Saltar al contenido

Proč se mi na Instagramu na mém iPhonu nebo Androidu nezobrazují „Reels“? – Řešení

17 de agosto de 2022

Instagram je jedna z nejlepších sociálních sítí, je to kvůli jeho skvělým vlastnostem a funkcím (například nyní můžete použít Vanish Mode), proto každý chce vědět, jak jej využít naplnoa s ohledem na to dnes uvidíme Proč na Instagramu nevidím ‘Reels’?

A jde o to, že pokud jste uživatel, který tuto síť pravidelně využívá, pravděpodobně chcete využívat vše nové, co přináší, takže Musí být frustrující, že vám některé nové funkce nefungují, Ale nebojte se, nestává se to jen vám a váš problém má několik jednoduchých řešení.

Proč na Instagramu nevidím „Reels“?

Nyní, abychom se dostali přímo k věci, první věcí, kterou musíte udělat, abyste vyřešili, proč se na Instagramu nezobrazují ‘Reels’, je aktualizovat vaši aplikaci na nejnovější verzi dostupnou v oficiálním obchodě.

Tak jako mnohokrát dojde k chybě, protože vaše aplikace je zastaralá, nebo protože soubor byl stažen špatně, který byl poškozen a způsobuje uvedené selhání. V případě, že tomu tak není, je čas podívat se na řešení.

Číslo jedna je pokusit se vynutit ukončení Instagramu, aby restartoval aplikaci a načetl vše (včetně jejích funkcí) znovu. Chcete-li toho dosáhnout, musíte nejprve přejít do nabídky «Nastavení», pak přejděte do sekce «Aplikace», a nakonec k «Správce aplikací».

Jakmile tam budete, všimnete si, že se objeví seznam s aplikacemi, procházejte, dokud nenajdete Instagram a zadejte jej, poté pokračujte zadáním tlačítka, které nese název «Vynucené zastavení».

Chcete-li to dokončit, zadejte Instagram znovu od nuly, pokud vše proběhlo v pořádku, válce by již měly být aktivní a můžete je vidět. Je třeba poznamenat, že toto řešení je pro jakékoli zařízení bez ohledu na operační systém.

Vymažte mezipaměť Instagramu

S výše uvedeným byste již měli být schopni odpovědět na otázku: Proč se na Instagramu neobjevují ‘Reels’?, ale pokud tomu tak nebylo a stále máte stejný problém, pak je čas vzít více drastická opatření jako řešení.

Jedním z nich je úplné smazání dat Instagramu nebo mezipaměti, protože se může stát, že stejně jako v předchozím procesu si s vámi některá špatně načtená data hrají.

Pokud chcete vymazat mezipaměť, první věc, kterou musíte udělat, je otevřít «Nastavení», pak přejděte do sekce, která nese název «Aplikace», odtud se otevírá «Správce», Pokud vše proběhlo v pořádku, měly by nyní vyjít všechny vaše aplikace.

V rámci nich vyhledejte Instagram a stiskněte jej, když jste ve své osobní sekci, přejděte dolů, dokud nenajdete možnosti „Vymazat data“ a „Vymazat mezipaměť“ a stiskněte je, konečně se vraťte na Instagram, takže by mělo být vše vyřešeno.

Staré spolehlivé, odinstalovat a znovu nainstalovat

Pokud nic z výše uvedeného nemělo na vaši aplikaci vliv, pak je čas aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat, čímž definitivně ukončíte téma, proč se na Instagramu nezobrazuje „Reels“.

mobil v ruce s instagramem

Postup v jakémkoli operačním systému je velmi jednoduchý, stačí se dotknout aplikace a odeslat ji do koše. Jakmile je aplikace odinstalována, Přejděte do svého obchodu a stáhněte si jej znovu.

S tím by měl problém konečně úplně zmizet, pokud ne, můžete vždy zkusit stáhnout Instagram APK z webového prohlížeče, abyste zjistili, zda kotouče fungují tímto způsobem.

A voila, můžete jít a vyzkoušet kterékoli z těchto řešení, která vám byla ukázána, ale než přistoupíte k odstoupení, nezapomeňte neustále hledat aktualizace na Instagramu, protože možná upoutají vaši pozornost, můžete například hledat: Kde na Instagramu jsou průvodci? a co jsou zač?