Saltar al contenido

Proč se Facebook Lite neotevře nebo nenačte na mém telefonu Android s WiFi?

16 de julio de 2022

Sociální síť Facebook překonala čas a umožnila mnoha lidem komunikovat po celém světě. Je ale také možné, že u vás dojde k chybě, proto to zde vysvětlujeme proč se Facebook Lite neotevře na vašem telefonu Android. Nejprve bychom ale chtěli vysvětlit, co je Facebook Lite a některé funkce, které tato verze Facebooku na zařízeních má.

Co je Facebook Lite?

Facebook Lite je verze pro zařízení s staré verze androidu, protože je zcela lehký a nezabírá místo ve vnitřní paměti. Je také navržen nebo vytvořen pro pomalá připojení v megabajtech a nespotřebovává nadměrné množství dat na zařízení Android, které používáte.

Funkce Facebooku Lite

Málo místa: Tato aplikace zabírá pouze 1 MB v paměti telefonu nebo elektronického zařízení, takže se nemusíte bát, že budete mít spoustu místa. Utrácejte méně mobilních dat: S touto verzí se nebudete muset starat o mobilní data, protože je vývojáři vytvořili Sítě 2G nebo pomalá připojení.

Funguje na všech chytrých telefonech: Přestože je podobná plné verzi, lze ji nainstalovat na jakékoli zařízení Android, včetně low-endu nebo roku výroby.

Rodičovská kontrola: Aplikace, které obsahují rodičovskou kontrolu, jsou pro ně výhodou rodiče, kteří se starají o své děti, ať už jsou to děti nebo dospívající. Protože rodiče budou moci sledovat Facebook a vidět, co mohou jejich děti vidět na této slavné sociální síti.

Rozhraní: Rozhraní je poměrně jednoduché, přestože je lehké, umožňuje nám chatovat s přáteli a rodinou, i když nemáme Facebook Messenger.

Ale navzdory těmto úžasným funkcím nemusí aplikaci načíst kvůli technickým problémům s připojením Wi-Fi.

Řešení pro Facebook Lite na vašem Androidu

Dále vám ukážeme manuální a praktická řešení problému, který Facebook Lite nenačítá na vašem zařízení Android.

V operačních systémech Android je nezbytné, aby aplikace byly Aktualizováno pro lepší výkon V síti. Tento aspekt je důležitý, protože vývojáři nebo programátoři přidávají do kódu aplikace nové funkce nebo vylepšení.

 • Zkontrolujte místo v interní paměti vašeho mobilu.

Vzhledem k neustálým aktualizacím, které v aplikacích existují, je nezbytně nutné počítat s prostorem, který máte interně v mobilu. I když je docela pravda, že Aplikace Facebook Lite nespotřebovává tolik pamětidáváme vám několik návrhů.

 • Stáhněte si videa do telefonu Android na paměťovou kartu SD nebo do cloudu.
 • Vymažte mezipaměť a data v nastavení.
 • Deaktivujte aplikaci Facebook Lite a stáhněte si ji znovu.
 • Deaktivujte Facebook a vstupte přes prohlížeč.

A co dělat, když mi to nejde aktualizovat?

Protože existuje možnost, že nemůžete stáhnout soubor nejnovější verzi Facebooku Lite kvůli technickému problémuvysvětlíme, co dělat.

 • Odhlaste se a provést nucené vypnutí z nastavení a zkuste jej znovu otevřít.
 • Přejděte do nastavení a vymažte všechna data a mezipaměť aplikace, jak bylo uvedeno výše, a ověřte, zda je problém vyřešen.
 • Resetujte Facebook Lite, což znamená, že si jej stáhněte znovu a začněte od nuly.

Zkontrolujte připojení Wi-Fi

Síť Wi-Fi neustále používáme k otevírání aplikací a provádění dalších činností, ale může selhat. Pokud se pokusíte otevřít Facebook Lite a neotevře se nebo nenačte, zkuste vyřešit problém s připojením Wi-Fi, kde se nacházíte.

není wifi připojení

Co byste tedy měli udělat, je následující, abyste zkontrolovali, že máte internet, a zkuste to znovu otevřením své oblíbené aplikace.

 1. Zkontrolujte internetový modem a zda navíc ukazuje, že existuje připojení zkontrolujte, zda router funguje dobře.
 2. Restartujte nebo vypněte router spolu s modemem a počkejte několik minut a zkuste se připojit, abyste zjistili, zda již máte internet.
 3. Zkontrolujte, zda zadáváte správné heslo.
 4. Ověřte nebo ověřte platbu internetové služby.
 5. Zapněte a vypněte Wi-Fi zařízení nebo restartujte mobilní telefon.

Jak jste již četli, řešení problému, že se Facebook Lite nenačte na vašem Androidu s wifi, je naprosto jednoduché a snadné.