Saltar al contenido

Sledujte žádosti na Instagramu – Jak je odstranit krok za krokem

22 de julio de 2022

Je to možné zobrazit žádosti o sledování odeslané na Instagram? Jak mohu zobrazit nevyřízené žádosti o sledování na Instagramu? Lze jeden nebo všechny nevyřízené požadavky na sledování zrušit?

Instagram je jednou z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších sociálních sítí na světě, je online již více než 10 let. A patří mezi oblíbené uživatele. Díky tomu, jak snadné je prostřednictvím něj interagovat.

Na Instagramu můžete sledovat ostatní uživatele a přijmout, že sledují vás. Je však možné zrušit sledování všech uživatelů na Instagramu, ale co?Co se stane s odeslanými požadavky na sledování na Instagramu, který zůstal „nevyřízený“?

V případě, že nevíte jak odstranit jeden nebo všechny požadavky sledování odeslané na Instagram. Dnes na miracomosehace vysvětlíme, jak na to bez ohledu na to, zda máte osobní nebo obchodní profil.

Mohu vidět žádosti o sledování odeslané na Instagram?

V mnoha případech je to běžné posílat žádosti o sledování na Instagramu a zapomeňte na ně, nicméně Instagram vám dává možnosti, jako je vidět, kdo vás přestal sledovat, nebo vidět všechny lidi, kterým jste poslali žádosti o následnou kontrolu a oni je nepřijali, takže žádosti zůstaly nevyřízené.

existovat různé aplikace jehož funkcí je umožnit vám vidět následné požadavky, které jste odeslali na Instagram a nebyly přijaty, tedy všechny ty následné požadavky, které jste odeslali a zůstaly nevyřízené.

Posílat požadavky na sledování na Instagramu na soukromé účty je většinou dost otravné nebo nepohodlné a že uživatel resp Majitel účtu na Instagramu rozhodnout nepřijmout. Stejně tak je docela trapné posílat žádosti o sledování omylem cizím lidem nebo lidem, které nechcete mít v kontaktech na Instagramu.

zobrazit odstranit všechny požadavky sledovat instagram

V případě, že chcete zrušit tyto následné požadavky odeslané na Instagram a které čekají na vyřízení, potřebujete pouze připojení k internetu, mobilní zařízení nebo PC.

Jak mohu zrušit žádosti o sledování

Jak jsme již uvedli, je to možné zrušit žádosti o sledování Instagramu. A to lze bez problémů provést z PC nebo z vašeho mobilního zařízení, takže se podívejme, jaké jsou kroky, které musíme dodržovat od zařízení, které používáte.

Z webu

Proces pro zrušit žádosti o sledování odeslané na Instagram z počítače je docela podobné procesu zrušení požadavků na sledování odeslaných z mobilu.

Prvním krokem je zadání účtu Instagram na webu platformy z počítače, poté musíte stisknout ikonu ozubeného kola pro přístup k nastavení účtu.

Měl by jsi vyberte „Zabezpečení a soukromí“ poté klikněte na «Údaje o účtu», tímto způsobem se v prohlížeči načte nová stránka, ve které se objeví možnost «Zobrazit odeslané požadavky na sledování». Tímto způsobem budete moci vidět všechny žádosti, které jste odeslali a nebyly přijaty.

instagram mobilní žena

Z mobilní aplikace

Zrušení jedné nebo všech žádostí o sledování, které jste odeslali na Instagram, je možné, k tomu potřebujete přihlaste se do aplikace instagram jako obvykle zadáním svého uživatelského jména a hesla.

Poté musíte kliknout na svůj profilový obrázek a poté stisknout tlačítko 3 ikona vodorovné čárys, otevře se nabídka možností platformy.

V nabídce možností musíte vybrat „Přejít na nastavení“ a poté přejít do části „Zabezpečení“. V sekci zabezpečení najdete několik pokročilých možností, mezi nimiž Musíte najít «Přístupová data»po kliknutí na tuto volbu se v aplikaci načte nové okno.

V sekci nebo sekci «Přístupové údaje» najdete všechny informace o svém účtu, jako je datum jeho vytvoření, zavedená hesla, sledování a další možnosti, je to docela podobné „Záznam aktivit na Facebooku“.

Mezi možnostmi, které se objeví Musíte kliknout na «Kontakty» a poté v Zobrazit následné žádosti, tímto způsobem se zobrazí všechny následné žádosti, které jste odeslali, pro zrušení jakékoli stačí kliknout na uživatelské jméno osoby, zadat její profil a žádost zrušit.

sledovat žádosti odeslané instagram smazat vše

Mohu spravovat požadavky, které dostávám na svůj instagramový účet, z jeho nastavení?

je to možné spravovat žádosti, které obdržíte na svůj účet Instagram z možností konfigurace. A k provedení tohoto postupu budete muset postupovat podle kroků, které uvedeme níže.

Prvním krokem je vstup do aplikace a vstup do menu ‘Nastavení’ Po vstupu se na obrazovce zobrazí několik sekcí. V našem případě musíme kliknout na „Zabezpečení“, dalším krokem je vyhledat a kliknout na možnost „Připojení“. To ukáže jiné možnosti, které mají co do činění s účty, které sledujeme.

Ale v našem konkrétním případě se zaměříme na hledání možnosti ‘Aktuální požadavky na sledující’. Tato akce zobrazí na obrazovce seznam všech těchto požadavků odeslali jsme a nebyly přijaty nebo jednoduše ignorovány. A v tomto okamžiku můžeme provést dvě akce: odstraníme všechny požadavky nebo znovu odešleme žádost o sledování.

žena smazat žádosti instagramu

Jaká je nejlepší aplikace pro kontrolu nad mými následnými požadavky?

Instagram nám velmi základním způsobem nabízí některé možnosti, jak mít mírnou kontrolu nad následnými požadavky. Je však možné pomocí externí aplikace, sledujte, kdo nás sleduje, nebo nás zrušte. A samozřejmě vědět, které požadavky čekají na vyřízení.

A mezi těmito aplikacemi, které si budete moci zdarma stáhnout z virtuálního obchodu Google pro Android nebo z App Store pro iOS. K dispozici je Follower Analyzer pouze pro Android, který vám to umožní sledujte své sledující. Také vám ukáže, koho sledujete, kdo vás nesleduje nebo vám pomůže najít společné přátele.

Uživatelé, kteří používají zařízení se systémem iOS, si mohou zdarma stáhnout aplikaci Followers pro Instagram. Což z jeho jednoduchého grafického rozhraní Pomůže vědět, kdo požádal o následnou kontrolu. Ti, kteří vaši žádost odmítli nebo vás přestali sledovat, je velmi užitečný nástroj, který byste neměli přestat používat.

Další vynikající aplikace, které svým uživatelům nabízejí dobré výsledky, pokud jde o kontrolu následných požadavků. Jsou pro Android Followers & Unfollowers Analytics pro Instagram, Followers Insights pro Instagram a FollowMeter pro Instagram. V případě zařízení iOS existují Tracker pro Instagram a Přehledy + analytika sledujících pro Instagram.

Zrušte kontrolu odeslané žádosti pro Instagram

A pokud mluvíme o všestranných nástrojích, které nám pomáhají spravovat naše následné požadavky. Nemohli jsme přestat mluvit Zrušte kontrolu odeslané žádosti pro Instagram který vám zobrazí seznam všech vašich odeslaných požadavků. To vám umožňuje kdykoli zrušit žádosti, které jste odeslali, a vědět, kdo vás sleduje nebo kdo vás přestal sledovat.

Tento užitečný nástroj je dostupný pouze pro uživatele používající zařízení s operačním systémem Android. Což vám v reálném čase ukáže všechny následné požadavky, které dostáváte resp žádosti, které byly přijaty nebo zamítnuty. Je to bezpochyby velmi jednoduchá aplikace, kterou byste si měli stáhnout do svého mobilu.