Saltar al contenido

Proč má obrazovka mého mobilního telefonu uvnitř černé skvrny? – Řešení

17 de julio de 2022

Smartphony jsou základní součástí našich životů. V poslední době je to jedno z nejpoužívanějších zařízení.

A jako? Pokud má mimořádné vlastnosti a pomáhá dělat vše v rekordním čase. Všimli jste si však v poslední době něčeho zvláštního…proč má obrazovka mého mobilního telefonu uvnitř černé skvrny?

Zde získáte veškeré informace! Nemusí to být nutně katastrofická zpráva. Zůstaňte tedy v klidu a v následujících odstavcích se dozvíte, co byste měli dělat. Nakonec vás ujišťuji, že pokud můžete, budete si jisti opravte si to sami Nebo to vezměte k technikovi.

Důvody, proč může smartphone selhat

Bohužel mobilní zařízení nevydrží celý život. Některé mohou trvat déle nebo méně času, ale vše bude záviset na použití, které mu poskytnete. Dobře udržovaný telefon může mít opravdu dlouhou životnost.

Každý z dílů, které tvoří toto mimořádné zařízení, se však opotřebovává. Čas neplyne zbytečně, že? To je důvod, proč pravidelně, Měla by být provedena určitá údržba..

Dalším aspektem, který je třeba vzít v úvahu, kromě toho, jak opatrný může být smartphone, software selže. Zvláště dnes, kdy technologie implementuje varianty velmi často. To vše znamená, že z jednoho okamžiku na druhý telefon selže.

Černé skvrny na obrazovce

Jedna z nejlepších věcí, kterou můžete se svým chytrým telefonem udělat, je nasadit na displej ochranný kryt, aniž by zanechával bubliny. Přiznejme si to, všichni máme čas té nejčistší, nejprostší a neuvěřitelné trapnosti.

Taky, V době pandemie je ochránce prozřetelností. Díky časům je mobil zvenku dezinfikován proti bakteriím, aniž by došlo k jeho poškození. Rozhodně je v tomto smyslu ochranná fólie na displej správná a nezbytná.

Důvody

Nyní jsem si i přes veškerou možnou ochranu všiml, že obrazovka mého mobilního telefonu má černé skvrny. Proč? dělatProč se tyto skvrny objevují i ​​přes ochranu a veškerou péči??

Není dlouhý seznam důvodů pro tento druh nepříjemné a zoufalé situace… naštěstí. Pokud má obrazovka mého mobilního telefonu černé skvrny, bylo to proto, že:

  • Kapsle nebo součást, která tvoří obrazovku telefonu, se rozbila. Kapsle nalezené v této oblasti obsahují inkoust, který zvýrazňuje barvu obrazovky. Když se jeden zlomí, je normální, že se objeví černé nebo barevné skvrny.
  • Obrazovka utrpěla mnohem větší fyzické poškození než kapsle. Častěji, než si myslíte, že jsou procesory nebo piny v této oblasti vypáleny. To samozřejmě způsobuje výskyt těchto nežádoucích skvrn.

Ať už je důvod jakýkoli, vzhled skvrn Obvykle je to způsobeno tím, že telefon utrpěl silné otřesy. Také, jak to často bývá, mohl zmoknout a vlhkost způsobila celou tuto situaci.

Jak vyřešit problém skvrn na obrazovce mého telefonu?

Pro každou situaci existuje řešení. Jedním ze způsobů, jak zkontrolovat, zda má obrazovka mého mobilního telefonu černé skvrny, je vyčistit ji. Pro to, je zapotřebí destilovaná voda a papírový kapesník.

Pokud kapesník trochu navlhčíte vodou a přejedete přes obrazovku smartphonu, skvrna zmizí. Pokud je příčinou vlhkost, zkuste po obrazovce přejet vysoušečem vlasů. V obou případech, nezapomeňte nechat zařízení vypnuté.

roztok na skvrny od telefonu

Nyní, pokud navzdory tomu skvrna nezmizí, pak je problém fyzický. Nejlepším řešením je proto co nejdříve odvézt ke specializovanému technikovi. Tyto problémy mají tendenci se časem šířit. Mohou způsobit problémy, kvůli kterým se budete ptát: proč se obrazovka mého mobilního telefonu automaticky neotáčí?

Rozhodnutí je ve vašich rukou

Každý zážitek je traumatizující, ne?Třeba když mobil spadne a neukáže obrázek, ale naštěstí dobrý technik ví, jak tento problém vyřešit. Neváháte příliš, pokud si nejste jisti, co dělat,vezměte telefon k technikovi!