Saltar al contenido

Proč Call of Duty Mobile nefunguje a padá na Bluestacks? – Řešení

14 de agosto de 2022

Call of Duty se stalo jednou z nejzábavnějších a nejlegendárnějších stříleček současnosti. Začalo to jako hra pro PC, ale vyšly pozdější verze, které fungují také pro Play Station (Call of Duty Warzone) a pro mobilní zařízení, Call of Duty: Mobile.

Poslední jmenovaná byla jednou z nejstahovanějších her všech dob při svém vydání a od té doby je senzací. Hráči preferují tuto verzi před ostatními a hrají na jejich počítačíchpřináší některé chyby, které si vysvětlíme, jak je vyřešit.

Call of Duty Mobile nefunguje a padá na Bluestacks

Tento přechod mezi zařízeními by samozřejmě měl, stejně jako vše v oblasti výpočetní techniky, své krátkodobé nebo dlouhodobé důsledky.

Když je ve hře provedena změna, která je drastická a náhlá, bez ohledu na to, zda změnu způsobil vývojář hry, budou vždy existovat chyby, že někdy jsou minimální, ale jindy prostě znemožňují další hraní.

Ke stažení hry na PC po instalaci a správě emulátoru Bluestacks stačí stáhnout Call of Duty: Mobile přes Obchod Play, jak se to dělá z mobilního zařízení. Pokud si jej nemůžete stáhnout, nebojte se, řešení tohoto problému je velmi snadné.

Až to budete mít připravené, mohou se objevit jiné chybycož se může stát i na telefonu, jako je tomu v případě chyby černé obrazovky v Call of Duty: Mobile.

A tak může být generováno mnohem více chyb a ještě více při spuštění hry z emulátoru operačního systému. Zmíněný problém „CoD: Mobil nefunguje a padá na Bluestacks“ tedy souvisí s použité verze hry a/nebo emulátoru.

Jak opravit Call of Duty: Mobile nefunguje, problém se zavíráním na Bluestacks? Řešení

Stejně jako vše ve světě videoher, i tento problém, kdy Call of Duty: Mobile nefunguje a zavře se v emulátoru, řešení, což může být zdlouhavé, ale zároveň docela snadné dát.

call of duty mobil pro bluestacks

Se znalostí příčin a s trochou trpělivosti vás naučíme, jak tento problém vyřešit, aby vám hra fungovala optimálně a bavte se naplno.

Když dojde k této chybě, musíme si pamatovat, že používáme emulátor, a stejně jako operační systémy i tento má své verze v aktualizace.

Možná problém, který máte, je tento, to znamená, že máte a Stará verze (nepodporováno) z Bluestacks, a proto hru nebude možné spustit. Řešením je pak stáhnout si nejnovější verzi Bluestacks a tak jistě můžete pokračovat ve hře.

Pokud jste to zkusili nebo již máte nejnovější verzi Bluestacks a žádné CoD: Mobile nefunguje, musíte odinstalovat a znovu nainstalovat hru s jeho nejnovější verzí. Pevný.