Saltar al contenido

Proč se nenačítá seznamka na Facebooku? – Oprava chyby Facebook Seznamky

16 de julio de 2022

Pokud jste se rozhodli stáhnout a nainstalovat Facebook Couples, ale máte problémy související s touto novou funkcí Facebooku, pak vám doporučujeme přečíst si následující návod, ve kterém se naučíte Proč se nenačítá seznamka na Facebooku? – Řešení chyby v seznamování na Facebooku?

Co je Facebook Seznamka?

Aplikace pro setkání s partnerem nebo rande jsou každým dnem populárnější, ve skutečnosti mají aplikace jako Tinder obvykle velký počet uživatelů a jsou jedním z nejstahovanějších programů na mobilních zařízeních. Z tohoto důvodu se dalo očekávat, že velké společnosti budou hledat mezeru v tomto oboru.

facebooková seznamka Je to reakce společnosti na několik aplikací navržených k nalezení partnera nebo schůzky. Ve skutečnosti, jak už název napovídá, Facebooková seznamka má přesně tento účel, je intuitivním prostorem, ve kterém je možné poznávat nové lidi.

Tato nová platforma má vyvolalo očekávání a připojuje se k němu stále více uživatelů. V každém případě si mnozí stěžovali na různé chyby či problémy, které znemožňují nebo ztěžují přístup a používání platformy, o tom si něco málo povíme níže.

Proč se nenačítá seznamka na Facebooku? – Oprava chyby Facebook Seznamky

Facebook Dating je nová platforma. Ve skutečnosti spatřilo světlo na konci roku 2019 takže je celkem pochopitelné, že dochází k různým poruchám. V tomto smyslu se mnoho uživatelů diví, proč nemohu používat Facebook Couples? Z tohoto důvodu jsme připravili tuto příručku, ve které hodláme chybu ve Facebook Seznamce vyřešit.

více účtů

K této chybě často dochází, protože máte na Facebook Dating příliš mnoho účtů nebo profilů. Pochopení, že funkce Chodit s někým Facebooku je zcela nový, je pochopitelné, že systém je čas od času přesycen velkým množstvím profilů, každopádně by se to mělo řešit jako vybroušené.

Pokud rozumíte výše uvedenému, je za těchto okolností nejvhodnější přímo odstranit profily které jste vytvořili, abyste později vytvořili pouze jeden, který bude obsahovat informace, které chcete prokázat v rámci této nové seznamovací platformy.

Zkuste se přihlásit z jiného zařízení

Pokud se setkáte s problémem při pokusu o přihlášení z konkrétního zařízení, např. mobilního telefonu, doporučujeme použít jiný telefon resp přístup přímo z počítače. V mnoha případech se problém týká konkrétně našich mobilních telefonů, a proto není na škodu to vyzkoušet.

Aktualizujte aplikaci na nejnovější verzi

Další častou příčinou chyb ve Facebook Dating je to, že Facebook není aktualizován na nejnovější verzi. Pokud je tomu tak, první věc, kterou musíte udělat, je aktualizujte aplikaci z oficiálních stránek Obchodu Play pro Android a App Store pro zařízení Apple.

To je obvykle definitivní řešení pro mnoho uživatelů, kteří z toho či onoho důvodu nemají přístup k platformě Facebook Dating. Po pochopení výše uvedeného zkontrolujte, jakou verzi máte facebooková aplikace a pokračujte v aktualizaci.

Pár se drží za ruce

Zkoušel jsem všechno a nejde to

Výše uvedené metody v mnoha případech splňují cíl, řeší problémy při vstupu na Facebook Dating platformu. V každém případě je třeba vzít v úvahu, že facebooková seznamka je to nová funkce, dalo by se tedy říci, že je ve zkušebním období a může se stát obětí různých chyb.

Pravdou je, že platforma trpěla stížnostmi velkého počtu uživatelů, kteří nemají přístup k jejím různým funkcím. Ve skutečnosti si mnozí stěžují, že nenašli řešení svých problémů, takže nezbývá než být trpělivý a čekat na aktualizace a vylepšení od Facebooku.

Pokud tomu tak je, doporučujeme odeslat zprávu na Facebook, tímto způsobem je shromáždí informace o vaší chybě a případně spolupracovat na jeho vyřešení. Radikálnějším řešením může být smazání účtu Couples na Facebooku, abyste jej znovu aktivovali jindy.