Saltar al contenido

Svítilna pro mobil Samsung Kde je a která je lepší?

8 de agosto de 2022

Dnes najdeme širokou škálu existujících aplikací pro naše chytré telefony; Tyto aplikace mohou mít různé funkce v závislosti na účelu, pro který byly vyvinuty. Tímto způsobem je možné najít aplikace pro zábavu a vzdělávání a také sekci aplikací, které fungují jako nástroje ve prospěch uživatelejako aplikace vědecké kalkulačky nebo dokonce pro úpravy dokumentů.

Na druhou stranu mezi touto řadou aplikací vyniká jedna, která se skládá z docela důležitého a široce používaného nástroje: svítilna nebo blesk telefonu. Příslušenství, které je obvykle standardně integrováno v hardwarovém systému chytrých zařízení Android a existuje tedy ve většině mobilních telefonů.

Přestože se však jedná o nástroj, jehož funkce je v určitých scénářích nezbytná, v současné době stále existuje řada mobilních zařízení nemají baterku nebo flash integrovaný do jejich systémů.

Tato funkce je opravdu nezbytná, jelikož se jedná o světlo, které telefon vyzařuje a které můžeme využít v různých situacích. Proto vám ukážeme jak získat přístup k aplikaci baterky na vašem mobilu Samsung a jak integrovat vynikající nástroj tohoto typu v případě, že váš telefon nemá aplikaci baterky.

Kde je baterka na mém mobilním telefonu Samsung?

Většina mobilních zařízení se systémem Android renomované značky Samsung již mají integrovanou funkci svítilny na jejich systémech a poskytují uživateli rychlý přístup k této funkci, aby ji mohli v případě potřeby bez problémů používat.

Obecně platí, že aplikace, která umožňuje používat blesk mobilního telefonu jako baterku, je umístěné v oznamovací liště nebo stavový řádek vašeho zařízení Samsung. Chcete-li tedy použít svítilnu, stačí posunout oznamovací lištu a najít možnost svítilny.

Pokud se funkce neobjeví v seznamu rychlého přístupu, budete muset vybrat ikonu šipky, která se zobrazí na této liště přístup k dalším dostupným zkratkám. Tam pak můžete prodávat
Klepnutím na ikonu svítilny zapněte nebo vypněte svítilnu na svém Samsungu.

Jak vyměnit baterku na mém samsungu

Hlavní důvod, proč chce uživatel vyměnit baterku, která je původně integrována v zařízení; Je to proto, že přestal správně fungovat. Tedy vyloučit to není problém zařízení blesku telefonu a že se skutečně jedná o závadu aplikace baterky, můžete pořídit snímek s aktivovaným bleskem a ověřit, že funguje.

V případě, že blesk skutečně plní svou normální funkci, je nejlepší volbou nainstalovat novou aplikaci pro baterku pro vaše zařízení Samsung. Většina těchto aplikací má velmi praktický a moderní design, který umožňuje poměrně snadno využívat jejich funkce.

Chcete-li toho dosáhnout, vše, co musíte udělat, je přihlásit se ke svému účtu Google a vstoupit do Obchodu Play a zkontrolovat různé možnosti, které máte k dispozici. Můžete také zkontrolovat seznam doporučení pomocí nejlepší aplikace pro baterky pro zařízení samsung které vám ukážeme později.

vesmír led baterka aplikace

Jak zajistím, aby moje baterka svítila jasněji?

Jednou z funkcí, které si uživatelé často neuvědomují, je schopnost nastavit intenzitu světla která vydává záblesk zařízení, když je používáno jako svítilna. Aby baterka vašeho Samsungu svítila více; musíte získat přístup k rychlému nastavení vašeho zařízení posunutím dolů po oznamovací liště.

Poté, jakmile najdete přístup k baterce zařízení, budete muset dlouze stiskněte ikonu baterky na několik sekund, dokud se nedostanete do jeho konfiguračního okna. Tam si všimnete, že existuje lišta pro nastavení jasu, kterou můžete upravit na základě vašich konkrétních preferencí intenzity.

Konečně, když máte správnou intenzitu jasu blesku vašeho zařízení Samsung, nastavení se automaticky uloží. Takže když svítilnu znovu zapnete, uvidíte, že svítí stejně jako jste si předtím stanovili.

Nejlepší aplikace pro baterky pro mobily

Mít aplikaci třetí strany, která to umožňuje využít blesk mobilního zařízení jako baterku Je to mimořádně užitečné zejména ve scénářích, kde není přístup k dostatečnému osvětlení a je nutné najít nějaký předmět, zmiňme příklad.

Protože některé modely Samsung nemají vestavěnou funkci svítilny nebo stejnou mohl nečekaně přestat fungovat, poté vám ukážeme ty nejlepší aplikace, které umožňují používat blesk zařízení jako svítilnu. Chcete-li získat přístup k některé z následujících možností, stačí mít nejnovější verzi oficiálního obchodu Google Play.

LED svítilna LexaUA Universe: Toto je jedna z nejlepších alternativ k integraci nástroje baterky do vašeho zařízení. Aplikace Universe LED svítilna má jednoduché ovládáníprotože umožňuje měnit intenzitu osvětlení, které bude mít zábleskové světlo, pouhým stisknutím tlačítka.

aplikace baterky pro mobil samsung

Použití aplikace je extrémně jednoduché. Jakmile si stáhnete svítilnu Universe LED z Obchodu Play do svého zařízení, budete k ní mít pouze přístup. Buď z nabídky aplikací vašeho telefonu, nebo pokud ji nemůžete najít, můžete zadat její název z panelu vyhledávání aplikací Zařízení.

Když ji najdete, stisknutím ji otevřete a získáte přístup k funkcím svítilny. Uvnitř aplikace uvidíte šedou obrazovku s vypínačem uprostřed; Pro zapnutí svítilny budete muset stisknout toto tlačítko, abyste mohli začít svítit svítilnou nebo bleskem vašeho zařízení. Pokud chcete změnit intenzitu světla, má to stejné můžete posunout horní indikátor.

Tato aplikace navíc umožňuje použijte obrazovku zařízení jako svítilnu pro případy, kdy není rozumné používat blesk zařízení.

Lucerna: Toto je jedna z nejjednodušších a nejkomplexnějších aplikací pro baterky dostupných pro zařízení Android. Tato aplikace, kromě funkce použití blesku jako svítilny v případě potřeby, zahrnuje také možnost použijte obrazovku zařízení jako svítilnu. Funkce, která je ideální při poškození blesku telefonu.

Jakmile si stáhnete aplikaci Svítilna, budete si moci tyto funkce užívat, kromě toho, že aplikace má možnost přistupovat k němu z oznamovací lišty telefonu.

Svítilna Svítilna zdarma: Baterka zdarma je jednou z nejúčinnějších a nejoblíbenějších aplikací pro baterky. Je to aplikace zdarma a bez reklamkromě toho, že zabírá minimální množství úložného prostoru, je docela lehký.

baterka na mobil samsung

Flashlight Free baterka app má docela jednoduché funkce; protože obsahuje pouze tlačítko, které umožňuje zapnout a vypnout blesk mobilu, když je potřeba jej použít jako svítilnu. Takže tvoří a skvělá alternativa k funkci baterky v případě, že ji vaše zařízení Samsung nemá integrovanou ve svých funkcích.

Klasická svítilna: Tato aplikace integruje do vašeho zařízení výhody použití blesku jako výkonné svítilny tím, že jednoduše akceptuje nezbytné požadavky aplikace, která obsahuje popis a informace pro je možné jej bez problémů nainstalovat.

Baterka Flashlight Classic kromě toho, že má tradiční funkci, která umožňuje libovolně zapínat a vypínat, obsahuje další možnosti, jako je časovač a schopnost fungovat, i když je zařízení uzamčeno.

Ikona pochodeň: Toto je nejjednodušší aplikace pro svítilnu dostupná pro Android. Icon Torch nemá rozhraní s uživatelem, ale způsob, jak zapnout nebo vypnout svítilnu zařízení pomocí této aplikace, se skládá z klepněte na ikonu Pochodeň na telefonu.

Barevná LED svítilna: Tato aplikace svítilny má funkce pro použití blesku telefonu nebo obrazovky telefonu jako svítilny s intenzitou světla, jakou si uživatel přeje.

Na druhou stranu funkce, díky které je Barevná LED svítilna aplikace odlišná od ostatních; je schopnost měnit barevný tón obrazovky zařízení. Takže si můžete užít a baterku barvy, kterou preferujete na svém mobilním telefonu instalací aplikace Led Color Flashlight do vašeho zařízení.