Saltar al contenido

Řešení: Nemohu se připojit a nemohu hrát Call of Duty Mobile na mobilních datech

21 de agosto de 2022

Call of Duty Mobile, je zcela bezplatná hra vytvořená pro hraní z pohodlí vašeho mobilního telefonu, kterou si můžete stáhnout z Androidu a iOS, byla vydána 1. října 2019 a od té doby si získala mnohem větší slávu a miliony stažení . Dosáhla tak velkého uznání, že se ve stejném roce stala hrou s největším počtem stažení na světě.

Toto je a hra pro více hráčů, kde můžete soutěžit a bojovat proti milionům přátel a nepřátel pomocí výstřelů a zbraní; to vám umožní rozvíjet své dovednosti a zlepšovat své strategie, abyste byli vítězem.

Také tato hra vám poskytne hodiny zábavy. Nutno podotknout, že se to stát může chyba připojení Pokud jde o hraní s mobilními daty, dáme vám níže uvedená řešení, aby se vám to už nestávalo.

Příčiny, pro které se Call of Duty Mobile nepřipojí k mobilním datům

Může se stát, že se tato hra nenačte správně kvůli mobilním datům, většinou se také stane, že obrazovka zůstane černá a to může nastat v důsledku různých faktorů některé z nich jsou: Problémy se serverem, od vydání hry se občas vyskytly problémy na straně serveru této hry.

Dalším faktorem by byla chyba náhodná aplikace, někdy může dojít k pádům v systému Android nebo iOs, které přeruší správné načítání hry; chyba kódování, tyto chyby mohou rušit konkrétní aplikaci.

tato hra je 100% online a pro hraní je nejdůležitější mít dobré internetové připojení, běžně přes mobilní data, může se stát, že intenzita připojení klesne, bude pomalejší nebo přerušované; brání vám hrát, může se také stát, že váš mobilní telefon neaktivuje mobilní data, to je hlavní důvod, proč se hra nepřipojí.

Řešení, abyste mohli bez problémů hrát Call of Duty Mobile s mobilními daty

si můžete vyzkoušet, řadu řešení které váš problém určitě vyřeší, některé z nich jsou: Restartujte aplikaci, pokud dojde k chybě, můžete ji obnovit tak, že ji zavřete a znovu otevřete.

Můžete také restartujte své zařízení, můžete jej vypnout a znovu zapnout nebo jednoduše stisknout tlačítko s nápisem „Restart“; Na druhou stranu můžete zkusit vymazat mezipaměť aplikace, což rychle vyřeší vzniklé chyby, stačí jít do „Nastavení“, poté do „Aplikace“, vyhledat hru a kliknout na „Vymazat mezipaměť“.

Chcete-li opravit chyby, se zaměřením Více k mobilním datům, první věc, kterou byste měli udělat, je: Restartujte mobilní data, měli byste vyhledat možnost vašich dat, vypnout je a znovu zapnout.

Další možností by bylo hledat tlačítko «Režim Letadlo» aktivujte jej a počkejte minutu, pak můžete najít místo, kde najdete dobrý signál, deaktivujte «Režim Letadlo» a všimnete si, že se rychlost internetu pomocí mobilních dat zlepší.

Musíte mít na paměti, že musíte mít a dobrá částka mobilních dat ke hře, protože bez potřebného množství nebudete moci hrát, také pokud chcete, můžete kontaktovat technickou podporu a nahlásit existující problém.

Data, která potřebujete znát, abyste mohli hrát Call of Duty Mobile s mobilními daty

Je důležité, abyste znali množství mobilních dat, které tato hra spotřebovává, nejdříve je lze spotřebovat za půl hodiny hraní 31,64 MB, hodina spotřebuje kolem 63 MB.

Díky tomu vidíme, že s 1GB mobilních dat dokážeme hrát téměř 16 hodin nepřetržitě, lze opravdu považovat za nespotřebovává tak velké množství dat Když to budete vědět, budete mít k dispozici množství dat nezbytných pro správné načtení hry.

člověk hraje call of duty mobil s daty

Nutno zmínit, že tuto hru si můžete nakonfigurovat s jakýmkoli ovladačem na vašem PC, pokud si neradi hrajete s daty, zkuste také aktualizujte svůj software; Možná chyba nepřichází přímo s daty, ale s vaším mobilním telefonem Zkuste zkontrolovat, zda se váš telefon vyvíjí správně, musíte mít: Android 5.1 nebo vyšší, alespoň 2 GB RAM a dostatek úložného prostoru 1,6 GB.