Saltar al contenido

Nevidím možnost nebo záložku Facebook Obchod nebo nakupování na Facebooku – Řešení

20 de agosto de 2022

The Facebook Shop nebo Nakupujte na Facebooku, Také známý jako Marketplace. Je to karta, kam můžete přidat svůj firemní profil, abyste mohli prodávat a publikovat své produkty. To je velká výhoda, kterou Facebook nabízí pro malé i velké firmy, které chtějí na této sociální síti sdílet své produkty. Ale co mohu dělat, když se možnost nebo karta Facebook Shop nezobrazí? Zde v tomto článku uvidíte řešení.

Časté problémy

Abychom věděli, jak můžeme něco vyřešit, musíme nejprve vědět, proč k tomuto problému dochází. Níže tedy zjistíte, které to jsou problémy častější u kterých se nezobrazuje možnost nebo záložka Obchod na Facebooku a jsou následující:

  1. Jediný, kdo si může aktivovat možnost Facebook Obchodu nebo obchodu na Facebooku, jsou ti, kteří mají řadu správce na stránce. Protože stránka má možnost přidat několik administrátorů.
  2. Možnost Facebook Shop je dostupná na všech typech stránek, které vytváříme, ale pokud stránku jsme nevytvořili konkrétně v kategorii business zůstane skrytá, takže ji musíme aktivovat.
  3. Málokdy se stane, že náš Facebook má problém a to, že nemůžeme vytvořit stránku Facebook Shopu. V tom případě budeme muset nahlásit problém na Facebook, aby to napravil.

Jakmile problém identifikujeme, můžeme vědět, jak jej vyřešit. V tomto článku vás naučíme, jak na to snadné a jednoduché jak vyřešit problém, když se nezobrazí možnost nebo záložka Facebook obchodu nebo Facebook obchodu.

Rychlá a snadná řešení, když se nezobrazuje záložka Facebook Shop nebo Facebook Store

Pokud je problém v tom, že nemůžete aktivovat kartu Facebook Shop na obchodní stránce, budete to muset udělat žádat o povolení od správce po tvůrce stránky. Takže můžete vidět záložku Facebook Shop.

V případě, že jste tvůrcem stránky na Facebooku, obchod se zobrazí automaticky, pokud má vytvořená stránka a kategorie podnikání. Pokud se ale jedná o stránku s jakoukoli jinou kategorií, možnost nebo záložka Facebook shop zůstane skrytá. Chcete-li jej aktivovat, postupujte takto:

  1. V horní části stránky klikneme na možnost „nastavení“.
  2. Jakmile jste v konfiguraci, na levé straně obrazovky se objeví některé možnosti, klikneme na možnost, která říká „Upravit strana“; pak se ve střední části objeví pole, které nám umožní přidat novou kartu.
  3. Klikněte na „přidat tab“. Jakmile se tam objeví, objeví se několik karet, které můžeme přidat na stránku, vyhledáme možnost obchodu a poté klikneme na „přidat kartu“.

Pomocí těchto 3 kroků můžeme snadno a rychle vyřešit problém, kdy se jako správce nebo tvůrce stránky nezobrazí možnost Facebook Shop nebo Facebook store. Nejvzácnějším případem je, když se nezobrazí možnost vytvořit stránku nebo záložku Facebook Shopu. V tom případě budeme muset nahlásit to A Facebook a dělá se to následovně:

  1. V horní liště této sociální sítě; klikneme na ikonu otazníku, což je možnost „pomoc“. V dolní části klikněte na kartu s nápisem „zpráva problém“.
  2. Jakmile se objeví 3 možnosti, musíme kliknout na tu, která říká „něco nefunguje“. Budeme následovat a dokončíme kroky, které se tam objeví.
  3. Klikněte na „kde je problém?“, tam vybereme ten, který říká Marketplace (toto je Facebook Shop). Pak v možnosti, která říká „co se stalo?“ vysvětlíte přesně, co se stane.
  4. Nakonec můžete poslat snímek, pokud si přejete, a skončíte kliknutím na „odeslat“.

vyřešit problém s facebookovým obchodem

Jak dlouho vám bude Facebook odpovídat na vaši zprávu? Obvykle to trvá méně Týdenale musíte být pozorní, protože obdržíte upozornění, nebo pokud nedorazilo, budete moci vstoupit do poštovní schránky Facebooku a zobrazit odpověď.

Pokud máte firmu a chcete inzerovat své produkty pomocí sociální sítě Facebook, nebojte se, pokud nevidíte facebookový obchod nebo facebookový obchod. Máme také sekci, pokud máte problémy s Facebook Shop. Postupujte podle těchto kroků a vyřešte svůj problém snadno a rychle.