Saltar al contenido

Propojení Instagramu s Facebookem: Chyby a řešení

19 de agosto de 2022

Instagram a Facebook stále více integrují a spojují své funkce, aby se jevily jako jedna, čímž se zlepšuje konektivita mezi oběma. Protože obě jsou skvělé aplikace.

Facebook je aplikace, která má 2 700 milionů uživatelů, je nejaktivnější na světě, protože vám umožňuje sdílet s ostatními lidmi a dokonce s nimi chatovat. Na druhou stranu je Instagram s 1,22 miliardami uživatelů, kteří denně sdílejí poutavé fotografie a videa, aby je mohli sdílet se svými přáteli.

Od roku 2012, kdy tvůrci Facebooku viděli potenciál nové aplikace, jako je Instagram, se rozhodli ji koupit a vyrobit oba budou spolupracovat, abych tak řekl. To je důvod, proč, ačkoli aplikace mají různé funkce, máte možnost zrušit propojení účtů Instagram a Facebook pomocí pouhých několika kliknutí.

Výhod funkce propojení účtů je několikjako je úspora času při vytváření publikace, kterou chcete sdílet v obou účtech.

Na druhou stranu, budete sdílet svá data automaticky na obou účtech, takže pokud ztratíte přístup k jednomu, můžete se vrátit ke stejnému účtu s druhým.

Jak správně propojit svůj Instagram s Facebookem

  1. Zadejte Instagram.
  2. Najděte Nastavení>Propojit účty>Facebook.
  3. Vyberte účet, který chcete propojit se stránkou Facebook.

Proč nemohu propojit Instagram s Facebookem? hlavní chyby

Jako důvod pro to chyba odkazu, je to e-mail, pomocí kterého jste si vytvořili svůj účet na Instagramu, není to stejné jako na Facebooku. Při sdílení informací tedy jejich platforma nemusí identifikovat, že jde o stejnou osobu v obou e-mailech.

Také se může stát, že při propojování účtu propojujete Facebook stránku s Instagramem a ne osobní účet, protože nejlepší je, že je to profil. Na druhou stranu, dalším problémem je, že zadáváte nesprávná data pro účet, který chcete propojit s Instagramem.

Pokud tedy znáte tyto podrobnosti, které mohou být příčinou chyby propojení, zkontrolujte a ověřte, že účet, e-mail a data jsou správná k propojení.

Na druhou stranu, další věc, kterou můžete udělat pro vyřešení tohoto problému, je zavřít svůj účet Instagram z možností aplikace. Poté se znovu přihlaste a vyberte „Zaregistrovat se“, ale v tomto případě si nevytvoříte nový účet, pouze vyberete možnost „Používejte data z Facebooku“.

Jakmile Instagram proces zahájí, nedokončujte jej, pouze vyberte možnost zrušit a tím se vraťte na začátek a zadejte své uživatelské jméno a heslo Instagramu. Po přihlášení k Instagramu přejděte do nastavení účtu a přejděte na možnost sdílet s jinými aplikacemi a vyberte Facebook.

Jako poslední možnost se můžete ujistit, že Aplikace Instagram je aktuální na vašem mobilu; pokud ne, přejděte do obchodu a vyberte jej k aktualizaci.

Řešení, pokud nemohu propojit svůj Instagramový účet nebo stránku s Facebookem

Pokud dodržíte všechny uvedené kroky, uvidíte, jak jsou oba účty již dobře propojeny a žádná zpráva tohoto typu se již neobjeví; «Došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu později.»

Problémy se synchronizací mezi Instagramem a Facebookem

Chcete-li opravit problém se synchronizací mezi Instagramem a Facebookem, musíte:

  1. Odhlaste se z aplikace Instagram
  1. Vraťte se zpět a přihlaste se pomocí svých údajů na Facebooku.
  2. Aktivujte službu pro sdílení vašich příspěvků na Facebooku z neboMožnosti > Nastavení služeb sdílení obsahu a vyberte Facebook.

«Tento účet je již propojen s jinou stránkou na Facebooku»

  1. Otevřete nastavení hledání na Facebooku
  2. V levém postranním panelu vyhledejte Instagram
  3. Odpojit a znovu připojit.