Saltar al contenido

Nejlepší aplikace, díky které zazáří fotografie a videa na Instagramu – Glitter Effect

30 de julio de 2022

Pro nikoho není tajemstvím, že použití Instagram v posledních letech celosvětově vzrostl za počet fotografií, videí a příběhů, které lze sdílet. Jednou z nejnovějších aktualizací Instagramu, které svým uživatelům nabízí, je použití filtrů ve fotkách sdílených v příbězích, kde si můžete tyto filtry také uložit a použít je, kdykoli budete chtít.

Všechny tyto aktualizace jsou samozřejmě prováděny za účelem potěšit uživatele, protože móda a styly se s postupem času mění. Samozřejmě, Instagram ve svých možnostech upravovat fotografie a videa Neexistuje žádný filtr, který by byl Glitter Effect, proto se zmíníme o některých aplikacích s tímto efektem.


Jaký je třpytivý efekt?

Třpytivý efekt, jak znamená význam tohoto slova ve španělštině, třpytky nebo třpytky; výraz používaný při vytváření efektu záře na fotografiích. Samozřejmě, v tomto případě mluvíme o tom, jak aplikovat tento efekt na fotografie, ale to se narodilo, protože tento efekt se také provádí ve večerním líčení.

Jaké jsou nejlepší aplikace s třpytivým efektem pro fotografie a videa?

Obvykle na sociálních sítích ženská veřejnost je ta, která se snaží udržet ve svém profilu nebo občas nahrajte fotku nebo video zobrazující vaši tvář pomocí Glitter Effect. Proto si tentokrát povíme, jaké jsou nejlepší aplikace s tímto efektem.

Jako první možnost, kterou vám nabízíme, je Foto Glitter, což je jedna z nejlepších aplikací, protože s ní můžete přidat přirozeně vypadající záři nebo zvýraznit světlo. Zmiňujeme to jako jednu z nejlepších, protože je to velmi kompletní aplikace pro úpravu veškerého obsahu, který chcete.

Můžeme také zmínit KiraKira+, známá také jako aplikace pro celebrity, protože ji používají Paris Hilton nebo Selena Gomez. Je to aplikace, pomocí které můžete fotit nebo nahrávat videa přímo s aktivovaným filtrem Glitter a také mít možnost tento filtr upravit na další fotografie, které již máme.

Další dobrou možností použití Glitter Effect je, Lesk – třpytivý, kde můžete využít třpytivých a okouzlujících efektů a dokonce přidat na své fotografie malé hvězdičky. Tato aplikace je podobná té, kterou jsme zmínili dříve, protože v ní můžete upravovat videa s tímto filtrem a pořizovat selfie pomocí fotoaparátu aplikace.

Webové stránky, kde můžete upravovat fotografie pomocí Glitter

S tím, jak se technologie stále více rozrůstá, existuje mnoho webových stránek na úpravu fotografií, které nabízejí své služby bez nutnosti stahování nějakou jinou aplikaci. Příkladem toho je případ, že nyní je možné upravovat fotografie nebo retušovat obrázek či video, aniž byste si do mobilu museli instalovat jakýkoli program.

To je velká výhoda, která vám umožňuje pracovat online z jakéhokoli počítače nebo mobilního zařízení, pokud máte přístup k online programu pro úpravu fotografií. Z tohoto důvodu vám právě teď ponecháme několik online stránek, kde můžete najít různé možnosti, jako je umístění Třpytivý efekt na fotografii.

instagramové logo

První web, který vám nabídneme jako možnost, je glitterphoto.net, což je editor, který má mnoho nástrojů pro práci s úpravami fotografií. Pokud chcete umístit efekt Glitter, musíte přejít na možnost «Glitter Fill» ve kterém můžete vybrat oblast na fotografii, kterou chcete vyplnit tímto efektem.

Další web, který můžete vyhledávat, je považován za jeden z nejlepších Fotografický efekt Stardust, kde najdete mnoho nástrojů, jak tento efekt, který hledáme, aplikovat. V případě tohoto nástroje musíte vybrat možnost hvězdný prach a aplikujte jej.

Sociální sítě pro zveřejňování Glitter fotek

Instagram je od té doby jednou z nejpoužívanějších sociálních sítí na světě umožňuje snadné nahrávání fotografií a videí, naučit se to není vůbec těžké a my vám s tím pomůžeme. Další dobrá aplikace, o které jen málokdo zná její potenciál pinterest kde můžete generovat návštěvy, pokud odkazujete na web a lidem se líbí. Doufáme, že tento článek byl pro vás užitečný.