Saltar al contenido

Řešení všech běžných problémů s Facebook Shop – Facebook Shop

15 de agosto de 2022

Facebook store nebo Facebook Shop, jak je také známý. Můžete mít účet a vytvořit si svůj virtuální obchod. Je to cenný nástroj pro vytvoření obchodního profilu. Je ideální pro přidávání nových produktů a jejich uvádění do povědomí, čímž se zlepšuje úroveň vizualizace vašeho podnikání. Stejně tak zvýšit prodeje. Při používání této platformy však můžete mít určité potíže. Z tohoto důvodu budou prezentovány řešení všech běžných problémů s Facebook Shop.

Řešení všech nejčastějších problémů s Facebook Shop

Facebook Business má podporu online nápovědy, která je navržena tak, aby poskytovala řešení problémů s obchodem Facebook. Podle zkušeností uživatelů a logů Facebooku budou prezentovány nejčastější problémy.

Problémy s katalogem produktů

Tři hlavní problémy související s produktovým katalogem jsou následující:

  • Produkty: Informace o produktu nemusí být úplné. Nebo může být zamítnuta, protože nesplňuje zásady týkající se obchodu nebo reklamy. Tento problém může být přítomen v jednom nebo více článcích.
  • Zdroje dat: Souvisí to se zdrojovými daty, která se připojují ke katalogu. Tedy informace o zásobách pocházející od správce katalogu. Chyba může být způsobena nedostatečným přístupem k naplánovanému seznamu na webu, který je hostitelem souboru inventáře.
  • Zdroje dat událostí: Tato možnost je zodpovědná za měření interakce uživatelů s články na vašem webu. Jeden z problémů by tedy mohl souviset s pixelem nebo sadou SDK připojenou ke katalogu za účelem spouštění dynamických reklam.

Řešení

Jakmile zjistíte problém, můžete zvolit možnost „přezkoumat“. Obvykle se objeví vyskakovací okno s idodatečné informace. Pokud se například problém týká produktů, zobrazí se podrobný seznam položek. Chcete-li to opravit, musíte si stáhnout a otevřít celý přehled; takže můžete vidět dostupnou nápovědu k vyřešení problému.

V případě, že to nemůžete opravit sami, můžete také odeslat hlášení svému vývojáři, aby to opravil, přičemž budete znát konkrétní problém. Uvidíte možnost s názvem „Jak to vyřešit“. Chcete-li problém vyřešit, musíte pouze postupovat podle uvedených kroků. Někdy se výběrem možnosti „recenze“ dostanete na jinou kartu správce katalogu. Zde si můžete vybrat správné řešení pro každý typ problému.

Problémy se seznamem katalogových dat

Seznam dat obsahuje informace o inventáři katalogu, který nahrajete do různé kanály. Hlavní problémy jsou:

  • Chybějící nebo nesprávné ceny
  • Odkazy na obrázky chybí nebo jsou neplatné
  • Překlepy a další chybějící nebo chyby v informacích

Řešení všech nejčastějších problémů s Facebook Shop (Seznam katalogů)

V případě cenových chyb je nezbytné, aby vaši zákazníci měli aktualizované a správné ceny. Chcete-li to provést, musíte do sloupce zahrnout ceny cena seznamu. Vždy nezapomeňte použít správný formát. Například k vyjádření ceny musíte použít kódy měn ISO. Neměli byste jimi nahrazovat symboly.

Ceny musí být stejné jako ceny na vašem webu a nesmí zahrnovat náklady na dopravu nebo provize.

prodávat tržiště obchodu s obuví na pc

Řešením pro chybějící obrázky, když chybí nebo jsou neplatné, je přidat správné odkazy. Chcete-li to provést, musíte vstoupit do sloupce image_link. Zkontrolujte, zda každý odkaz začíná na http:// nebo https://. Zkontrolujte každý odkaz a ujistěte se, že funguje, vložením na novou kartu prohlížeče. Měli byste také dodržovat povolenou velikost obrázku, abyste předešli budoucím problémům.

Chcete-li opravit pravopisné nebo informační chyby, můžete použít kontrola gramatiky a pravopisu. Musíte dodržet povolený počet znaků. U katalogů elektronického obchodu musíte přidat sloupce dostupnosti a stavu. Produkty, které jsou dostupné, vyprodané a přerušené, musí být specifikovány, aby se předešlo problémům ve vašem obchodě na Facebooku.

U katalogů elektronického obchodu musí být uveden také univerzální identifikátor pro každý produkt. Jsou nezbytné k ověření pravosti produktu a musí být přiřazeny výrobcem. Může to být mezinárodní obchodní označení, číslo dílu výrobce nebo název značky. Existuje také další způsob, jak vydělat peníze na provizi s tímto bezproblémovým nástrojem.