Saltar al contenido

Seznam 10 nejlepších – Nejlepší nástroje a programy pro aktualizaci softwaru na mém PC

13 de julio de 2022

Jedním ze způsobů, jak zabránit vysoké míře zranitelnosti vašeho počítače, je mít k dispozici nejnovější verzi softwaru pro operační systém vašeho počítače. Pomáhá také mít nejnovější nástroje v programech a aplikacích, z nichž většina je k dispozici pouze pro nejnovější verze softwaru.

Nástroje a programy pro aktualizaci softwaru

Na webu jsou extrémně výkonné programy pro snadné a bezpečné aktualizace. Při této příležitosti budete moci vidět nejlepší nástroje zdarma a placené, aby byl váš počítač aktuální a bez nepříjemností při jeho provozu.

Osobní softwarový inspektor Flexera

Počínaje vším, tento program je jeden z nejlepších pro provádění úloh vyhledávání a aktualizace softwaru. Stará se nejen o software na vašem počítači, ale také o aktualizaci a instalaci ovladačů.

Zkuste UpdateStar

I když je pravda, že má bezplatnou verzi, která poskytuje docela užitečné nástroje, její placená verze je naprosto úžasná. Jedním z bodů proti tomuto programu je čas k získání aktualizované verze softwaru a ovladačů může trvat skenování vašeho počítače.

Software UpdateMonitor

Tato aplikace je lepší známý jako SUMo, je další z bezplatných programů, které vám mohou poskytnout možnost aktualizace softwaru na vašem počítači. Stažení potřebných nástrojů pro ně samozřejmě nebude možné provést přímo, protože při provádění vyhledávání se dostanete na webové portály.

V jeho prospěch je to, že je to program s flexibilitou, to jest lze přizpůsobit a aplikovat filtry a preference na pluginy vašeho počítače že byste měli opravdu zájem o upgrade.

Opravte můj počítač

Hledáte něco? jednoduché a přenosné? Pak pro vás bude tento program skvělý. Můžete jej nosit na jakémkoli úložném zařízení, není těžký a nevyžaduje zdlouhavé instalační procesy.

Můžete jej použít na jakýkoli počítač, který používáte. Spuštění tohoto programu je synonymem pro síťová analýza a aktualizace dostupné pro počítač jednoduchým způsobem.

Efektivita AppSnap

Pokud existují slova popisující tento program, byla by to: přímo k věci. AppSnap provádí analýzu různých aplikací nebo programy, které můžete mít na svém počítači, s vědomím, které z nich mají dostupné aktualizace.

Stejně tak vám zobrazí zmenšený seznam možností aktualizace softwaru. Nicméně, tento program nehledá kvantitu, ale kvalitu. Proto je v rámci této skupiny umístěna jako neuvěřitelná a účinná možnost.

aktualizace softwaru

Kaspersky Software Updater

Určitě ho máte nebo jste si ho dříve nainstalovali do počítače nebo na starší. Slavný antivirus má také potřebné nástroje pro aktualizace programů a softwaru.

Jedním z bodů ve prospěch tohoto programu je to není třeba procházet seznamy webových portálů pro stahování a aktualizaci softwaruprotože vše se děje přes jeho rozhraní.

CNET Tech Tracker

Tato aplikace má jedna z nejlepších databází pro aktualizace softwaru, které může mít jakýkoli jiný program. V době skenování vašeho počítače tedy bude aktualizace vašich programů více než bezpečná, a to přímou a jednoduchou cestou.

Nový NetOrbit

Další alternativa ke zvážení. Je to původně správce stahováníNetOrbit však implementoval některé zajímavé nové nástroje pro aktualizaci softwaru. Ačkoli to nemusí být tak efektivní jako jiné programy, je to stále kandidát, který je třeba vzít v úvahu kvůli jednoduchosti jeho rozhraní.

Aktualizovat oznamovatel

Přestože tento program nenabízí příliš mnoho nástrojů, sází na efektivitu těch mála, které má. I když je pravda, že jeho databáze je malá, nabízí možnosti stahování, pokud jde o aktualizace, které jsou pozoruhodné.

Bezpečí Heimdal

Specialista na bezpečnost a antimalware ukazuje ve své placené verzi opravdu výkonný profil. Je to neúnavný hledač záplat a verzí softwaru, stejně jako. Jedná se o intuitivní program, který vás upozorní pokaždé, když je potřeba provést aktualizaci, s uvedením naléhavosti provedení uvedené akce.