Saltar al contenido

Saint Seiya Awakening pro PC: Stáhněte si a nainstalujte s nízkými zdroji

21 de agosto de 2022

Pokud jste fanouškem anime a manga sérií a narodili jste se v 90. letech, určitě jste viděli jedno z nejlegendárnějších anime, které i dnes přitahuje nové diváky, Saint Seiya nebo také známé jako The Knights of the Zodiac. Je to série, která zanechala na diváky velký dojem díky své historii, scénám, síle a dokonalé animaci, která vás nechala před obrazovkou celé hodiny.

Tato vynikající série obsahuje několik ság, které jdou kolem její dlouhé historie, vydala také velké množství doplňků, které si bezpochyby nebude váhat pořídit žádný fanoušek, právě tam se videoherní společnosti rozhodnou vynést na světlo dodávky této ságy, kde se příběh odehráváa tak mít možnost ovládat své oblíbené postavy ze série a nechat hořet svůj vesmír.

Jedním z populárních doručení okamžiku je Saint Seiya Awakening, a proto vás v tomto příspěvku naučíme, jak jak stáhnout a nainstalovat tuto videohru do počítače s několika zdroji. Pokračujte ve čtení a dozvíte se více.

Jaké požadavky musím splnit pro instalaci Saint Seiya Awakening?

Chcete si nainstalovat Saint Seiya Awakening na svůj počítač, ale máte pochybnosti o tom, zda může fungovat, zde jsou požadavky, které musí splňovat:

Musíte mít alespoň operační systém Windows XP nebo vyšší, doporučený je Windows 10, CPU Intel nebo AMD alespoň 2 GHz se 2 jádrynejlépe Intel nebo AMD s 3 GHz 4 jádry, minimálně 4 GB RAM a a 10GB interní úložiště. Ohledně grafické karty může to být jakákoli karta, která podporuje DirectX 11 a má 2 GB grafické paměti (VRAM).

Jak velká je hra?

Musíme zdůraznit, že pro stažení hry musíte mít minimálně 2 GB paměti a 4 GB RAM. Samotná hra ale po stažení váží 1,5 GB. Snažte se mít dobrou paměť, abyste si hru mohli bez problémů užít.

Kde si to mohu stáhnout do svého PC?

Vybít Saint Seiya Awakening pro PC Není to tak složité, jak se zdá, protože toho lze dosáhnout prostřednictvím emulátorů zařízení Android, kde si můžete stáhnout videohry, které chcete, a užít si je na počítači a hrát pomocí klávesnice a myši.

Existuje několik aplikací pro emulaci vašeho zařízení Android, včetně BlueStack, NOXplayer, mimo jiné, stačí vzít v úvahu, která z nich je vhodná lépe odpovídat požadavkům vašeho počítačeale dnes si ukážeme, jak tuto hru nainstalovat pomocí aplikace LDPlayer.

  • Nejprve musíte zadat prohlížeč dle vašeho výběru a umístěte LDPlayerpo dokončení vyhledávání vyberte první možnost, což je oficiální stránka aplikace.
  • Jakmile si stáhnete aplikaci spustit jako administrátor a dáte mu následující a nainstaluje se do požadované cesty.
  • Jakmile je aplikace nainstalována, automaticky se spustí.
  • Existují dvě možnosti stažení hry Saint Seiya Awakening, hlavní je přístup do obchodu LD Store tam hru najdete, druhou možností je přístup k Google Play, vyhledejte videohru, stiskněte nainstalovat a je to.

Tímto způsobem byste již měli videohru nainstalovanou na svém PC a budete si moci užít tento skvělý díl a rozpálit váš vesmír.

rozhraní emulátoru ldplayer

Vstupte do obchodu LD Store

Pro přístup k LD Store ze svého počítače můžete přejít na různé emulátory, i když v tomto případě použijeme ‘LD Player’, protože je snadno přístupný a zdarma. Jakmile je emulátor nainstalován, přistoupíme k jeho otevření a v levém horním rohu vidíme vyhledávací lištu, která umožňuje přístup do obchodu.

Z Google Play

Pro přístup na Google Play z našeho PC a stažení „Saint Seiya Awakening“ můžeme použít jakýkoli emulátor Android, s LD Player můžete také přistupovat ke Google Play, jako by to byl váš telefon, a normálně spustit stahování.

Nejlepší emulátory pro hru Saint Seiya Awakening

Pokud chcete najít emulátor, díky kterému hra funguje co nejplynuleji, bez problémů v ovládání a nezkresluje žádné detaily, aby byl zážitek stejně obohacující, jako když ji hrajete na Androidu, představujeme pár z alternativ vynikající:

BlueStack

Tento emulátor Android je velmi populární, protože se specializuje na hry. Má tu kvalitu, že dokáže otevřít více než jednu hru současně, navíc má přizpůsobitelné ovládací prvky pro lepší přesnost a požitek ze zážitku. Je k dispozici pro Windows a Mac.

Přehrávač NOX

Je to také dobrá volba, pokud chceme hladký emulátor, dokáže spustit téměř jakoukoli aplikaci dostupnou v obchodě Play, od her po sociální sítě. Nabízí nám verzi Android Kit Kat 4.4.2, nainstalovat jej můžeme i na Windows i Mac.

Stáhněte si Saint Seiya Awakening pro PC

Konfigurace ovládacích prvků a optimalizace

Konfigurace pro tuto hru by byla velmi snadná, protože Saint Seiya Awakening je hra žánru RPG s tahovým bojem, který bude snadné ovládat pomocí myši vašeho PC. Ale pokud chcete umístit více tlačítek a používat klávesnici, měli byste jít do sekce ovládacích prvků, jakmile si tam vyberete typ ovládání, který chcete nakonfigurovat, a je to, stačí přiřadit tlačítka, která chcete, a budete moci pohodlně hrát.

Na druhou stranu, pokud máte ovládací prvek Xbox360, můžete jej připojit k počítači, takže jej můžete hrát bez potřeby klávesnice a zpříjemnit si hraní, funguje to stejně, pokud máte Playstation.

Optimalizujte emulátor pro lepší výkon

V tomto kroku budete muset nakonfigurovat emulátor v závislosti na vlastnostech, které má váš počítač, v této části budete moci přesunout počty vyhrazených jader CPU a jeho rozlišenía tak si všimnete, zda se vaše hra zlepšuje.

Chcete-li zadat tyto možnosti, přejděte na ozubené kolo, jakmile přejdete na pokročilé možnosti a můžete si je nakonfigurovat podle svého, můžete mu také dát doporučenou konfiguraci a analyzuje váš počítač a vybere jednu optimální nastavení pro nejlepší výkon.

A připraveni byste měli Saint Seiya Awakening na vašem počítači s několika zdroji rychle a snadno. Na druhou stranu, pokud jste fanouškem ságy Dragon Ball Z a vlastníte její videohru Dragon Ball FightersZ, zvu vás, abyste se podívali na ty nejlepší triky a komba, které můžete v této vynikající hře provádět.