Saltar al contenido

Optické pero na PC, tabletu nebo mobilním telefonu: Použití, typy a které si vybrat

11 de agosto de 2022

Písemný projev popř reprezentativní kresbou, provází lidstvo od dávných evolučních počátků, kdy se písmo stalo uměním a kresba, není třeba se o ní odvolávat, je uměním. Na úsvitu modernity je touha mít ty nejlepší kreslící programy na Windows PC, aplikovat stejnou touhu na další předehry, jako je mít ty nejlepší kreslící aplikace na iPhone.

To dokazuje, že digitál přejímá všechny aspekty života jako vylepšení nebo jako odkaz k použití, například činnosti, jako je psaní rukou na mobilním telefonu nebo tabletu nebo používání grafika v nové dimenzi a pomocí nejlepších aplikací se naučit kreslit anime na tabletu nebo mobilu, bude to příklad vztahu mezi pokrokem a odkazem.

Toto spojení mezi fyzickým a digitálním materiálem bude vyžadovat nástroje a jeden z nejžádanějších bude stylusz tohoto důvodu rozebereme vše o jeho fungování, stávající typologii a samozřejmě zanecháme zhodnocení, které jsou nejlepší.

Jak funguje stylus na mém dotykovém zařízení

Spektrum použití světelného pera je použitelné pro mnoho aspektů každodenního života a specializovaných úkolů. Ony představují užitečný nástroj při běžném nebo běžném použití, protože mnoho uživatelů vyjadřuje svou přitažlivost k používání stylusu na mobilních telefonech, protože jim umožňuje větší přesnost při mačkání malých prvků.

Pokud se podíváme na použití tohoto známého prvku, v oblasti prvků jako je Tablet, vidíme, že jeho poptávka roste, a to jak z důvodu pohodlí při listování na větší obrazovce, tak především z důvodu pracovních problémů. Vzniká nespočet použití provoz tohoto prvku v tabletechz oblasti podnikání, jako je návrh a tvorba virtuálního materiálu.

Pro jeho část v PC se stává specializovanými nuancemi, protože bude používán převážně pro provoz pokročilé designové prvky, a to jak v oblasti kresby, tak i grafického designu, pomocí prvku přizpůsobeného pro PC, zvaného grafický tablet. Co dělá stylus nástrojem nejvyšší technologie a přesnosti.

Co dělá kapacitní stylus?

Jsou typem digitálního pera, které není citlivé na dotek; to znamená, že má v podstatě podobnou operaci jako prsty každého člověka. Funguje na všech typech pasivních obrazovek (které můžete ovládat prsty); Jeho použití je také velmi snadné a jistě ho využijete.

Jednou z jeho hlavních charakteristik je, že jeho špička má tendenci být trochu tlustší, stejně jako jeho tělo; je tedy velkou pomocí pro lidi s velkýma rukama nebo pro ty, kteří se nemohou přizpůsobit malému nebo jemnému stylusu. S technologickým pokrokem a potřebami uživatelů jej však některé značky vyvinuly v lehčí a tenčí fyzické podobě, takže je ideální pro dotykové obrazovky.

Jaké typy světelných per existují?

Jejich typologie má tendenci se mezi sebou hádat, a určeno do dvou kategorií, nebo volí širší aspekty a dovolává se specializace na tři typologická odvětví. Ale to se děje bez větších rozdílů, protože se všechny zaměřují na dva aspekty nebo větve označené jejich použitím a charakteristikami, ty aktivní větve nebo specializovaného použití, nebo pasivní větve nebo rutinního použití.

Světelné pero zvládá mít některé kategorie podle užitnosti, komponent a vnitřního systému. Představujeme vám níže tři hlavní klasifikace z těchto typů digitálních per, které se běžně používají.

tradiční stylusová pera

V prostoru specializované nebo aktivní typologie, stylus pro profesionální použití nebo podnikání. Kde jeho charakteristika bude zaměřena na jeho preciznost a vysokou efektivitu pro aktivity uměleckého charakteru, grafického designu nebo podobných prostor. Bude se tedy častěji používat na PC nebo tabletu.

Patří mezi nejkomerčnější a nejpoužívanější; protože je kompatibilní s nesčetnými elektronickými zařízeními (telefony, tablety, počítače, nintendo DS atd…); Má tlakový systém a jeho aplikace bývá velmi pohodlná. Jeho fyzikální vlastnosti jsou:

  • Konečný
  • Dobrá pointa
  • Krátká velikost (cca 7 cm)
  • Lehká váha

aktivní stylusové pero

Aktivní stylusy jsou poháněny technologií a bateriemi. Díky mnohem propracovanějšímu systému než ostatní, jeho fyzickému stavu a designu je větší a poněkud těžší než normálně. Má také zvláštnost práce na jakékoli digitální obrazovce, včetně LCD televizorů.

Na druhou stranu je velmi důležité, abyste věděli, že tento typ pera Stylus dokáže detekovat dlaň ruky uživatele a polohu, ve které se nachází; je to kvůli velkému rozsahu technologií, které má. Na druhé straně má tendenci provádět příkazové funkce, jako je myš nebo klávesnice, které se používají pro PC.

aktivní stylusové pero

pasivní stylusové pero

Z jeho strany, v rutinních či pasivních předehrách, je jeho použití zaměřeno na obecná média, jako jsou mobilní telefony, kde požadovaná přesnost nebude vyžadovat finanční aspekty, to znamená, že nebude v těchto případech záviset na tvorbě obchodního materiálu, popř. na vysoce dokonalé kvalitě, jako je např kdyby to byla umělecká díla. Jeho využití je především pro pohodlí mobilních telefonů objemných rozměrů nebo Tabletu.

To poslední má jako hlavní charakteristiku to Nemá žádný typ technologie a ani nepracuje pod tlakem.. Na rozdíl od ostatních není tak malý a jeho hrot je gumový a kulatý; Díky tomu je ideální pro kontaktování všech typů digitálních obrazovek. Není však příliš funkční, protože se neposouvá snadno a slouží pouze jako ukazatel.

Mohu použít univerzální pero nebo potřebuji značku tabletu?

Mnoho uživatelů má vždy tendenci být zmateno tím, který stylus musí používat se svými tablety a dalšími digitálními zařízeními. V tomto smyslu první věc je třeba vzít v úvahu kompatibilitu který má obrazovku zařízení. Dalším výjimečným aspektem je systém složení a složení pera a konečně značka tablety.

V závislosti na těchto vlastnostech tedy použijete správnou tužku. V různých situacích má tendenci sloužit univerzální nebo tradiční.; ale jinak vyžadují specializované pero, buď aktivní nebo pasivní stylus. Ale ve zvláštních případech, jako je značka Wacom, je stylus stejné značky povinný, protože nefunguje s žádným jiným typem digitálního pera.

Průvodce nákupem: Jak se rozhodnout?

Podle potřeb a užitečnosti, kterou mu můžete dát, vám poskytneme dostatečné množství rad, abyste si mohli vybrat to nejvýhodnější pro vás. Proto je třeba vzít v úvahu základní charakteristiky, jako jsou ty, které jsou vysvětleny níže.

Velikost a hmotnost

To se může lišit podle doby, po kterou jej používáte. Pokud jste designér, architekt nebo inženýr, raději se poohlédněte po nějakém trochu dlouhém, ale dostatečně lehkém neunavuj rychle ruku. Ale v případě, že jej nebudete dlouhodobě používat, můžete si pořídit ten, který vyhovuje vašemu stylu a dokážete zcela dominovat rukama.

použijte stylus s panelem

Typ technologie, kterou používáte

Zde je velmi důležité, abyste věděli, jaký je účel použití stylusu. Pokud se má jen hrát, dělat jednoduché funkce a dokonce to téměř nepoužívat, není nutné mít tak pokročilou technologii, stačí něco základního a elementárního k provádění běžných funkcí.

Pokud jej však potřebujete používat více a použijte jej pro činnosti, které vyžadují větší přesnost a pokročilejší technologický rozvoj; pak byste měli zvážit nákup pera, které je typu aktivního stylusu, abyste při své práci získali větší užitek a výkon.

Spropitné

Toto kritérium je již osobní a podle použití. Existují dva hlavní typy špiček: jemné a kulaté. Používají se podle požadovaných účelů, ale obecně většina uživatelů vyžaduje jemný hrot; jelikož ten kulatý není moc funkční a víc z něj nedostanou.

úroveň tlaku

Pro mnoho uživatelů není tlak tak důležitý; je to však faktor, který může být na škodu, pokud nevíme, co je potřeba pro činnosti, které vykonáváme. To souvisí s třením daným na obrazovce zařízení dotek, který používáte. Pokud je tato hodnota nízká, stylus nebude dostatečně přesný; proto je nutné, aby byly vyvážené, aby jejich práce byla ideální.

Ocenění, které jsou nejlepší stylusy

Abstraktní koncept vylepšení bude záviset na zamýšleném použití stylusu, u kterého to přímo ovlivní požadovanou značku, specifikaci a přesnost. Obecně řečeno, nejžádanější na trhu je Ciscle Stylusale jsou i další, kteří si zaslouží stejnou pozornost.

Mezi nimi najdeme modely jako Mixoo, který je velkým konkurentem díky své skvělé obchodní rovnováze mezi cenou a nabízenou kvalitou. Přidá se i Zspeed, jehož přesnost kreslení je velmi žádaná těmi, kteří se rozhodnou pro tuto oblast použití.