Saltar al contenido

Proč v ARK: Survival Evolved není žádný zvuk? Řešení ARK bez zvuku

21 de julio de 2022

Ve všech online hrách, ať už jde o přežití, střílečky, automobilové závody nebo cokoliv jiného, a nepřítomnost zvuku je škodlivý faktor pro hru i pro zábavu. Bez zvuku v ARK: Survival Evolved je možné přijít o život.

Tento faktor je často velkou nepříjemností v případě, že není možné poslouchat zvuk nebo zvuk. Jak se to stává v ARK: Survival Evolved, kde je obtížné hrát bez zvukového průvodce. Pokud je to váš případ a nevíte, jak to vyřešit, čtěte dál.

Příčiny, že zvuk není slyšet v ARK: Survival Evolved

Důvod, proč neposloucháte zvuk videohry, jako je ARK: Survival Evolved, může mít mnoho příčin; ty mohou být také dvou typů, ty, které jsou vlastní hře, a ty, které jsou vně hry. Obojí má možnost omylem zastavit zvuk.

První z těchto (vnitřních) příčin souvisí s provoz a vnitřní kontrola ovládacích prvků v konfiguraci zvuku, což závisí na nějaké chybě při manipulaci, neuvědomování si toho samého a je to prostě jako ztlumit hlasitost zvukového systému.

Může to být způsobeno i jinými vnitřními příčinami jako např FPS na nízké úrovni, což má obvykle za následek absenci zvuku v ARK: Survival Evolved. A to je opraveno nastavením zvýšení FPS v ARK: Survival Evolved.

Druhá, vnější, jsou příčiny mimo videohru. To mohou být případy, kdy dojde k poškození sluchadel; Běžná zvuková chyba ve většině her je 0xc000007b; nebo konfigurace počítače, která se vymkla kontrole. Ve všech případech řešení existuje i když je to někdy složitější než ostatní, a proto vám jejich vyřešení zabere více času.

Jaké jsou důsledky neposlouchání zvuku v ARK: Survival Evolved?

Problémy se zvukem obvykle u mnoha her nejsou běžné. Pokud jde o všechny z nich, v ARK: Survival Evolved existují důsledky toho, že hry nemají optimální zvuk nebo zvuk, protože jde o hru o přežití, je třeba naslouchat tomu, co se může přiblížit z nás, aby nás zabili.

Z neslyšení kroků tvora jako je dinosaurus; neslyšet zvuk, který vydává nemocná pijavice, když slídí; nepřijímání informací prostřednictvím sluchátek kolegy, které upozorňují na nebezpečí; a dokonce přestat poslouchat draka, který může přijít po vás, jsou některé z nich hlavní důsledky neslyšení zvuku v ARK: Survival Evolved.

A je to tak, že důsledky budou vždy spočívat v nebezpečí, které vzniká tím, že neposlouchá žádnou hrozbu a v důsledku toho je zraňuje více faktorů, které jsou na hřišti. Doporučuje se tedy uložit hru a pokusit se problém vyřešit před obnovením, když už nic neslyšíte.

Jak opravit ARK: Survival Evolved žádný problém se zvukem?

Řešení problému se zvukem může být jednoduché, střední obtížnosti (s ohledem na čas do něj investovaný) nebo velmi složité, vždy v závislosti na příčinou této ztráty zvuku ve hře ARK: Survival Evolved.

létající dinosaurus

Bez ohledu na příčinu ztráty zvuku v dané hře je nejlepší to zkusit zjistit a vyzkoušet, co je špatně, a to jak v ARK: Survival Evolved ve hře i mimo ni. V tomto smyslu by měla být analyzována kromě jiných faktorů sluchadla, nastavení počítače.

A to je nutné, abyste to udělali, protože to není nutné pouze pro ARK: Survival Evolved a další podobné hry, ale pro jakoukoli hru, kde je potřeba zvuk a tak dále. dosáhnout optimalizace hry.

Zvuk v ARK: Survival Evolved je nezbytný pro všechny aktivity, ať už jde o čas na získání krystalu v hornatém biomu nebo hledání jakéhokoli jiného nezbytný zdroj pro přežití. V každém okamžiku pro vás bude vždy lepší naslouchat tomu, co se kolem vás děje.