Saltar al contenido

Proč se nemohu přihlásit do Minecraftu? – Opravena chyba přihlášení

28 de agosto de 2022

Minecraft je dobrá hra od svého počátku, takže když přidal online režim, kde jste mohli hrát multiplayer nebo ve dvou či více lidech, všichni se v jeho komunitě usmívali. To je důvod, proč dnešní návod, který vám pomůže na vaší cestě zodpovězením otázky Proč se nemohu přihlásit do Minecraftu?

A je to tím, že v dnešní době chce každý hrát hry v multiplayeru, protože bez toho hra ubírá hodně na atraktivitě. Minecraft jako jedna z nejaktivnějších komunit, které existují, má velké množství serverů, které si můžete užít, takže přihlášení je životně důležité.

Proč se nemohu přihlásit do Minecraftu?

První věc, kterou byste měli vědět, je otázka Proč se nemohu přihlásit do minecraftu?, má několik odpovědí, protože opravdu neexistuje jediný důvod, proč by se vám minecraft neotevřel. Pravdou je, že není tak důležité, abyste věděli, proč vám Minecraft neumožňuje normální přihlášení, ale to, co je skutečně důležité, je řešení uvedeného problému.

Abychom však přidali trochu kontextu, dnes uvidíte některé z hlavních důvodů, které mohou způsobit tuto bolest hlavy, což by bylo:

Číslo jedna: protože servery Xbox Live nefungují, jedním z důvodů, který postihuje většinu, je to, že čas od času se u verze pro PC i Xbox objeví chyba, že se z neznámých důvodů nemůžete přihlásit.

To se děje, protože Servery Xbox Live mohou být v tu dobu mimo provoz. Tento problém pochází od společnosti Microsoft a nemá s vámi nic společného, ​​musíte jen počkat (pokud však nechcete nečinně sedět, můžete vyhledat, jak se přihlásit ke službě Xbox Live, pokud se nemohu dostat ?).

Číslo dvě: Dalším důvodem je, že Minecraft mohl být nainstalován nesprávně nebo byl poškozen soubor. K tomuto problému dochází, když je připojení přerušeno nebo zrušeno a poté vráceno zpět, aniž by uplynula určitá doba.

Číslo tři: Toto je možná ta nejhloupější chyba, ale měli byste vědět, že pokud verze hry, kterou máte, není oficiální, nebude kompatibilní se servery a i když máte účet, nebudete se moci přihlásit. Jediným řešením v tomto případě je stáhnout si prémiovou hru z její stránky a aktualizovat Minecraft na nejnovější verzi.

Řešení nepříjemné chyby

Nyní, když znáte odpověď na otázku Proč se nemohu přihlásit do minecraftu?, Je čas, abyste viděli řešení pro uvedený problém. Jedním z řešení, o kterém hráči hlásili, že pracují na všech verzích, je změna hesla z Minecraft.net. Můžete to udělat následujícím způsobem:

Přejděte na oficiální stránku hry a klikněte na tlačítko, které nese název «Přihlásit se», akce vás okamžitě přenese na obrazovku, kde můžete zadat e-mail a heslo, udělejte to, ale se špatným heslem. Zobrazí se chybové hlášení a také nová možnost s názvem «Zapomněl jsi heslo?»stiskněte jej a poté napište svůj e-mail znovu, ale tentokrát stiskněte tlačítko «Požádat o obnovení hesla».

minecraft napsaný šedým kamenem

Všimnete si, že obdržíte e-mail s odkazem, na který musíte kliknout. V nové části uvedeného odkazu znovu zadejte svůj e-mail s novým heslem a klikněte na tlačítko «Obnovit heslo». To by mělo vyřešit váš problém.

vyčistit mezipaměť

V případě, že jste mobilní uživatel, měli byste vědět, že existuje další řešení, které můžete vyzkoušet a které je vymazáním mezipaměti. To by nemělo způsobit problémy v telefonu, ale stále je na vás, zda to uděláte nebo ne. Chcete-li toho dosáhnout: přejděte na „Nastavení“ a vyhledejte možnost «Správce aplikací», tam klikněte na tlačítko „Všechno“, vyhledejte obchod Google Play a vyberte jej, uvnitř stiskněte tlačítka «Vyčistit mezipaměť» Y «Smazat data».

Proveďte stejný proces se službami Google Play a správcem stahování (pokud jej nemůžete najít, přejděte na „Plus“ a vyberte možnost „Viz systémové aplikace“).

Pak restartujte telefon a voila, měli byste být schopni se dostat do minecraftu, takže otázka Proč se nemohu přihlásit do minecraftu?, Mělo by být již zodpovězeno, včetně jeho řešení. Takže byste měli být schopni hrát Minecraft online s přítelem s nebo bez hamachi, napříč platformami a dokonce i na soukromých serverech v závislosti na vaší verzi.