Saltar al contenido

Oprava: „PUBG Mobile se při hraní sám neotevírá a nezavírá“

5 de agosto de 2022

Pokud jste měli problémy s hraním hry na PUBG Mobile, určitě se cítíte trochu otráveni a znepokojeni. To je normální, protože pokud je tento problém trvalý, může to být pro každého hráče opravdu nepříjemné. Pokud nevíte, jak tuto chybu vyřešit, zůstaňte s námi, protože dnes to vysvětlíme Oprava: ‘PUBG Mobile se při hraní sám neotevírá a nezavírá’.

Co dělat, když se PUBG Mobile neotevře?

Věřte tomu nebo ne, fakt PUGB Mobile neotevírá je obvykle poměrně běžná chyba mezi hráči této známé videohry, a přestože se příčiny a řešení obvykle v každém případě liší, nejčastější jsou obvykle následující:

PUBG Mobile není na zařízení podporováno

Je důležité, abyste měli na paměti, že existují minimální požadavky na instalaci a hraní PUGB Mobile, které musí vaše zařízení splňovat, abyste si hru užili. žádné chyby nebo přerušení. Pokud se vám tedy hra neotevře, může to být způsobeno problémy s kompatibilitou s vaším zařízením.

Některé z požadavky požadované PUBG Mobile aby dobře fungoval, je nutné mít čtyřjádrový procesor nebo vyšší, 2 GB RAM, Android 5.1 nebo vyšší a stabilní připojení k internetu.

Zařízení splňuje požadavky, ale PUBG Mobile se neotevře

Pokud váš mobil splňuje minimální požadavky pro správnou instalaci a spuštění PUGB Mobile, může problém souviset s mezipaměť, takže nejlepší, co můžete udělat, je vymazat mezipaměť vašeho zařízení. Chcete-li vymazat mezipaměť a data svého mobilního zařízení, musíte nejprve v telefonu přejít do nabídky Nastavení/Nastavení.

Poté musíte ve svém mobilu později vyhledat sekci Správce aplikací nebo Instalované aplikace musíte najít a vybrat aplikaci PUBG Mobile, vyberte možnost Úložiště a vyberte možnost Vymazat mezipaměť a Vymazat data. Poté můžete hru znovu otevřít a zkontrolovat, zda byla chyba opravena, a můžete znovu pohodlně hrát.

Pokud to nefunguje a hra se stále neotevře, budete muset odinstalovat hru a přeinstalujte ji, abyste zkontrolovali, zda je to vyřešeno, ale pokud ne, jedinou možností, kterou budete mít po ruce, bude kontaktovat technickou podporu hry, aby vám mohla odpovědět na vaše otázky.

Co dělat, když PUBG Mobile spadne sám při hraní?

Obecně platí, že pokud se PUBG Mobile zavře sám, jsou přijata téměř stejná opatření jako v předchozím procesu, když se hra neotevře. Mezipaměť a data hry ve svém mobilu můžete vymazat tak, že přejdete na Nastavení>Aplikace a oznámení>PUBG Mobile>Úložiště>Vymazat úložiště a Vymazat mezipaměť.

Tím hru kompletně „vyčistíte“, takže až ji znovu otevřete, budete muset přihlaste se znovu ve hře a zkontrolujte, zda chyba přestala. Pokud ne, budete muset hru odinstalovat a ujistit se, že jste si stáhli nejnovější verzi PUBG Mobile a zkontrolujte, zda se tím problém s padáním vyřeší.

Dalším doporučeným řešením tohoto problému je ujistit se, že máte a dobré připojení k internetu a ujistěte se, že připojení nesdílíte s jinými zařízeními nebo softwarem. Je také vhodné, že pokud bylo vaše zařízení delší dobu zapnuté, před zahájením přehrávání jej restartujte nebo se také ujistěte, že jste před přehráváním ukončili všechny programy.

ozbrojené postavy videohra pubg mobile

Může se stát, že pokud jsou na stejném účtu současně dvě nebo více her, hra může spadnout nebo spadnouttakže je nejlepší se této situaci vyhnout, abyste mohli hrát, i když pokud problém přetrvává, stránka podpory PUBG doporučuje přeinstalovat spouštěcí program.

PUBG Mobile je jedním z měřítek žánruPočet hráčů, které PUBG má, je navíc neuvěřitelný, takže se rozhodně jedná o záslužnou hru, se kterou se zabavíte na dlouhou dobu. Pokud se PUBG Mobile během hraní kdykoli neotevře nebo se sám ukončí, můžete tento problém rychle a snadno vyřešit pomocí tipů, které jsme vám poskytli, takže je využijte na maximum.