Saltar al contenido

Řešení: ‘Chyba při ukládání souboru ve Photoshopu’ – ​​Soubor se mi neuloží

18 de agosto de 2022

Pokud prezentujete chybu na uložit soubor ve Photoshopu a chcete to rychle vyřešit, musíte následovat řadu kroků, které vysvětlíme níže, ve kterých můžete tuto chybu vyřešit, abyste se mohli vrátit k práci nebo upravit své obrázky.

Photoshop je užitečný nástroj pro úpravu obrázků ve vysokém rozlišení a přidávání a Obrovské množství vylepšení a úpravexistuje mnoho verzí aplikace, protože se neustále aktualizuje, a z tohoto důvodu mohou mít některé verze při práci chyby, v tomto případě uvidíte, jak vyřešit chybu, která vám nedovolí uložit žádný soubor.

První metoda, jak opravit chybu při ukládání ve Photoshopu

Když pracujeme na obrázku, je to velmi nepříjemné soubor nemůžeme uložit, z tohoto důvodu je nanejvýš důležité, abyste tato řešení znali pro případ, že by se vám to ještě nestalo. Musíte zkontrolovat, že soubor nemáte otevřený v jiné aplikaci, například v prohlížeči fotografií nebo jiné relaci Photoshopu, která má stejný soubor otevřený v některé vrstvě.

To je důležité, protože pokud je soubor používán jinde, program také nebude moci uložit změny, které jste v něm provedli. musíte se ujistit že soubor je v dobrém stavu a není poškozen.

Něco, co byste měli zkusit, je přejít na horní panel nástrojů a my to budeme hledat ‘image mode’. Tím se otevře seznam se všemi režimy, které obrázek může mít, některé z nich jsou: stupnice šedi, laboratoř barev, ale ten, který nás zajímá, je ten, který říká RGB, tato možnost musí být zaškrtnuta, jinak je soubor neumožní uložení ve formátu obrázku.

Tuto možnost lze odškrtnout kvůli nějaké nedávné konfiguraci nebo kvůli tomu, že je obrázek jednoduše povolen s jinými funkcemi nebo režimy, stejným způsobem, když jsou do Photoshopu přidány různé barevné palety, mohou tyto kromě přidání více možností zrušit zaškrtnutí ostatních.

Druhý způsob, jak opravit chybu při ukládání ve Photoshopu

Další způsob, jak tuto chybu opravitkterý se obvykle vyskytuje v přenosných verzích programu, je změnit rozlišení počítače, který používáme, protože program může mít problémy s otevřením okna pro uložení, protože zjistí, že obrazovka je velmi malá.

Chcete-li to vyřešit, budeme muset přejít na plochu a kliknout pravým tlačítkem, v případě, že používáme Windows 10, budeme muset zkontrolovat možnost konfigurace obrazovky. Tím se nám zobrazí nabídka, ve které si můžeme nakonfigurovat rozlišení naší obrazovky, budeme ho muset zvýšit, jak nám to dovolí. Poté budeme muset restartovat a ověřit, zda je problém vyřešen.

Pokud používáte Windows 7 postup je podobný, ale když klikneme pravým tlačítkem myši budeme muset označit rozlišení, stejně se otevře okno, ale v tomto případě se vlevo objeví volba rozlišení s rozbalovacím menu, ve kterém zvednutím lištu, do které si ji můžeme upravit, jak chceme, stejně tak ji musíme nahrát co nejvíce.

Jakmile proces provedeme v jednom ze dvou systémů, budeme muset Restartujte systém použít tyto změny, a můžete jít.

Tipy, jak se této chybě vyhnout

Abyste se vyhnuli tomuto typu selhání, musíte zajistit, že budete neustále alespoň jednou za 3 měsíce, stažení nejnovější verze programu z oficiálních stránek Adobe, protože díky tomu můžete vědět, že program je zcela legální a aktualizovaný.

ukládání souboru v řešení chyby Photoshopu

nedoporučeno zakoupit jakoukoli verzi Photoshopu, která není legální nebo která je jakýmkoli způsobem upravena třetími stranami, protože mohou obsahovat chyby a viry.

V případě, že nemáte počítač, který program správně podporuje, můžete vždy použít online verzi Photoshopu, se kterou budete moci vyhnout se chybám při ukládání nebo jakéhokoli druhu.

A konečně, abyste se vyhnuli špatným časům, když začnete projekt, zkontrolujte, zda systém ukládání funguje správněabyste se vyhnuli nutnosti mazat již hotové nebo zcela ztratili pracovní dobu kvůli chybě tohoto typu ve Photoshopu.