Saltar al contenido

Uber Lite vs Uber Která aplikace je nejlepší? – Rozdíly mezi aplikacemi

2 de agosto de 2022

Dnes máme velké množství aplikací, které se staly nezbytnou součástí našeho každodenního života, a není pochyb o tom, že jednou z nejvýraznějších je Uber. Uber používají miliony lidí po celém světě a jak jeho vývojáři vědí, snaží se vytvořit další a další způsoby, jak tuto službu využít. Je to proto, že v tomto článku budeme hovořit Uber Lite vs. Uber a rozdíly mezi těmito úžasnými aplikacemi.

Je běžné, že najdeme několik alternativ, jak využít stejnou aplikaci nebo službu, a to je přesně to, co se děje v případě Uber Lite a Uber. Ale, Jaká je nejlepší aplikace? No a v tomto článku vám je pomůžeme porovnat a zjistit, který je pro vás ten nejlepší.

Uber Lite vs. Uber

Uber je bezesporu jednou z nejuniverzálnějších a nejpraktičtějších služeb spuštěných v posledních letech natolik, že si mnozí z nás bez jeho úžasné aplikace v životě nedokážou představit. Po instalaci aplikace Uber ji určitě chceme začít používat bez prodlení, ale pravdou je, že dokonce Před stažením je třeba zvážit několik aspektů.

Například jsme si všimli, že mnoho známých společností, jako je Facebook, vydalo jednodušší verzi svých aplikací ve prospěch svých uživatelů. A je to i případ Uberu? Nyní můžeme bez pochyby říci, že ano, je. Jeho nová aplikace Uber Lite nám to umožňuje využívat její služby jednodušším způsobem.

Mezi běžnou aplikací Uber a novým Uber Lite je několik rozdílů a stojí za to je analyzovat, než se pro jeden rozhodnete. Níže vám ukážeme, které to jsou a který z nich můžete používat po registraci u Uberu.

Rozdíly mezi Uber Lite a Uber

Pro začátek můžeme poukázat na to, že největší rozdíl mezi těmito dvěma aplikacemi je velikost. Obvyklá aplikace Uber váží asi 45 MB, zatímco Uber Lite váží pouhých 5 MB. A i když to nemusí být relevantní pro uživatele s velkým úložným prostorem, ale je to opravdu důležité pro ty se starším vybavením a menším prostorem.

Pokud jde o rozhraní, všimnete si toho Uber má modrou ikonu, zatímco Uber Lite bílou. Jakmile se dostanete do aplikace, je třeba poznamenat, že Uber Lite je mnohem jednodušší než jeho předchůdce, protože neobsahuje charakteristickou mapu s ikonami vozidel ke sledování.

Místo toho zobrazuje pouze sběrná místa a čas příjezdu nejbližšího vozidla k vaší poloze. Použitím aplikace Uber můžeme říci, že zážitek je mnohem kompletnější, ačkoli Uber Lite září díky své jednoduchosti a snadnost použití.

Díky malé velikosti úložiště se Uber Lite zaměřuje na zvýraznění nejdůležitějších aspektů, takže je opravdu praktické, pokud spěcháme a chceme se dostat k bodu, kdy žádáme o naši přepravu. I když samozřejmě můžete v případě potřeby otevřít mapy této aplikace, protože jde o volitelnou funkci.

řidič v autě s volantem

Pokud máte méně kvalitní připojení, například 2G, můžete Uber Lite bez problému používat vysokou rychlostí. Na druhou stranu, abyste měli úplnější zážitek, můžete použít Uber s vyšším připojením. V aplikaci Lite nelze naplánovat jízdytakže o přepravu budete muset požádat v době, kdy ji budete potřebovat.

Jaká je nejlepší aplikace?

Po analýze všech důležitých aspektů těchto dvou známých aplikací je nyní čas se zeptat, která z nich je nejlepší. Vlastně se dá říct, že vždy je lepší ten, který vyhovuje našim potřebám a okolnostem.

Pokud máte prostředky, jak si užít obvyklou aplikaci Uber, důrazně vám doporučujeme, abyste ji používali a užili si plný zážitek. Pokud ale cítíte potřebu používat novou aplikaci Uber Lite, ujišťujeme vás budete opravdu spokojeni se vším, co nabízí. Doufáme, že obojí vyzkoušíte a že si je užijete naplno se zde uvedeným průvodcem.