Saltar al contenido

Soukromý režim Samsung Galaxy: Jak jej aktivovat a využít jej?

11 de agosto de 2022

Jak aktivovat popř zakázat soukromý nebo skrytý režim Samsung? Co je soukromý režim? K čemu soukromý nebo skrytý režim funguje? Jaké kroky mám provést, abych aktivoval soukromý režim na mobilu Samsung?

špičková mobilní zařízení ve vlastnictví společnosti Samsung zahrnují funkci soukromý nebo skrytý režim. Funkce soukromého nebo skrytého režimu společnosti Samsung není uživatelům značky příliš známá, nicméně je snadné ji aktivovat.

S funkcí soukromého nebo skrytého režimu je možné skrýt jakýkoli dokument, obrázek, zvuk, soubor nebo aplikaci třetích stran, které mohou mít přístup k mobilnímu zařízení. Tímto způsobem můžete zachovat soukromí na mobilním telefonu.

Aktivace nebo deaktivace soukromého nebo skrytého režimu na Samsungu je extrémně jednoduchá, ale najít ji je stejně těžké jako vědět, kde je koš, proto vám dnes na miracomosehace přinášíme průvodce, abyste si mohli aktivovat, resp. deaktivujte soukromí v mobilu Samsung.

Jaké typy souborů mohu skrýt v soukromém režimu?

Jeden z výhody aktivace soukromého režimu nebo skryté před Samsungem je řada souborů, které umožňuje skrýt, a různé způsoby přístupu k nim. V případě, že vaše zařízení Samsung tuto možnost nemá, někteří uživatelé řeší problém aktualizací Samsung na verzi Android 10.

Aktualizace Samsungu na nejnovější verzi Androidu vám umožní přístup k mnoha funkcím, stačí vědět, který systém Android a zkontrolovat sekce nastavení pokud máte k dispozici aktualizaci.

Jakmile budete mít možnost aktivovat nebo deaktivovat skrytý nebo soukromý režim na Samsungu, můžete skrýt soubory, jako jsou: vaše Galerie Obrázků nebo určité obrázky, chcete-li, hudbu, videa, hlasové nahrávky, které jste vytvořili nebo přijali.

Co dělá tuto možnost tak úžasnou, pokud jde o soukromí, je to, že můžete také skrýt aplikace jako WhatsApp, Facebook nebo Messenger a jakýkoli druh dokumentu.

Jak aktivovat soukromý režim na Samsung Galaxy? Krok za krokem

Prvním krokem k aktivaci a deaktivaci soukromého nebo skrytého režimu na Samsungu je zapnutí mobilního zařízení a přechod na sekce nastaveníje označen symbolem ozubeného kola.

Poté musíte kliknout na volbu «Obrazovka», tímto způsobem se zobrazí nabídka nových možností, ze kterých si musíte vybrat „Zámek obrazovky větší zabezpečení“.

V této sekci musíte dát Klikněte na „Soukromý režim“ nebo „Skrytý režim“ abyste jej aktivovali. Poté musíte vybrat typ zabezpečení, který na mobilu zavedete.

Můžete nastavit heslo, speciální vzor popř 4 nebo 6místný PIN kódnezapomeňte tyto informace s nikým sdílet, tímto způsobem zachováte soukromí svého mobilního telefonu Samsung a vaše soubory budou v bezpečí.

Jak deaktivovat soukromý režim na mém Samsungu?

Chcete-li deaktivovat skrytý nebo soukromý režim, stačí přejděte zpět do nastavení a klikněte na zámek obrazovky, zadejte heslo nebo metodu zabezpečení, kterou jste nastavili, a zrušte zaškrtnutí možnosti utajeného režimu, abyste ji deaktivovali.

Mohu skrýt své soubory ručně?

zcela možné skrýt soubory způsobem manuál velmi snadno. Ve skutečnosti stačí zajít do galerie a provést pár úprav. Jakmile jste v galerii, najděte tlačítko nastavení, které se nachází vpravo nahoře.

Tam uvidíte možnost «Skrýt nebo zobrazit alba». Jakmile stisknete tuto možnost, musíte vybrat všechna alba, která chcete skrýt. Toto je ruční způsob, jak skrýt alba mimo soukromý režim Samsung Galaxy.

Jak skrýt soubory a najít je později?

Jakmile na svém mobilním zařízení Samsung aktivujete skrytý nebo soukromý režim, abyste skryli konkrétní aplikace nebo soubory, které musíte dát Klikněte na „Nastavení“ a vyberte „Aplikace“.

povolit zakázání soukromého režimu samsung

Chcete-li skrýt jakoukoli aplikaci, soubor nebo obrázek z galerie, stačí kliknout na 3 body, které se vedle nich objeví, a vybrat «Přesunout do soukromého režimu» nebo „Přejít do skrytého režimu“.

Každý soubor, aplikace nebo obrázek, který vyberete a označíte pro přenos do utajeného režimu, bude odeslán do soukromé složky, kde musíte zadat metodu zabezpečení že jste se rozhodli prohlížet soubory nebo aplikace.

Jak mohu najít soubory, které jsem již dříve skryl?

Chcete-li najít tyto soubory, stačí znovu zadat sekci skrytý nebo soukromý režim v nastavení Samsung zadejte metodu zabezpečení a vyberte soubor, který chcete zobrazit.

Co když chci skrýt složku?: Zabezpečená složka

Zabezpečená složka je funkce v rámci mobilních telefonů Samsung, ve které můžeme uložit osobní obsah. Jinými slovy, je to prostor pro ukládání obrázků, videí, kontaktů a dokonce i aplikací, ke kterým se nikdo jiný nedostane.

Chcete-li používat Zabezpečenou složku, potřebujete použijte účet Samsung nebo Google. Na druhé straně je nutné použít metodu zabezpečení, například vzor, ​​ale pro zvýšení ochrany doporučujeme použít jinou, než kterou běžně používáte.

Pokud chcete přidat soubory do zabezpečené složky, stačí přejít do galerie nebo jiného prostoru a dlouze stisknout soubor/složku. Zobrazí se možnost ‘Přesunout do zabezpečené složky’, což způsobí, že soubor bude možné pouze uložit otevřete z tohoto prostoru na vašem mobilu. K těmto souborům můžete přistupovat z aplikace Secure Folder na svém mobilu.