Saltar al contenido

Proč se můj iPad sám restartuje a nejde zapnout? – Řešení

17 de julio de 2022

Pokud jste uživatelem Apple a odeslali jste problémy s neustálým restartováním vašeho iPadu pomůžeme vám to vyřešit. V tomto příspěvku vysvětlíme, jak opravit váš iPad pomocí osvědčených a bezpečných řešení pro váš počítač, takže pojďme na to.

Co dělat před opravou restartu iPadu?

Než přejdete na kroky k vyřešení problému s neustálým restartováním vašeho iPadu, doporučujeme vám připravit se předem.

 • Vytvořte si zálohu iPadu: Je důležité, abyste uložit všechna data na iPad dříve, protože některé z používaných nástrojů by mohly vymazat osobní soubory.

Akce, které můžete s iPadem provést, pokud se neustále restartuje

Existují určité popravy, které to můžete udělat jejich řešení je jednoduché a praktické nepříjemnosti s restartováním iPadu, zde jsou některé z nich.

Co dělat, když se váš iPad během připojení sám restartuje?

 • Vyčistěte nabíjecí port iPadu.

Zabraňuje žmolkům, prachu, mastnotě nebo jiným cizím součástem zašpinit vstupní a nabíjecí kolík vaší nabíječky. Tyto malé součástky, které jsou všude, by mohly ovlivnit elektrické připojení a také problém s plným nabitím zařízení.

Pokud byste kabel svého iPadu drželi delší dobu v elektrickém zdroji, aniž byste jej používali, poškodili byste jej vnitřně a všechna připojovací vlákna. Proto je to králdoporučujeme jej odpojit, když jej nepoužívátea pokud ano, koupě nového by vám mohla pomoci problém vyřešit.

iPad se neustále restartuje

 • Vynutit restart iPadu

Vynucený restart je to jen a výhradně v případě potřeby, protože je to jako odpojení PC bez běžného procesu vypnutí. Je třeba poznamenat, že tato možnost je zabudována do zařízení ve zvláštních případech, jako je neustálé restartování, bez zjevného nebo rozumného důvodu.

V tomto případě byste měli stisknout současně tlačítko „Napájení“ a tlačítko „Nízká hlasitost“, dokud se nezobrazí logo Apple.

 • Aktualizujte nebo odeberte některé aplikace

Pokud váš iPad má zastaralé aplikace a to, že nejsou kompatibilní s nejnovějšími verzemi, vám přinese vady a chyby. To způsobí restart vašeho iPadu, takže zkontrolujte aktualizace nebo odinstalujte aplikace, které na svém zařízení nepoužíváte.

 • Obnovit tovární nastavení

Platným a bezpečným řešením je obnovení zařízení iPad do továrního nastavení, protože tím odstraníte problémy a podrobnosti, které uvádíte. Přejděte tedy do Nastavení > Obecné > Obnovit > Obnovit nastavení, tato metoda nevymaže ze zařízení žádná osobní data.

Řešení pro provoz na operačním systému iOS iPadu

Dříve jsme vysvětlili jednoduchá technická řešení, nyní vám ukážeme, co to má společného s operační systém vašeho zařízení iPad.

 • Přejděte prosím na nižší verzi iOS.

Nejnovější aktualizace produktů Apple nejsou kompatibilní se staršími zařízenímitakže můžete přeinstalovat předchozí verzi na tu, kterou máte nyní.

 • Aktualizujte na nejnovější verzi iOS.

Na rozdíl od předchozího kroku se pokuste aktualizovat operační systém vašeho iPadu na nejnovější verzi, protože přinášejí opravy softwarového kódu, které v předchozích verzích ne, a mnohokrát opravují restart vašeho zařízení.

Způsob, jak aktualizovat váš iPad, je přejít na „Nastavení“ a poté na možnost „Obecné“, kde uvidíte možnost „Aktualizace softwaru“ a restartujte iPad.

 • Obnovte pomocí iTunes Backup.

Pokud problém přetrvává i pomocí výše uvedených kroků, zde je poslední možnost v operačním systému iOS vašeho iPadu.

zařízení ipad se nezapne

Způsob, jak toho dosáhnout, je obnovit zařízení ze zálohy iTunes, protože obnovením iPadu vymažete všechna data.

 1. Spusťte iTunes na počítači Mac a připojte zařízení pomocí kabelu USB.
 2. Když se objeví v iTunes, klepnete na logo zařízení a kliknete na „Obnovit zálohu“.
 3. Později si vyberete zálohu, která má všechna data a kliknete na „Obnovit“ a tím zahájíte proces na vašem iPadu a připravíte test vašeho zařízení.

Doufáme, že vám tento článek pomůže vyřešit problém a chybu se zařízením iOS a můžete se podělit o své znalosti.