Saltar al contenido

Proč Zoom hlásí moje špatné heslo? – Rychlé a snadné řešení

18 de agosto de 2022

Jednou z výhod, které přinesl vzestup různých online platforem, byla možnost přístupu k nim prostřednictvím stejných nebo online konferencí. Tyto platformy však obvykle existují určité chyby v jejich službách.

Takže být Zoom jednou z těchto platforem pro online konference, Zoom se nevyhne zobrazování některých chyb které zabraňují nebo neumožňují některým uživatelům vstup na uvedenou platformu.

Z tohoto důvodu vám ukážeme důvod, proč vám Zoom říká, že heslo je špatné nebo nesprávné, a nedovolí vám vstoupit. Kromě toho vám ukážeme kroky, které musíte dodržovat najít řešení tohoto problému.

Jak funguje nová aktualizace nastavení účtu v Zoomu

Platforma videokonferencí byla aktualizována a tentokrát se nová aktualizace snaží chránit uživatele pomocí end-to-end šifrování. Aktualizace spočívá v tom, že abyste si užili platformu, musíte použít novou šifrovací technologie což jde přímo se spoji mezi místnostmi a samozřejmě mezi ovladači.

Hesla pro všechny schůzky

Vzhledem k tomu, že nová aktualizace je o zvýšení zabezpečení pomocí end-to-end šifrování, abyste měli přístup k jakékoli schůzce nutné přihlášení s heslem účtu a připojte se k chatovací místnosti pomocí stejného bezpečnostního kódu.

Je možné opravit chybu ‘Chybné heslo’ v Zoomu?

Stejně jako v případě mnoha jiných webových platforem, které poskytují své služby různým uživatelům poskytováním jedinečná hesla pro určitou funkciPlatforma Zoom není výjimkou, pokud jde o zobrazování chyb souvisejících s poskytováním hesel.

Je tedy velmi pravděpodobné, že při pokusu o přístup ke schůzce na platformě Zoom, kterou jste si stáhli do počítače nebo z jejích online stránek, jste narazili na chybu. která vám brání v přístupu na platformu.

Proto, abyste měli možnost tento problém vyřešit, je nutné, abyste se identifikovali jaký je jeho původ. To znamená, že musíte vědět, co je důvodem, proč vám Zoom říká, že heslo je špatné nebo nesprávné.

Tímto způsobem můžete pro tento účel použít vhodnou akci, abyste mohli problém úspěšně vyřešit. chyba špatného hesla na platformě Zoom.

Jaký je důvod, proč je moje heslo nesprávné, pokud je napsáno správně?

Jednou z nejtrvalejších stížností v Zoomu je, že platforma tohoto webu hází oznámení „heslo je nesprávné“. I když tedy mnohokrát vyvstává otázka, proč mě Zoom nepustí na svou platformu?

Pokud chcete zadat svůj účet zoom, ale narazíte na chybu, že jste dostali špatné heslo, ale jste si plně jisti, že zadáváte správné heslo, je to proto, mezipaměť prohlížeče obsahuje některá neplatná data hesla, abyste mohli tuto chybu vyřešit, musíte odstranit mezipaměť vašeho prohlížeče.

zoom logo videokonference

Proto při pokusu o přihlášení, ať už se chcete přihlásit z aplikace Zoom pro videohovory nebo z počítače, můžete narazit na nepříjemnost, která se zdá heslo, které máte, je nesprávné. Existují tedy různé důvody, proč nemůžete vstoupit na platformu.

Jedním z nejčastějších důvodů je, že vám plánovač videokonferencí Zoom poskytl nesprávné heslo, které vám následně zabrání v přístupu na jejich platformu. Stejně tak může být způsobeno nesprávným heslem máte data, která nejsou dostatečná nebo které jsou neplatné v mezipaměti vašeho webového prohlížeče.

Na druhou stranu, tato chyba platformy Zoom může být způsobena slabým internetovým připojením na vašem počítači, stejně jako a technický problém na platformě Zoom.

Jak opravit chybu Zoom, která říká, že moje heslo je špatné a nepustí mě dovnitř?

Formy opravte problém, že se nemůžete dostat do Zoomu jsou stejně rozmanité jako důvody, které vám nedovolí vstoupit na platformu. Proto se doporučuje, abyste zjistili, o jaký konkrétní problém se jedná, abyste jej mohli vhodným způsobem vyřešit, abyste mohli bez problémů používat Zoom.

logo aplikace zoom

Tímto způsobem je jednou z možností, jak chybu vyřešit, vstoupit na schůzku Zoom z odkazu na pozvánku. No, tímto způsobem se vyhnete kroku, ve kterém musíte zadat uvedené heslo na platformě Zoom.

Stejně tak máte také možnost vymazat mezipaměť historie procházení webu. Tímto způsobem můžete odstranit jakékoli heslo která byla archivována v domovském okně Zoom, která by mohla být zodpovědná za to, že vám nedovolí vstoupit na platformu.

Na druhou stranu se také můžete ujistit, že jste správné zadání hesla. Vlastně by to nebylo poprvé, co by uživatel přehlédl přítomnost určitých znaků v hesle, které musí zadat do Zoomu.

Jak se dostanu na schůzku, když mi Zoom řekne, že heslo je špatné?

Pokud chcete vstoupit na schůzku, ale zdá se, že máte špatné heslo, měli byste zadat z odkazu s pozvánkou který vám může poslat e-mail a problém vyřešit smazáním mezipaměti prohlížeče.

Je možné toto nastavení vypnout?

Protože se nová aktualizace snaží zlepšit zabezpečení platformy, vypnutí nebo zakázání nastavení hesla v zoomu není možné.