Saltar al contenido

Proč se nemůžete přihlásit na Xbox Series X nebo S? – Časté problémy

14 de agosto de 2022

Když si pořídíme konzole Microsoft Xbox, ať už je to řada X nebo S, můžeme si v každé vytvořit účet, tímto způsobem provést konfigurace, abychom při jejich používání měli vše v pořadí, v jakém nakonfigurujeme. Pokud jde o zakoupené hry, tato konfigurace se také uloží, tyto personalizované účty jsou jako všechny ostatní vyžadovat ID a heslo pro přístup ke službě.

Jsou však chvíle, kdy k těmto účtům nemáme přístup, což musíme mít přístup ke konfiguracím, které jsme provedli na konzole, takže si tímto způsobem můžeme hrát nebo se zabavit. V tomto článku prozkoumáme příčiny tohoto neúspěšného přihlášení, ke kterému dochází, a jeho možná řešení, a to, že pokud se odhlásíme z konzole Xbox na všech zařízeních, měli bychom mít přístup znovu bez nepříjemností.

Jaké jsou důvody, proč se nemůžete přihlásit na Xbox Series X a S?

Konzole Xbox a její řady X a S jsou jednou z nich nejžádanější konzole na světě, pro svou řadu produktů a rozmanitost her, které jsou velmi dobře přijímány, zejména proto, že vždy měly vynikající grafiku. Ale pokud jde o přihlašování do těchto konzol, někdy se vyskytnou problémy, i když máme přihlašovací údaje, které jsou.

Takže k tomu dochází v důsledku různých faktorů, které nemusí být nutně záležitostí pověření, a tyto důvody musíme prozkoumat. Příčiny, které mohou způsobit tento problém, mohou být založeny na problémech se sítí, aktualizacích, problémy se samotným účtem, Podívejme se blíže na tyto možné příčiny.

Problémy se sítí

Problém, který může způsobit, že se nebudete moci přihlásit, je síť, pokud ano problémy s konektivitou. No, dá se očekávat, že pokud k nepříjemnostem dojde přes internet, nebudeme se moci přihlásit, ať bychom chtěli.

 1. Vstoupíme do konzole a vstoupíme do Nastavení.
 2. Pak v General.
 3. Nyní Nastavení sítě.
 4. A stiskneme volbu Zkontrolovat připojení k síti, to nám sdělí stav, ve kterém se nachází.
 5. «Testovat rychlost sítě a statistiky» je možnost, která nám podrobněji řekne, co se stane.

Pokud v každém případě můžeme provést odpojení a síťové připojení ze stejné konfiguraceJedním ze způsobů, jak zjistit, zda je připojení dobré nebo ne, je nakonfigurovat oznámení na Xboxu, protože pokud dorazí normálně, budeme vědět, že existuje připojení a síť není problém.

řešení problémů s přihlášením

čekající aktualizace

Pokud jde o tuto konzoli, neustálé aktualizace jsou zákonem, takže pokud přehlédneme mnoho aktualizací, můžeme riskovat, že některé velmi důležité pro provoz chybí. Některé mají bezpečnostní charakter. a pokud jsou tyto úpravy provedeny na platformě, musí se konzole aktualizovat, aby se přizpůsobily.

To se běžně stává, protože mnoho aktualizací neodpovídá našim potřebám, v každém případě musíme provést aktualizace, abychom je mohli zkontrolovat, tímto způsobem budeme vědět, zda je problém s přihlášením způsoben aktualizací nebo ne.

Problémy s účtem

Pokud ve dvou předchozích případech nebylo určeno, že jsou příčinami, nyní musíme podívejte se, co se stane s účtem sama o sobě. Může se stát, že přihlašovací údaje (ID a heslo) nejsou správné nebo zneužití účtu může vést k banu ze strany platformy; Může se také jednat o zapnutí nebo vypnutí dvoufázového bezpečnostního ověření.

Ověřením těchto tří proměnných účtu můžeme s jistotou určit, co se s účtem děje a proč se nemůže přihlásit jako obvykle, pokud některá z těchto možností představuje detail, můžeme jednat, abychom tuto situaci vyřešili.

Jak obnovit heslo vašeho účtu Microsoft?

Obnovení hesla se ve skutečnosti nikdy v žádném případě nestane, ve skutečnosti se stane, že nám dají možnost resetování heslatj. zadejte další nové heslo.

 1. Spustíme Xbox a zadáme přihlašovací údaje
 2. Poté klikněte na „Zapomněl jsem heslo“
 3. Zadáme «Capcha» a dáme Enter
 4. Na další obrazovce dáme následující, abychom obdrželi bezpečnostní kód
 5. Kód obdržíme na přidružený mobil nebo e-mail.
 6. Na další obrazovce zadáme odeslaný kód.
 7. Zadáme nové heslo.

A to bude vše, budeme mít nové heslo, teď to zůstane přejděte na začátek Xboxu a pokračujte v zadávání ID a nového hesla, pro přístup k našemu účtu, jak se obvykle dělá. Jedním z doporučení je periodické resetování hesla a tím větší zabezpečení našich dat.

kontaktujte podporu pro zakázané účty

Jak můžete vědět, zda byl váš účet zablokován?

Pokud jde o to, zda byl váš účet zablokován, můžeme snadno zjistit, když jsou tyto akce provedeny, na straně platformy Microsoft obdržíme zprávu prostřednictvím emailuale pokud tomu tak není, abychom to zjistili, můžeme vstoupit na portál Xbox vynucování a zadáním sériového čísla konzole jej můžeme zkontrolovat

Chcete-li získat pomoc od společnosti Microsoft v tomto případě nepřihlášení, můžeme vás kontaktovat prostřednictvím podpory této společnosti, pomocí e-mailu, pomocí kterého jsme vytvořili účet, nebo prostřednictvím vašich sociálních sítí, v každém případě od vás vždy budeme mít radu, abyste ať se stane cokoli.