Saltar al contenido

Proč nemohu nahrát fotografie na Instagram z mého iPhone nebo Android?

1 de agosto de 2022

Jsou nepříjemné situace, kdy např. nemůžete v žádném případě nahrávat fotografie na Instagram. Jedná se o chybu, která se nevyskytuje příliš často, ale mezi uživateli má již poměrně dlouhou historii.

Pravda je existují způsoby, jak problém odhalit a vyřešit, takže si můžete i nadále užívat Instagram, slavnou sociální síť pro sdílení obrázků bez jakýchkoli nepříjemností.

Možné příčiny, proč nemůžete nahrávat fotografie na Instagram

Když se chystáte nahrát fotku na Instagram, můžete si všimnout, že se zasekne v procesu nahrávání. To znamená, že jste v přítomnosti uvedené chyby.

Je to situace, kterou můžete snadno identifikovat podle tohoto faktoru a může nastat z různých zdrojů. To znamená, že se může jednat o závadu způsobenou a porucha v aplikacispojení mimo jiné.

První z nich je způsobena nadměrnou akumulací mezipaměti. Že kromě ukládání předem nahraných dat také ukládá nevyžádané soubory, které často způsobují problémy v programu.

Na druhou stranu můžete najít chyby nekonečné načítání při nahrávání fotografií na Instagram, pokud je vaše připojení k internetu špatné. V důsledku toho můžete být svědky zdlouhavého nahrávání, které vypadá, že nikdy nekončí, ale ve skutečnosti jde o extrémně pomalý proces odesílání.

Také je to situace, která může být způsobena poškozené soubory nebo chyby ve struktuře aplikace. Jsou to velmi časté chyby a zaslouží si trochu drastičtější řešení, ale jsou snadno proveditelné.

Řešení, která můžete použít

Zde budete moci prozkoumat některá docela účinná řešení, která souvisí s problémy, které jste si přečetli výše. Některé z nich vám mohou pomoci obnovit nahrávání obrázku na instagram a tak si aplikaci nadále užívat.

Vynutit uzavření aplikace

Můžete použít poměrně jednoduchý způsob, jak vyřešit problém s nabíjením jako první pokus. Toto se skládá z vynutit uzavření aplikace po pokusu o nahrání fotografií na Instagram a toto nahrání se nezdařilo.

Něco, čeho můžete dosáhnout prostřednictvím části systému, která spravuje vaše aplikace, kde najdete ikonu aplikace. Jakmile se dostanete do sekce nastavení Instagramu, Najděte tlačítko „Vynutit zavření“ a stisknutím jej úplně zastavíte Instagram.

Úplné zastavení aplikace a připojení

Jednou z metod, kterou můžete použít, je úplné zastavení aplikace a prostředků připojení, které používáte. To může vygenerovat tvrdý reset všech funkcí a protokolů, případně odstranění problému.

Pokud nyní nahrávání fotografie na Instagram nedokončí načítání, první věc, kterou byste měli udělat, je zrušit uvedené nahrávání pomocí tlačítka se třemi tečkami. Nachází se v oznamovací liště v části aplikace „Stav nahrávání obrázku“.

snímek obrazovky vynutit uzavření instagramu

Další věcí je odpojení od sítě vypnutím dat nebo Wi-Fi, úplné ukončení aplikace a následné opětovné zapnutí a restart Instagramu.

Vymažte mezipaměť Instagramu

Pokud vám žádný z výše uvedených kroků nepomůže, můžete zkusit vymazat mezipaměť aplikace z nabídky nastavení. Chcete-li to provést, musíte znovu vstoupit do sekce správy programu a najít ikonu Instagramu.

Na tomto místě najdete tlačítko věnované odstranit nahromaděnou mezipaměťa že pro pokračování musíte stisknout. Nyní stačí aplikaci vynutit zavřít a znovu spustit.

Odinstalujte a znovu nainstalujte

Toto je zdaleka nejdrastičtější řešení problému, ale mohlo by ukončit nekonečnou chybu načítání instagramu. Stačí aplikaci odinstalovat ze zařízení ze sekce nastavení systému.

Poté přejdete do obchodu Android nebo AppStore a znovu si stáhnete program od začátku. Tímto způsobem odstraníte všechny chyby nebo poškozené soubory, které by mohly být příčinou problému.