Saltar al contenido

Proč obrazovka mého mobilního telefonu Samsung Galaxy zezelená? – Řešení

21 de julio de 2022

Mobilní telefon Samsung Galaxy je umístěn jako jeden z nejlepších a nejoblíbenějších uživatelů při nákupu nového zařízení. značka Samsung Patří mezi nejbezpečnější a nejspolehlivějšíje zajištěno, že jejich mobilní telefony mají dlouhou životnost přibližně 6 let.

Nicméně i když zařízení Samsung Galaxy jsou docela doporučeno V době pořizování nových zařízení je vzhledem k jejich dobrému fungování a vývoji nevyhnutelné, že v určitém okamžiku budou vykazovat chyby.

Samsung stejně jako jiné oblíbené značky jako iPhone nebo Xiaomi Není osvobozen od představování nepříjemností, jako je chyba zelené nebo černé obrazovky.

Řešení problému se zelenou obrazovkou na mobilním telefonu Samsung Galaxy je stejně jednoduché jako vyřešení problému s černou obrazovkou, který se někdy může vyskytnout.

Problém se zelenou obrazovkou na mobilním telefonu Samsung Galaxy

Problém se zelenou obrazovkou na mobilním telefonu Samsung Galaxy se mezi uživateli stává běžným. Zařízení high-end ve vlastnictví značky, objevující se velmi zřídka v zařízeních z předchozích let.

Selhání zelené obrazovky v mobilním telefonu Samsung Galaxy se skládá přesně z toho, celé obrazovky zařízení získá tmavě zelenou barvu.

Je vyloučeno, že se jedná o chybu způsobenou hardwarem, protože zařízení z předchozích let ji neprezentovaly, takže je to způsobeno aktualizace které Samsung implementoval.

The modely galaxií samsung Nejvíce postiženy tímto problémem se zelenou obrazovkou byly: Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S9 a S9 Plus a Samsung Galaxy Note 10 Lite.

Samsung řešení pro zelenou obrazovku

Protože více uživatelů představte problém se zelenou obrazovkou na vašem Samsung Galaxy, společnost na to odpověděla.

Odhaduje se, že problém je kvůli problému Software, takže brzy vydají opravu nebo aktualizaci, aby tento problém zmizel.

Jedním z prvních kroků, které společnost Samsung doporučuje provést, je upravit jas obrazovky nebo barvy mobilního telefonu Samsung Galaxy, protože problém se zelenou obrazovkou může být způsoben jednoduchý problém s příliš nízkým jasem co způsobuje zelenou barvu inkoustu.

Druhým řešením je zkontrolovat, zda jsou aplikace nainstalované v zařízení vyvíjeny Nouzový režim. Samsung uvádí, že tento problém s obrazovkou může způsobit mnoho aplikací třetích stran.

Pro kontrolu nouzového režimu bude nutné restartovat mobilní telefon a podržet stisknuté tlačítko pro snížení hlasitosti terminál Start měla by se objevit ikona nouzového režimu.

Po zobrazení ikony nouzového režimu se doporučuje odstranit poslední aplikace třetích stran které jsou nainstalovány a zkontrolujte, zda systém přetrvává.

Alternativy k problému se zelenou obrazovkou na Samsung Galaxy

V některých případech řešení Samsung nefungovala k okamžitému vyřešení problému se zelenou obrazovkou, takže existují různé alternativy.

První alternativní nebo použitelné řešení problému zelené obrazovky mobilního telefonu Samsung Galaxy je přejít do nastavení obrazovky a poté na její rozlišení, pak bude nutné ji dát do QHD+.

samsung galaxie se zeleným plátnem

Druhým řešením v případě, že problém se zelenou obrazovkou přetrvává, je obnovení mobilního telefonu Samsung do tovární verze nebo stavu.

Pro obnovení telefonu do továrního stavu bude nutné vstoupit do režimu obnovení a stisknout tvrdý restart. Dostat se do režimu obnovy nebo stahování na Samsungu je možné, i když je poškozeno domovské tlačítko.

Posledním řešením je zformátování mobilního telefonu z PC, když to pro něj není možné režim obnovy nebo stahovánítím se zařízení vrátí do továrního stavu a ztratí všechna svá data, ale chyba bude vyřešena.