Saltar al contenido

Proč moje chytré hodinky T500 nevibrují s upozorněními? – Příčiny a řešení

19 de agosto de 2022

Chytré hodinky, příslušenství, které způsobilo revoluci a stalo se nezbytným pro náš každodenní život, umožňuje nám být připojeni ke všemu, co je důležité, aniž bychom museli vytahovat mobilní telefon: hovory, zprávy nebo e-maily jsou jedním z nich. z mnoha služby které vám chytré hodinky nabídnou k vidění pouhým zkontrolováním zápěstí.

Ale, Co se stane, když přijdou upozornění a naše zařízení nevaruje? Je komplexní, ale přizpůsobivost a snadnost, které nám nabízí, jsou nepopiratelné, pokud jde o nabitý program.

Důvody, proč vaše chytré hodinky T500 pravděpodobně nevibrují při příjmu upozornění, mohou z mnoha důvodů Třeba malá chyba v nastavení, optimalizace baterie nebo dokonce krok, který jste přeskočili při synchronizaci s mobilním zařízením.

mít podezření na tento poslední problém doporučujeme Za prvé, vědět, jak synchronizovat chytré hodinky se systémem Android nebo iPhone.

Jak mám nakonfigurovat oznámení svých chytrých hodinek, když je poprvé spustím?

V tuto chvíli nám musí být jasné, že aplikace zařízení, se kterým jsou vaše chytré hodinky synchronizovány, nebudou mít žádný rozdíl, vše se točí kolem přístup, který dáváte oznámením z nich na vašem mobilu, pokud tyto nejsou aktivovány, oznámení se k vašim hodinkám sotva dostanou.

Když konfigurujete své zařízení poprvé, mějte na paměti kroky, které vám ukážeme níže, abyste jej mohli bezpečně nakonfigurovat: Nejprve budete muset přejít na „nastavení“ v systému, když tam jste, přejděte na „Aplikace“ a najdete tři body nabídky, poté vyberete možnost „zvláštní přístup“.

Ve speciálním přístupu rozlišíte „přístup k notifikacím” tento specifický přístup poskytuje seznam aplikací, které si vyžádaly a povolení pro přístup k oznámením.

Po probrání této části vidíme, že aplikace vašich chytrých hodinek T500 je ve výše uvedeném seznamu, pokud není v tomto seznamu oprávnění, musíte přejít na grant totéž, pokud je pouzdro jiné a vaše chytré hodinky T500 se objeví v seznamu, možná je problém v něčem jiném, pokud ano, doporučujeme pokračovat s námi.

Jaký je důvod, proč moje chytré hodinky nevibrují s upozorněními?

Jak jsme zmínili na začátku, existuje mnoho faktorů, které hrají roli v tom, proč při příchodu upozornění nevibruje, většinou jde do přezkoumání povolení oznámení, jak jsme byli svědky.

I tak je velká možnost, že je zvuk vašich chytrých hodinek vypnutý, nebo jste je jednoduše nakonfigurovali špatně v aplikaci pro úpravy. Ale je tu také pravděpodobnost, že nikdy nebude aktivoval vibrace vašich chytrých hodinekZní to jednoduše, ale často se to stává.

Jak aktivovat upozornění pomocí zvuku a vibrací?

Za tímto účelem musíme pouze přejít do aplikace chytrých hodinek a upravit hodiny. Stisknutím tlačítka „personalizovat” budeme sledovat možnosti zvuků a vibrací, přímo tam si budete moci nastavit, jaká úroveň zvuku nebo jaký stupeň vibrací se vám bude hodit.
Pamatujte, že musí být aktivováno oprávnění pro oznámení před nastavením stupně nebo hlasitosti oznámení.

Kromě toho si můžete vybrat také a zvláštní upozorněníkterá je k dispozici pro aplikace, které považujete za nejrelevantnější.

aplikace pro upozornění na chytré hodinky

Má optimalizace baterie vliv na vibrace Smartwatch?

optimalizace Jde o mechanismus, který se používá od verze Androidu 6.0, což implikuje obecnější fakt, v okamžiku, kdy se nacházíme, tuto neustálou aktualizaci využívá mobil v úkolu k prodloužení doby „Počkejte“ baterie, když se telefon nepoužívá

Nicméně, toto mechanismus limity na provoz aplikací, které jsou v Pozadí, jen aby se tímto způsobem šetřila RAM. Stejně tak docházíme k závěru, že další velká část problému spočívá v optimalizaci baterie.

Z tohoto důvodu je obvyklé, že od jednoho okamžiku k druhému začnou odstaveno upozornění z důvodu vytížení služby v mobilu.

Vypněte optimalizaci výkonu

Chcete-li zakázat optimalizaci, přejděte na „nastavení“ a hledejte „Aplikace“ následuje možnost, která ohraničuje vaše zařízení smartwatch. Dále přejděte do možností aplikace, kde v nabídce stiskněte „optimalizace baterie“ a jednoduše si vyberte své chytré hodinky tak, aby je systém nebral v úvahu při optimalizaci.

Zdůrazňujeme, že tento proces musí být proveden s ohledem kolik paměti v paměti RAM, kterou máte, protože může být normální, že aplikaci kvůli prostoru zavřete.

Aktivujte všechna upozornění z telefonu na chytré hodinky T500 krok za krokem

V určitém okamžiku jste museli chtít upřednostnit oznámení a možná dostávat pouze oznámení o těch, které považujete za důležité, zapnout upozornění Nebylo to tak jednoduché, ve skutečnosti vás níže naučíme, jak na to, s vědomím, že stejným způsobem budete moci rozhodnout, která oznámení dorazí a která ne.

autorizovat oznámení chytrých hodinek

Ale za prvé, problém, který jsme přenášeli z mnohem výše, má také jiné řešení: může se stát, že poté zakázat optimalizaci některá jiná oznámení se k vám nedostanou, protože nejsou autorizována.

Poté začneme z aplikace, která řídí vaše chytré hodinky, když tam je, přejděte do konfigurace a vyhledejte „správa oznámeníV tomto okamžiku se zobrazí seznam s několika aplikacemi, tyto aplikace jsou doprovázeny ukazatelem, kde budou ověřeny, zda jsou aktivovaný nebo ne.

Nyní pouhým dotykem na obrazovce vašeho zařízení je jen na vás, co si vyberete která aplikace bude mít tuto priorituaktivaci ukazatele.

Další způsoby, jak opravit vibrace oznámení

S výše uvedenými kroky nebudete moci minout o jakémkoli oznámení, ale pokud některý z našich králíků nesplnil svůj cíl, zveme vás k pokračování ve čtení.

Než budete pokračovat, musíte vzít v úvahu následující: pokud nemáte Přístup na internetdata ani žádné připojení nebudou dostávat upozornění na váš mobil a tedy ani na vaše chytré hodinky.

Nyní některé z tipů, jak vyřešit vibrace oznámení, jsou: restartujte mobil a chytré hodinky, deaktivujte a znovu aktivujte Bluetooth nebo se ujistěte, že jsou vaše zařízení vzájemně propojeny nebo mít správnou synchronizaci Bluetooth.

Restartujte mobil a chytré hodinky

Pro tuto práci vezmeme chytré hodinky do rukou a připravíme se na to stiskněte tlačítko napájeníkterý necháme stisknutý i po vypnutí, tímto způsobem restartujeme.

Totéž platí pro váš mobils tím rozdílem, že se v některých případech zobrazí možnost „restartovat“ nastavena na „vypnout“ nebo jej ponechat v režimu v letadle.

restartujte chytré hodinky

Mnohokrát restartování problém úplně nevyřeší, zkuste tedy své chytré hodinky resetovat následujícím způsobem: pokud má váš mobil aplikaci „FitPro“, bude to mnohem jednodušší, jakmile budete uvnitř, budete muset vybrat pouze „nastavení» a pak «resetovat zařízení“. Tímto způsobem zbývá pouze jej znovu propojit.

Neodstraňujte aplikaci Hodiny na pozadí z panelu

Čemu se musíme za každou cenu vyhnout, je odstranit aplikaci na pozadí, protože by vynutilo zastavení vaší aplikace a nejen vůle nedostávat upozorněnív opačném případě se aplikace vašich chytrých hodinek zastaví a přestane správně fungovat na vašem mobilu.