Saltar al contenido

Proč můj tablet Amazon Fire nemá zvuk a jak to opravit?

29 de julio de 2022

V dnešním světě se setkáváme s nejrůznějšími elektronickými zařízeními, která nám pomáhají den co den. Skrze ně můžeme dělat mnoho věcí, což značně usnadňuje určité činnosti. Jedním z nejpoužívanějších zařízení mezi lidmi je tablet Amazon Fire, tento smartphone je dostupný na různých internetových platformách, takže si svůj Fire Tablet od Amazonu pořiďte bez problémů a komplikací.

Je však důležité zmínit, že v některých případech mohou mít tablety Amazon určité nedostatky ve zvuku. Proto vás prostřednictvím tohoto článku naučíme způsoby, jak na to obnovit zvuk vašeho tabletu Amazon Fire.

Co způsobuje, že tablet Amazon Fire nemá žádný zvuk?

Pokud se vyskytnou určité problémy se zvukem vašeho tabletu Amazon Fire, může to být způsobeno určitými konkrétními věcmi. V některých případech může dojít k fyzické poruše tabletu, která ji způsobí nevydávejte zvuky z reproduktorů. Stejně tak mohou být další příčiny interní, které se týkají operačního systému, softwaru a dokonce i hardwaru tabletu.

Může tedy existovat několik řešení, jako je aktivace JavaScriptu na mém tabletu Amazon Fire. Pro začátek s řešením je však nutné znát především příčiny poruchy zvuku. Mezi příčiny patří následující:

fyzické problémy

Fyzické problémy jsou chyby, které jsou často vidět a které způsobují zvuk není reprodukován efektivně. Můžete zkontrolovat následující charakteristiky, abyste zjistili, zda je chyba ve zvuku vašeho tabletu:

  1. Především budete moci zkontrolovat, zda je zvuk tabletu aktivován a zvyšuje se. Chcete-li to provést, můžete stisknout klávesy, které se nacházejí na boční straně tabletu, nebo přejít přímo do nastavení a najít si zvuky a hlasitost.
  2. Reproduktor, který tablet přináší, může selhat. Chcete-li to zkontrolovat, můžete připojit reproduktor se sluchátky, pokud první nefunguje, problém může být tento.
  3. Zkontrolujte, zda sluchátka, která používáte, fungují správně. Někdy se totiž má za to, že zvuk nefunguje správně, ale ve skutečnosti sluchátka selhávají.
  4. Můžete zkontrolovat, zda je konektor sluchátek v perfektním stavu. Stejně tak lze tyto vyčistit, aby na nich nebyly závady.

pomocí amazon fire tablet

Poškození hardwaru nebo softwaru tabletu

Další příčinou může být narušuje správný vývoj zvuku vašeho tabletu, jsou to škody prezentované v hardwaru nebo softwaru, který přináší. Na druhou stranu lze zmínit, že při správném použití VPN pro Amazon Fire může zvuk fungovat správně. Můžete se však také podívat na následující příčiny:

  1. Vyzkoušejte média, přes ně lze soubory přehrávat, aby Kindle Fire doplnil software pro přehrávání videa o vhodný audio software.
  2. Může se stát, že operační systém Amazon Fire Tablet není kompatibilní s novými zvukovými nástroji, které implementoval.

Jak vrátit zvuk zpět do tabletu Amazon Fire?

Nyní, jakmile jsme identifikovali příčinu problému se zvukem na našem Amazon Fire Tablet, můžeme problémy vyřešit a být schopni nahrávat zvuk na mém Amazon Fire Tablet. Mezi možnými řešeními najdeme následující:

Několikrát stiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti

Jedním z prvních doporučení nabízených uživateli je stisknout tlačítko hlasitosti několikrát za sebou. To proto, aby bylo možné ověřit, zda je zvuk zcela zvednutý, aby bylo možné slyšet upozornění.

Stejně tak lze uvést, že pokud tlačítka hlasitosti nefungují správně, můžete zadat přímo do panelu nástrojů a najít tam ikonu zvuku a obrazovky. Odtud se dá klidně stoupat vzduchem.

Testování „Nouzového režimu“

Další alternativa, aby bylo možné aktivujte hlasitost našeho tabletu Amazon Oheň, je to v nouzovém režimu. Tento režim dává osobě, která jej používá, možnost, že žádná externí aplikace nebude schopna zablokovat základní možnosti, jako je zvuk. Proto lze tento režim aktivovat, aby se tablet nenakazil viry a bloky. Nouzový režim je metoda ochrany pro každý z prvků a aplikací, které budou nainstalovány do tabletu.

aktualizovaný operační systém

Aktualizace operačního systému

Dalším řešením je Aktualizace Amazon Fire OS. Někdy existují zařízení se zcela starými verzemi, takže aktualizace nových zařízení nefungují stejným způsobem. Je to tak, že problém se zvukem můžete vyřešit aktualizací operačního systému.

Doporučujeme, abyste si nový operační systém vyhledali a stáhli z jeho oficiálních stránek, aby váš Amazon Fire Tablet nepoškodil žádný virus ani nic jiného.