Saltar al contenido

Uber Trip: Co to je, co to znamená, jak to funguje a jak to používat na mém mobilu

21 de julio de 2022

Jejich používání Taxislužby Uber Trip nebo jinou přepravní službou, je stále častější, vzhledem k tomu, jak rychlé a pohodlné je cestování v jedné z nich. Nemusíte tak dlouho čekat, než se přeprava dostane do cíle, a můžete se pohodlně usadit v chladném a uvolněném prostředí.

Je pravděpodobné, že jste vy, vaši přátelé a rodina již využili některé z moderních aplikací taxislužby, jako je UBER TRip. Když objevíme výhody něčeho nového, např. při používání UBER, Naší okamžitou reakcí je doporučit to každému, koho najdeme.

A vědomí, že můžeme vytvořit rodinnou skupinu v rámci stejné taxi aplikace, zvyšuje naši touhu používat ji s těmi, kteří jsou velmi blízko. K tomu bude velmi užitečný nástroj UBER Trip, který si můžete aktivovat z aplikace Uber, ale Co je Uber Trip? vysvětlíme vám to níže.

Co znamená „Uber Trip“?

Pravděpodobně si myslíte, co je Uber Trip, no, velmi zjednodušeně řečeno, je to monitorování, které vám umožní sledovat osobu, která využít taxislužbu UBER, v reálném čase. To znamená, že s touto funkcí budete moci cítit klid, který hledáte, když člen vaší rodiny cestuje městem nebo dokonce v jiné zemi, která poskytuje dopravní službu, o které mluvíme.

Myslete na to, při používání UBER budete moci poslat své dítě na univerzitu nebo vědět, kam míří. Vzhledem k tomu, můžete sledovat cestu prostřednictvím svého zařízení.

Pokud váš rodiče nebo prarodiče zestárlia potřebují časté lékařské schůzky; Nebudou muset čekat, až se uvolníte, aby je mohli převést, protože taxislužba Uber Trip to udělá za vás. Samozřejmě se ujistěte, že v době placení je to váš účet, protože pokud ne, objeví se hláška „Nerozpoznaný poplatek“, protože to není vaše platební karta.

To jim dává určitou nezávislost při plnění úkolů, zatímco vy za pár minut zkontrolujete, jak se jim daří. Nebo pokud je někdo z vaší rodinné skupiny v jiném městě, můžete zůstat v obraze z míst, která navštívíte.

Kvůli tomu a mnoha dalším výhodám se zvyšuje počet uživatelů, kteří využívají UBER Trip. Chcete-li však tuto možnost na svém zařízení využít, musíte nejprve vytvořit skupinový nebo rodinný profil.

K čemu je „Uber Trip“?

S rodinným profilem můžete být organizátorem nebo správcem účtů UBER Trip, které vaše rodina používá, což vám dává přístup ke kontrole plateb výchozí pro každou osobu. Jinými slovy, jako správce jste odpovědní za zaplacení výletů členů vaší skupiny.

Uživatelé UBER musí Být starší 18 let, nebo být plnoletý v místní jurisdikci. Váš rodinný profil může zahrnovat až 10 lidí včetně vás.

vyhledání a použití poplatku za cestu uber

A není nutné, aby to byli skuteční příbuzní, tento profil si můžete vytvořit i s blízkými přáteli. Zde je to, co musíte udělat pro vytvoření rodinného profilu a přístup k UBER TRIP:

  • Stáhněte si nejnovější verzi aplikace UBER.
  • Přejděte do nabídky a klikněte na «Nastavení«.
  • Vyberte možnost „Přidat rodinný profil“ a vyberte požadované kontakty.
  • Počkejte na uživatele, kterého jste pozvali, aby se připojil ke skupině Přijmout pozvánku.

Jak fungují výlety s „Uber Trip“?

Jistě si řeknete, jak tato mobilní aplikace funguje? dobře, s UBER Trip budete moci sledovat rodinné příslušníky nebo přátele v reálném čase které jsou součástí vašeho profilu rodina. Obdržíte upozornění, když některý z členů požádá o taxi UBER.

Můžete sledovat na mapě a mít informace umístění vozidlařidiče a také předpokládaný čas cesty.

Dokonce budete přesně vědět, ve kterém okamžiku uživatel přijede taxíkem, které požadoval. Vše výše uvedené sledujte účel zlepšit bezpečnost těchto dopravních prostředků, přičemž vy i váš máte kvalitní službu, odlišnou od ostatních taxi aplikací na internetu.

Co znamená „Uber Trip čekající“?

Pokud jste častým uživatelem Uber Trip, určitě jste si někdy na svém účtu všimli, že je váš stav najít v «čeká», tj. čekající a chcete vědět, co to znamená. Zvu vás, abyste pokračovali ve čtení, abyste zjistili, proč a jak tento stav funguje.

Nyní se nerozpoznaný nebo nevyřízený poplatek objeví na vašem účtu Uber Trip, protože Uber vydělává srážky peněz. Chcete-li ověřit, že nejste zneužití vaší kartynebo došlo k podvodu; a to i v případě, že zadáte nový způsob platby.

Ale nebojte se, protože tato „nevyřízená“ zpráva nebo také známý nerozpoznaný poplatek bude z vašeho účtu odstraněn. a vrátíš se mít svůj disponibilní zůstatek pro vaši další cestu ve vaší mobilní aplikaci.

co čeká uber trip

Kromě toho je třeba poznamenat, že tento bezpečnostní systém nevyužívá pouze Uber taxi. Pokud ne, který je také přítomen v jiné dopravní aplikace.

Které využívají tuto technologii a internet. Abychom vám poskytli zvýšená ochrana do svého účtu, bez ohledu na to, zda používáte webový prohlížeč nebo mobilní telefon.

Proces stažení a instalace Uber Trip na můj mobil

Pokud si chcete stáhnout mobilní aplikaci Uber Trip: prvním krokem, který uděláte, je zapnout internet na vašem mobilním telefonu a zadat webový prohlížeč, popř. obchod s mobilními aplikacemi. Později budete hledat aplikaci „Uber Trip“, poté, když ji najdete, stačí kliknout na stáhnout a počkat, až se nainstaluje do vašeho telefonu.

Jakmile je tam umístěn, musíte jej zadat a vyplnit své osobní údaje; jako vaše jméno, způsob platby a mnoho dalších věcí. To znamená, že si můžete začít užívat svou první jízdu taxíkem výhody, které to pro vás má.

Teď jestli chceš vědět, jak tato aplikace funguje Uber Trip na různých mobilních zařízeních. Zveme vás, abyste pokračovali ve čtení dalšího odstavce.

Používání Uber Trip na iOS zařízení

Používání cestovní aplikace Uber na mobilech s iOS není vůbec složité, protože jediné, co musíte udělat, je zadejte své osobní údaje a poté požádat o službu.

Ujistěte se, že platební údaje jsou vaše, protože pokud to uděláte z jiného účtu nebo jiného platebního prostředku, Uber si může ponechat peníze a předložit vám chyba «nerozpoznaný poplatek», která zůstane v „čekající“. Jak jsme však již zopakovali, tato částka bude vrácena na váš účet, jakmile rozpozná vaši identitu.

používat uber trip na iphone

Jak používat Uber Trip na mém mobilu s Androidem?

Tak, jak používáme aplikaci na iPhone, můžeme udělat totéž na Androidu. Protože stejné rozhraní je stejnéjediné, co se mění, je design, aby se přizpůsobil vašemu operačnímu systému plus funkce jsou stejné.

Jak vytvořit rodinný profil v Uber Trip?

Vygenerovat rodinný profil není vůbec složité, protože stačí zadat svou mobilní aplikaci Uber Trip to zvládnete.

  • První věc, kterou uděláte, je vstoupit do aplikace a dotknout se možnosti Konfigurace».
  • Druhým krokem je výběr funkce „Nastavení“, poté přejdete do sekce z «Profilů».
  • Poté přejděte do sekce, která říká «Přidat rodinný profil»; poté budete muset zadat způsob platby, který budete používat pro každého člena rodiny.
  • Později budete pokračovat v přidávání lidí ze svého seznamu kontaktů.
  • Kde, obdrží členové skupiny email nebo SMS, které musí přijmout, aby byly přidány do seznamu.

vytvořit rodinný profil na výletě uber

Nyní, když už jsou všichni uvnitř a jeden z nich chce v aplikaci požádat o jízdu. Budete mít mezi platebními prostředky možnost rodinného profilu; co to znamená, že budete moci mít větší kontrolu nad jejich výlety.