Saltar al contenido

Obnovení pracovního prostoru v aplikaci Illustrator CC | Restartujte Illustrator

27 de agosto de 2022

Pokud jste si svůj Adobe Illustrator upravili tak, aby vyhovoval vašim preferencím a potřebám, pokud to chcete zvrátit, pak se vám bude hodit tento článek, ukážeme vám jak obnovit svůj pracovní prostor v Illustrator CC restartujte Illustrator na Windows.

Lidé to říkají Illustrator CC Je to program, který musí mít každý designér kvůli jeho přizpůsobivosti. Stává se dokonce nezbytným nástrojem pro vytváření skic, log, komplexních digitálních kreseb, mimo jiné.

Vzhledem k jeho velkému přijetí v oblasti designu a široké škále nástrojů. Je považován za nejuniverzálnější, který ve svém oboru existuje.

Někdy kvůli chybě nebo špatnému zacházení s programem zavřeme některá okna, panely a karty které pak potřebujeme kromě důležitých nástrojů, které tím, že je máme schované, ztěžují nebo zpomalují práci.

Aby naše Illustrator CC vypadá to přesně tak, jako když jej poprvé otevřeme, jakmile jej nainstalujeme a budeme moci znovu pohodlně a v klidu pracovat, existují dva způsoby, jak postupovat, zde si každý z nich krok za krokem vysvětlíme.

Restartujte z programu Illustrator

Krok 1

Pokud máme zástupce Illustratoru CC na ploše našeho PC, v rozhraní Metro (v případě, že máte Windows 8) nebo v nabídce Start, přistoupíme k zadání dvojitý klip na ikonu programu, abyste jej spustili jako obvykle.

Krok 2

Ihned poté, co stiskneme a podržíme klávesy „Control“, „ALT“ a „I“to sdělí programu Adobe Illustrator CC, aby odstranil předvolby a úpravy, které jsme dříve provedli a obnovit tovární nastavení programu.

Krok 3

Při otevření aplikace Illustrator si všimneme, že předvolby byly resetovány, ale konfigurace panelů nebo pracovní plochy zůstává stejná jako dříve. Pro obnovení továrního nastavení těchto chybějících prvků přejdeme do okna “Základy” a vybíráme „Obnovit základní“.

Jakmile budete postupovat podle těchto 3 snadné kroky budete moci pozorovat vzhled a chování Výchozí Adobe Illustrator CC.

Budete si moci užít velké množství nástrojů, které má k práci, a převádět obrázky na vektory a přizpůsobovat si pracovní prostor, jak chcete, a přizpůsobovat jej svým potřebám, požadavkům a preferencím. Podívejme se na druhý způsob, jak to udělat.

Restartujte Illustrator ze souboru předvoleb

Všechny programy Adobe uchovávají historii souborů preferencía Illustrator CC není výjimkou. Takže jednodušší způsob resetujte svůj pracovní prostor v tomto programu je přesně lokalizovat tento soubor na vašem PC.

Chcete-li najít soubor předvoleb, první věc, kterou musíme udělat, je vstoupit do Průzkumníka Windows a vybrat soubor primární pevný diskjakmile tam, do vyhledávacího pole napíšeme „Prefs illustrator“.

Pak se soubor volal «Pref. aplikace Adobe Illustrator“vyberte jej, stiskněte klávesu Delete a odstraňte jej.

při opětovném otevření Adobe Illustrator CC Uvidíme, jak v našem pracovním prostoru panely a konfigurace fungují stejně jako v době, kdy jsme tento užitečný a hodnotný nástroj právě nainstalovali.

zvládneme to obnovení továrního nastavení. Možná po vytvoření skvělého návrhu jej budete chtít převést do PowerPointu nebo PDF, je to možné, stačí převést obrázek do PDF.

přechod na kreslicí plátno Adobe Illustrator CC

Některé zajímavé a cenné údaje, které z tohoto nástroje dělají jeden z nejrozšířenějších a nejpoužívanějších, jsou například to, že je k dispozici ve španělštině.

Být oblíbencem velkých hispánských grafických designérů; která má různé tutoriály o tom, jak jej efektivně používat a že byl navržen tak, aby si jej uživatel mohl upravit podle svých představ.

Doufáme, že vám tento článek pomohl vyřešit problémy s vaší verzí Adobe Illustrator CC.

Zapamatovat si postupujte podle kroků do písmene aby výsledek byl požadovaný. A můžete si nadále užívat výhod tohoto nádherného moderního, dynamického a všestranného nástroje.