Saltar al contenido

Oprava: „Váš mediální soubor nelze zpracovat“ Chyba Twitteru

28 de agosto de 2022

Multimediální chyby z hlediska zpracování souborů jsou velmi časté, což je pro uživatele nepříjemné. V sociálních sítích má tento typ souborů obvykle zábavní obsah, a když obsahuje chyby, není to příliš příjemné.

Mediální soubory Twitter jsou jedním z nejběžnějších způsobů, jak tato sociální síť poskytuje audiovizuální informace a krátce sdělit relevantní novinky. Pokud se zobrazí chyba ‘váš mediální soubor nelze zpracovat’, zde se dozvíte, jak to vyřešit.

Pro každého uživatele, který obvykle sdílí multimediální soubory na Twitteru, je velmi pravděpodobné, že jste byli svědky tohoto typu chyby: ‘váš mediální soubor nelze zpracovat’. To je ve skutečnosti velmi, velmi častá chyba; a jeho příčiny jsou multifaktoriální v závislosti na typu multimediálního souboru, který chcete sdílet.

Po celá léta si mnoho uživatelů hrálo, aby získali následovníky, a používali různé metody, jak pozvat osobu na Twitter a přimět ji, aby ji snadno sledovala. Jeden z nich jde hodně nahoru audiovizuálního obsahu a pomocí štítků, aby se mohla umístit a dosáhnout svého poslání.

Pokud uživatel, většina, který používá tuto metodu a zobrazí se mu chyba „váš mediální soubor nelze zpracovat“, bude pro něj obtížné získat sledující, které chce, takže může být naštvaný, pokud to neudělá. řeší tuto nevýhodu.

Ale pro toto řešení musíte vědět, co je příčinou nebo důvodem chyby Twitteru. Obvykle je tato chyba způsobena některými požadavek že není v souladu s uvedeným spisem.

Tímto požadavkem může být nesprávné rozlišení, nesprávná velikost, snímková frekvence za sekundu, formát, přenosová rychlost, maximální čas a mnoho dalších faktorů.

Věnujeme-li se příčinám této chyby, dáme a jednoduché řešenítakže můžete pokračovat v nahrávání svého obsahu a dokonce vidět a vědět, kdo a kolik lidí vidělo váš tweet se statistikami Twitteru.

twitter mediální soubor

První věc, kterou uděláme, je ujistit se aktualizovat na nejnovější verzi twitteru. Odtud pak můžeme dát konkrétní řešení podle chyby, která to může být.

Jak bylo vysvětleno v předchozí části, formát mediálního souboru je hlavní příčinou tohoto problému a řešení je uvedeno s nastavit požadavky ptá se sociální síť.

V tomto smyslu musí být formát .mp4 nebo .mov; Rychlost FPS vyžaduje maximálně 40; přenosová rychlost až 25 MBps; rozlišení musí být mezi 32×32 a 1920×1200; a ve videu by to bylo 720p; maximální doba trvání 140 sekund. A tohle všechno může dělat s aplikacemi.