Saltar al contenido

Řešení chyby ‘com. android. telefon’ – Trvale odstranit zprávu

18 de agosto de 2022

Na trhu vedou telefony typu Android. Je dobře známo, že tato zařízení představují více než 60 % všech telefonů na světě a toto číslo každým dnem roste. Všechny tyto telefony mají jeden velmi důležitý prvek, které sdílejí mezi všemia je to váš operační systém.

To je důvod, proč dnes kralují zařízení Android. Díky nim má každý možnost zdarma přistupovat k moderní platformě, která všem umožňuje dobrý zážitek. Vytvoření této platformy dalo vzniknout mnoha zajímavým věcem, například videohrám. Dnes se můžete naučit hrát různé tituly na svém smartphonu a dokonce si můžete stáhnout Minecraft pro telefon Android. Když spustíte některé hry, uvidíte, že se zobrazí chyba. V tomto článku, ukážeme vám, jak opravit ‘com.android.phone.

Co znamená proces „com.android.phone“?

Toto je chybový kód, který se stane, když naše telefony mají problémy se správnou komunikací se Simíkem. To způsobí, že čip nebude mít stabilní spojení s anténou, a proto nebudete mít dobré spojení s telefonem. Také tato chyba způsobuje zobrazení poměrně nepříjemné zprávy, jejíž vzhled může to být nepříjemné.

Dalším důvodem, který může způsobit zobrazení této chyby, je špatná konfigurace APN. Když máte telefonní číslo, je vám přiřazena řada přihlašovacích údajů, které má váš telefon a které mu umožňují přístup k signálu antény, který pokrývá vaše město. Toto je parametr, který si můžete sami upravit, a kvůli chybám v konfiguraci vaší SIM karty může dojít k její nesprávné konfiguraci.

Zkratka APN znamená název přístupového bodunebo název přístupového bodu. Tyto přihlašovací údaje lze upravit v nastavení telefonu. Mnoho lidí si myslí, že toto je první problém, který způsobuje chybu, a proto vám ukážeme, jak to opravit. Je důležité, abyste věděli, že dalším způsobem, jak se tomuto problému vyhnout, je vyhnout se virům a škodlivým balíčkům z internetu. Můžete toho dosáhnout šifrováním připojení, a proto vám doporučujeme, abyste se naučili, jak nakonfigurovat VPN v systému Android.

Proč se tato chyba vyskytuje na mobilních telefonech?

Mnohokrát se chyba objeví, když SIM karta není správně připojena nebo když nefunguje. Přesto existuje také možnost, že proces selže po instalaci nové aplikace. Což může být způsobeno hromaděním nevyžádaných věcí v mobilu. Bez ohledu na příčinu proberme některá řešení této chyby.

Jak odstranit zprávu ‘com.android.phone’ z vašeho mobilu

Existují různé způsoby, jak odstranit chybu pomocí procesu ‘com.android.phone’máme možnost nainstalovat novou ROM, vymazat mezipaměť nebo přímo provést tvrdý reset, pojďme si tyto možnosti rozebrat.

Proveďte vlastní obnovu

Instalace další paměti ROM může problém vyřešit, pokud ta, kterou má telefon, selhává. Ať tak či onak, tato změna doporučeno pouze pro odborníky a po uplynutí záruky, protože instalací jiné ROM zaniká záruka na mobilní telefon.

musí být provedeno nakonec a pro staré mobily. Je to platný proces, pokud potřebujete obnovit sekundární mobilní telefon, ale je třeba vzít v úvahu všechny zmíněné body.

anténa mobilního signálu

Vymažte mezipaměť a data aplikace

Pokud je to aplikace, která způsobuje problém, nejlépe je pokusit se smazat data a mezipaměť. Jednoduše přejděte do nabídky „Nastavení“ a poté do nabídky „Aplikace“ a přejděte na aplikaci, o které si myslíte, že způsobuje problém.

To se může lišit v závislosti na zařízení, ale měli byste najít sekci ‘Úložiště’ a v ní možnosti „Vymazat data“ a „Vymazat mezipaměť“ což jsou možnosti, které musíte aktivovat.

Tvrdý reset nebo tovární reset

Pokud problém s procesem ‘com.android.phone’ přetrvává, bylo by nejlepší restartujte telefon do továrního nastavení. To se liší podle zařízení, proto se doporučuje přečíst si manuál pro každý mobil, v každém případě to můžete udělat z mobilní konfigurace nebo z Recovery.

Nastavte APN

Musíte dobře vědět, co je APN. Jakmile pochopíte koncept toho, co to je, budete moci vědět, jak rychle a snadno upravit jeho hodnoty. Chcete-li to provést, musíte vstoupit do nastavení telefonu. Toho dosáhnete stažením notifikační lišty a vyhledáním tlačítka. kolo se zuby nebo převodovka. Pokud jej stisknete, dostanete se do sekce konfigurace telefonu.

Jakmile tam budete, musíte přejít do sekce bezdrátových připojení. Poté stisknete tlačítko SIM karty a mobilní sítě. První možnost, která se zobrazí po stisknutí tohoto tlačítka, je Název přístupového bodu. Když jej stisknete, zobrazí se vám spousta polí, které musíte vyplnit. Je důležité, abyste se podívali na Moviles.com jaké jsou vaše přihlašovací údaje k APN aby bylo možné správně vyplnit všechna políčka.

Jaká další řešení má problém?

Připomínáme, že než to všechno uděláte, problém se SIM kartou se bude nadále objevovat. Proto se to nejvíce doporučuje přepněte telefon do režimu v letadle aby se přestal pokoušet připojit SIM kartu k mobilní síti.

chyby androidu

Když se chyba objeví, můžeme si uvědomit, že telefon také ztrácí čas, který měl, takže musíme jít do nastavení a opravit to. Málokdo však ví, že se jedná o chybu, ke které dochází právě kvůli časové chybě Simíka. Je důležité, abyste se o tom ujistili čas na vašem telefonu je správný který tiká na hodinách telefonní společnosti.

Chcete-li to opravit a získat automatické datum a čas vaší mobilní sítě, musíte znovu otevřít sekci možností. Pokud se posunete dostatečně dolů, uvidíte tlačítko s nápisem „Další nastavení“. První věc, kterou vám ukáže, je nabídka, ve které druhá nebo třetí je ta, která vám umožní přístup k datu a času zařízení. V této části uvidíte pole, které odpovídá možnosti „Automatické datum a čas“. Pokud není zelená, musíte ji aktivovat.