Saltar al contenido

Online Video Accelerator | Změnit rychlost mých videí

15 de julio de 2022

V dnešní době je sledování videí online něco extrémně normálního. Ať už chcete sledovat náhodná videa, od nějakého youtubera, seriálu nebo filmu. Problém je v tom, že přehrávače jsou většinou docela jednoduché a nemáme možnost je zrychlit, existují programy na zrychlení videí jako Camtasia. ale pokud se vám nechce instalovat, tak se podíváme na online video akcelerátor. naučit se jak změnit rychlost mých videí.

V mnoha situacích možná budete muset zrychlit video. Ať už posloucháte audioknihu, kde lidé mluví příliš pomalu. Možná podcast, který chcete zrychlit, abyste ušetřili čas. Ať je situace jakákoli, vždy je dobré mít možnost zrychlit video.

Jeden vám doporučíme rozšíření který je nesmírně jednoduchý a přesto, že se na první pohled zdá až základní. Nabízí všechny potřebné nástroje nejen k tomu, abyste mohli video zrychlit, ale také budete moci provádět další akce s jakýmkoli druhem videa, které mohou být velmi komfortní.

Od té doby snížit rychlost, zvětšit, pozastavit, přeskočit X času, přetočit zpět atd. Stručně řečeno, toto malé, ale výkonné rozšíření vám poskytne velkou svobodu manipulovat s jakýmkoli druhem online videa, které chcete sledovat.

A říkáme jakýkoli druh online videa, protože to nefunguje jen na YouTube. Ale můžete jej použít ve velkém množství služeb streamování abyste mohli s videi manipulovat, jak uznáte za vhodné.

Další trik pro Okna zrychlení online videí je poměrně jednoduché a uvidíte, že pomocí několika kliknutí již budete mít rychlé možnosti, jak dělat, co chcete.

Zatímco YouTube má možnost videa zrychlit. Když uvidíte fungování rozšíření, které se chystáme doporučit níže. Oceníte, že to nejen usnadní úkol zrychlit videoale nakonec je to mnohem pohodlnější.

Jak zrychlit online video

Pro urychlení jakéhokoli online videa použijeme rozšíření pro Google Chrome. Toto rozšíření se nazýváVideo regulátor rychlosti“ a najdete jej v obchodě Google. Funguje na nejpopulárnějších webech, jako je YouTube nebo Netflix, abychom vám poskytli několik příkladů.

Proces zrychlení videí on-line s Video Speed ​​​​Controllerem je to docela jednoduché a především kompletní. Protože když se pokoušíme přehrát video, objeví se průhledná karta, kde můžeme zrychlit stejný.

Rozšíření se ale neomezuje pouze na zrychlení videí. To nám také umožňuje snížit rychlost stejného. Můžete dokonce použít klávesové zkratky, které vám usnadní a zrychlí práci.

  • Snížení rychlosti: klávesa V.
  • Zvýšení rychlosti: Tlačítko D.
  • Návrat o 10 sekund: klávesa Z.
  • Posun o 10 sekund: klávesa X.
  • Normální rychlost: tlačítko R.
  • Vyberte rychlost: klávesa G.

video s dotykovou obrazovkou

Jak změnit rychlost mých videí

Rozšíření má nabídku nastavení kde můžete provádět spoustu úprav. Abyste měli malou představu, můžete si jej nakonfigurovat tak, abyste místo posunu o pouhých deset sekund mohli posouvat dopředu o požadovaný čas.

Toto rozšíření je docela zajímavé pro velké množství situací, ať už se díváte na a video kde mluvíte příliš pomalu nebo chcete přeskočit některé části, které vás nezajímají. I když chcete ocenit detaily, můžete použít Video Speed ​​​​Controller ke zpomalení videa nebo s After Effects.

To vše díky klávesové zkratky takže můžete proces provést rychle a intuitivně. Zrychlit online videa je tak snadné, je to trik pro Windows a Chrome docela efektivní s rozšířením, které funguje nejen na YouTube, ale také na široké škále služeb a nejlepších online přehrávačů videa.