázek. Kliknete na místo, kde je napsáno „Profilový obrázek“, máte možnost vybrat fotografii z galerie a aktualizovat svůj profil Twitch.

logo platformy twitch

Velikost informačních panelů

Pokud jde o informační panely na Twitchi, zjistíme, že velikost těchto panelů je 320 x 300 pixelů.

Ideální velikost překryvů

Pokračujeme ve správných měřeních a velikostech na Twitchi, ideální velikost pro překryvy je 1920 x 1080 pixelů.

Video banner a offline opatření

Nyní, když mluvíme o videu a offline bannerech z hlediska měření, pokračujeme s podílem 1920 x 1080 pixelů.

Aplikace pro vytvoření obrázku twitch

Začínáme s Plátnotohle určitě Je to jedna z nejvíce doporučovaných aplikací pro úpravu fotografií a má miliony přihlášených uživatelů. Díky tomu je při úpravách tak dobrý. Nabízí vám velmi rozmanité možnosti s neuvěřitelnou kvalitou designu a nejlepší ze všeho je, že jsou zdarma.

vytvoření banneru

Je třeba poznamenat, že stejně jako najdete návrhy zdarma, existují i ​​placené návrhy, které pro vás mají více možností, ale to je ponecháno na vašem vkusu. Další je jiskra adobe tento čaj nabízí širokou škálu šablon pro vaše bannery, které vám pomohou navrhnout vaše personalizované obrázky. Takže na rozdíl od Canva má tento všechny bezplatné možnosti a s koncem designů.

Stejným způsobem je to také cello, kterou sledují všichni příznivci grafického designu, je violoncello velmi oblíbenou aplikací v této oblasti sítí. S ním můžete dokonce zvýšit počet svých diváků pomocí atraktivní design a velká profesionalita že vaše obrázky musí být vidět, když je použijete s příslušnými mírami.

A nakonec máme návrh loga zdarmadalší aplikace, ve které můžete si vytvořit, navrhnout vlastní logo na twitchiza předpokladu vaší značky a zvýšení počtu uživatelů. Je to tak skvělé, že vám pomůže získat uznání tím, že oslovíte více lidí kvůli důvěryhodnosti obrázků.