Saltar al contenido

Proč mě Mercado Libre žádá o Ine, Ife nebo fotografii mého průkazu totožnosti nebo karty? Požadavky na volný trh

26 de julio de 2022

Otázka, kterou si lidé vždy kladou, je, jak mohou společnosti, které jsou odpovědné za distribuci prodejních reklam třetích stran ujistěte se, že splní, co slíbí a že to nejsou podvodníci, kteří chtějí zanechat ekonomickou nepřízeň jak pro stránku, tak pro kupující.

To je způsobeno skutečností, že MercadoLibre je tak velká společnost a expandovala téměř do všech španělsky mluvících zemí. podrobně reagovat na každý případ vydírání nebo korupce který se odehrává mezi kupujícími a prodávajícími.

Jedním ze způsobů, jak Mercado Libre zajišťuje, aby lidé nebyli podvodníci a nečestní, jsou určité diskrétní dohody. které se provádějí při vytváření účtu na stránce.

Díky tomu se jim daří sledovat, kdo je vlastníkem účtu v národním systému, a být tak schopni mu dát právní důsledky, aniž by se snažili dělat něco, co je proti pravidla používání.

Mnoho lidí se pokusilo podvádět a vydělávat peníze s Mercado Libre prostřednictvím odeslání padělaného nebo vadného zboží za standardní cenu nebo o něco nižší než obvykle, aby vypadaly atraktivní pro online nakupující. Proto je velmi důležité vědět, jak nakupovat v Mercado Libre, a tak umět najít spolehlivé prodejce.

Jakmile nakoupíte, budete muset vědět, jak ohodnotit prodejce, který vám právě poslal vaše produkty. To se provádí povinně. protože společnost musí mít záznam o všech transakcích, které jsou prováděny pod názvem stránky, aby napravila jakékoli poškození nebo neúspěch, které ovlivňují kvalitu prodeje a služeb.

Proč mě Mercado Libre žádá o INE, IFE nebo fotografii mého průkazu totožnosti?

Důvodem jsou lidé, kteří na stránce vytvářejí účty nejsou regulovány žádným subjektema to způsobí, že si kdokoli vytvoří účet pro škodlivé účely.

Vyskytlo se mnoho případů, kdy lidé domlouvali schůzky s potenciálními klienty, kteří mají účty a vypadají normálně, ale když na schůzky dorazí, prodejci byli zbaveni svého zboží.

Když se o to uživatel pokusí, společnost musí oznámit relevantním způsobem úřadům a poskytnout jim potřebná data, aby byli schopni zločince najít.

telefon s obchodní aplikací

K tomu má stránka jiné bezpečnostní metody pro ověření identity lidí, kteří se přihlašují a vytvářejí účty. Jakmile bude mít stránka vaše DNI nebo identifikaci, můžete být stíháni za jakékoli oplzlé chování, kterého se dopustíte vůči jiným uživatelům a které může poškodit pověst stránky.

Díky metodám, jako je tato, platformám pro výměnu zboží dodnes nad vodou a zůstávají extrémně důležitou součástí ekonomiky mnoha lidí.