Saltar al contenido

Řešení: ‘Nemohu změnit svůj profil na Instagramu ze soukromého na veřejný’ – Jak nastavit svůj účet jako veřejný

20 de agosto de 2022

Instagram je a aplikace otevřená všem typům veřejnosti. Tato sociální síť je o velké interakci s lidmi z celého světa, spočívá ve zvyšování vašich sledujících, tedy setkávání se s více lidmi z celého světa.

Dnes žijeme ve věku technologií, kterým jsme otevřeni setkávat se a komunikovat s různými lidmi z celého světa z našich mobilních zařízení nebo z pohodlí domova.

Nahrávání fotek a videí do příběhů, komentování, lajkování a #hashtagy se v dnešní době stalo trendem po celém světě. Tato inovativní aplikace zůstala a každý den nám ukazuje více ze světa.

Co dělat, když nemohu změnit svůj profil na Instagramu?

Jednou z možností, jak tuto chybu opravit, je ukončit aplikaci Instagram a restartujte náš mobilní telefon. Pokud vám to nefunguje, otevřeme aplikaci obchodu Play, klikněte na tři řádky, které jsou v levé horní části obrazovky.

Poté klikněte na možnost Moje aplikace a hry, která se nachází v části aktualizace; náhle potřeba aktualizovat instagramovou aplikaciaktualizujte jej a počkejte na dokončení aktualizace, abyste viděli výsledky.

Na druhou stranu, pokud stále nemůžete chybu vyřešit, byla by další možnost vyhledejte logo Instagramu na obrazovce svého mobilního telefonupři jejím nalezení ji podržíme stisknutou, aplikaci odinstalujeme a přistoupíme k její opětovné instalaci.

Pokud stále nemůžete chybu vyřešit, poslední možností je přejít do preferovaného prohlížeče, při otevření prohlížeče přejdeme na tři body, které se nacházejí vpravo nahoře a vybereme inkognito nová karta a tam umístíme www. Instagram.com.

Později nás požádá o naše údaje, aby to bylo možné zadejte náš účet. Při zadávání se objeví na hlavní obrazovce vašeho profilu umístěné nahoře, klikneme na něj a následně se na obrazovce objeví možnost upravit profil nebo upravit profil.

Pokud jste stále nemohli změnit svůj profil v možnosti e-mailu, umístíme další emailspojeném s naším účtem na Instagramu, po zadání uvedeného e-mailu stiskneme tlačítko Odeslat, okamžitě obdržíte e-mail s upozorněním a my klikneme na odkaz, který se zobrazí v uvedeném e-mailu.

Jak umístit svůj veřejný účet na Instagram?

To, že je instagramový účet soukromý, neznamená, že vám bude přibývat sledujících, protože lidé prostě chtějí všechno rychle. tím, že máš svůj soukromý účet nezobrazujeme se v sekci prozkoumat, to znamená, že je to nejrychlejší sekce, která nám pomáhá rozšiřovat náš účet.

Jedinou možností, jak být ve statistikách, je mít veřejný účet. Abychom toho dosáhli, otevřeme náš účet Instagram, okamžitě budete v hlavní nabídce aplikace, otočíme obrazovku napravo a zobrazí se možnost nastavení.

V možnosti soukromého účtu budete mít možnost si jej ponechat soukromé nebo veřejnétj. zapnout nebo vypnout.

Zveřejněte svůj instagramový účet a zvyšte počet sledujících

Jednou z prvních strategií je Engagement, tedy dopad na účty, v zásadě, pokud máte více lajků, pokud máte nějakou interakci s lidmi, pokud kontrolují vaše publikace a zvyšují organický dosah.

ikona veřejného instagramu

Instagram do té míry, že zjistí, že máte větší zapojení doporučí váš profil víceve spodní části vašeho otevřeného instagramového účtu se objeví lupa a tam objevíte mnoho účtů, a tam musíte svůj účet zobrazit.

Doporučuje se publikovat neustále, alespoň každý třetí den. musíte také odpovědět na komentáře Co s vámi dělají, použijte #hashtagy při zveřejňování fotky, hashtag je nakonec filtr, doporučuje se použít tři až čtyři filtry.

Chcete-li získat sledující na Instagramu začít sledovat profily a tímto způsobem vzbudíte zájem o vás, zvýšíte šanci, že vás lidé budou sledovat. Komentujte, lajkujte, otevírejte příběhy a reagujte na ně, otevírejte živé přenosy, komunikujte s ostatními lidmi.