Saltar al contenido

Proč se můj mobilní telefon vypne, když otevřu Facebook? – Příčiny a řešení

13 de agosto de 2022

Problém, že nastane, když je telefon při spouštění Facebooku vypnutý Zdá se, že je to záhada a velmi obtížně řešitelná. Smartphony poskytují komunikační prostředek, který žádné jiné zařízení neumí. Kromě toho mohou být skvělým nástrojem zábavy.

Sociální sítě, poskytnout účinný prostředek komunikace, pak je okno, které umožňuje interakci mezi uživateli odkudkoli na světě, jako například: „Facebook“, který je ve světě sítě dostupný již více než deset let. Z těchto důvodů všichni lidé používají „Facebook“ z jakéhokoli zařízení.

Jaké požadavky potřebuje telefon pro provoz Facebooku?

Aby váš telefon mohl provozovat Facebook, prvním požadavkem je dát mu povolení v správce aplikací Aby bylo možné jej bez problémů používat, je nutné ihned po instalaci ověřit, zda má telefon dostatek paměti, aby aplikace negenerovala poruchy v zařízení.

Jak zjistit, zda je verze facebooku kompatibilní s mým mobilním telefonem

Pokud chcete zjistit, zda je verze Facebooku kompatibilní s vaším mobilním telefonem, je to velmi jednoduché. Můžete to udělat dvěma způsoby, první je vstoupit do obchodu Google Play a zkontrolovat verzi, ve které lze aplikaci nainstalovat, a poté zadat specifikace svého mobilu, abyste zjistili, jakou verzi Androidu máte. Na druhou stranu, druhý nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda je verze Facebooku kompatibilní s vaším mobilním telefonem, je vstoupit do obchodu Google Play a vybrat možnost „Instalovat“ v případě, že vaše verze není kompatibilní okamžitě, zobrazí se zpráva, že instalace nelze z tohoto důvodu provést.

Možné příčiny tohoto problému

Problém, který nastane, když při spuštění facebooku se telefon vypne, se zdá být záhadou pro ty, kteří nejsou techničtí. Je těžké pochopit, že telefon selže bez zjevného důvodu, a ještě více, když nevykazuje žádné zjevné fyzické příznaky.

Chcete-li vyřešit problém, který nastane, když se telefon vypne při spouštění Facebooku, stačí prozkoumat určité pravděpodobnosti, které mohou způsobit, že se smartphone bezdůvodně vypne. Jedna z věcí, která způsobí, že se mobil vypne, když vstoupíte na „Facebook“ může se stát, že baterie tohoto zařízení je poškozená.

Příznaky špatné baterie jsou časté vypínání nebo restartování telefonu, nepravidelné kolísání procenta nabití nebo nedostatečně dlouhá výdrž.

Na druhou stranu, Existují další důvody, které způsobují problém. když je telefon při spouštění Facebooku vypnutý. Jedním z nich je, že telefon má velmi přetíženou paměť „RAM“ a to se stává, když používáte příliš mnoho aplikací současně, takže je před použitím „Facebooku“ musíte zavřít.

Pokud se váš mobilní telefon při vstupu na Facebook vypne nebo jednoduše přestane fungovat, je to proto aplikace způsobuje problém v systémuje třeba poznamenat, že problém může být způsoben několika příčinami, níže zmíníme nejčastější důvody, proč problém vzniká.

Poškozená baterie

Pokud je baterie vašeho telefonu poškozena, když vstoupíte na Facebook nebo chcete otevřít jakoukoli jinou aplikaci, která generovat značné vybíjení baterie jako Facebook se vaše zařízení téměř okamžitě vypne. Chcete-li zkontrolovat, zda je problém způsoben baterií, měli byste během nabíjení telefonu zadat Facebook, pokud se mobil nevypne, znamená to, že problém je způsoben baterií. To by však mělo být provedeno pouze pro kontrolu, zda je problém způsoben baterií, protože je nebezpečné používat nabíjení telefonu, pokud je baterie poškozena.

telefon s vypnutou obrazovkou

přetížení RAM

Pokud je vše v telefonu v perfektním stavu, ale máte nainstalovaných několik aplikací a když vstoupíte na Facebook, zařízení se vypne nebo zastaví, znamená to, že není dostatek paměti a RAM je přetížená. Chcete-li tento problém vyřešit, musíte telefon odladit odstraněním mezipaměti a aplikací, které používáte nebo nejsou nezbytné.

Poškozená data

Je možné, že problém není ve vašem konkrétním telefonu. Může se stát, že jste aktualizovali Facebook a byl nainstalován s chybou nebo poškozenými daty. Chcete-li to vyřešit, měli byste počkat na další aktualizaci, aby se chyba vyřešila automaticky.

Jak jinak se mohu dostat na Facebook?

V případě, že chcete používat Facebook na svém telefonu, ale narazíte na problémy, které jsme zmínili výše, neměli byste se obávat. Existují další způsoby přístupu k sociální síti z mobilu, které vysvětlíme níže.

Prohlížeč

První možnost je nejjednodušší, abyste se vyhnuli problémům, musíte vstoupit na Facebook prohlížeč vašeho telefonu a používejte sociální síť v režimu plochy, abyste se vyhnuli jakýmkoli problémům.

facebook lite

Na druhou stranu, pokud patříte k lidem, kteří z aplikace rádi využívají Facebook, stále existuje naděje. Facebook má a Aplikace optimalizovaná Abyste se takovým problémům vyhnuli, stačí přejít do obchodu Google Play a nainstalovat si Facebook Lite.

Jak si snadno stáhnout „Facebook“ do svého telefonu Android?

Sociální síť „Facebook“ je pravděpodobně nástrojem, který měl vyšší úspěšnost registrace uživatelů než jakákoli jiná sociální síť, a to nejen v počtu registrací uživatelů, ale také v velký počet lidí, kteří ji používají. Chcete-li stáhnout „Facebook“ na zařízení Android, stačí provést několik jednoduchých kroků, které samozřejmě vyžadují použití internetu.

Chcete-li stáhnout ‘Facebook’, musíte mít staženou a nainstalovanou aplikaci ‘Google Play obchod’, bude tam vždy, když ho budete potřebovat, protože ve všech „systémech Android“ je předinstalovaný. Jakmile vstoupíte do „App“, stačí přejít do vyhledávacího pole a zkopírovat slovo „Facebook“.

Jakmile je výše uvedené hotovo, musíte vybrat možnost ‘Instalovat’doporučuje se mít dobré internetové připojení, po dokončení stahování byste měli počkat na instalaci, ale nebojte se, zabere to jen pár sekund.

následně Musíte přejít do nabídky aplikacívyhledejte ‘Facebook’, vyberte jej a je to, můžete začít zadáním svého účtu, nebo pokud jej nemáte, můžete si vytvořit účet na sociální síti ‘Facebook’, vše záleží na vás.

Mohu používat Facebook, aniž bych měl telefonní číslo?

Problém, který se vyskytuje cKdyž je telefon při spouštění Facebooku vypnutý, může se objevit při některých příležitostech a může nebo nemusí být normální. Na druhou stranu si mnoho uživatelů ve světě internetu často klade otázku, zda je možné mít účet na Facebooku bez telefonního čísla, a odpověď je prosté „Ano“.

start facebook můj mobil vypíná řešení

Používání „Facebooku“ je jednou z nejběžnějších věcí, které dnes člověk může dělat, jako například: «Vytvořit účet na Facebooku». Tato sociální síť však přijala určitá opatření k ochraně své integrity jako seriózní společnosti a k ​​ochraně integrity svých uživatelů, zejména pokud jde o bezpečnost.

Facebook požaduje dva požadavky na výběr, když si jeho uživatelé chtějí vytvořit účet, první je mít skutečné telefonní číslo nebo mít e-mailový účet.

To jsou dva režimy, které existují vytvořit účet na sociální síti v otázce, ale pokud nemáte telefonní číslo, nabízí vám možnost zaregistrovat si účet na Facebooku s e-mailem, pokud jej nemáte, můžete si vytvořit e-mailový účet na Gmailu nebo jakýkoli jiný.