Saltar al contenido

(Nahomi) Proč je Telegram pomalý při stahování fotografií a videí? – Řešení problému

24 de julio de 2022

Aplikace pro rychlé zasílání zpráv se v posledních letech staly nutností. Je to díky tomu, že jsou určeny pro sdílení souborů, obchodování, chatovací systém, odesílání a přijímání videí a další.

Mezi tolika aplikacemi tohoto typu je jedna z nejvýraznějších Telegram. Prostřednictvím toho můžete rychle a velmi snadno odesílat texty, nálepky, zvukové a multimediální soubory kontaktu, který chceme. Tato aplikace je podobná WhatsApp Messenger, ale mají své rozdíly; dokonce i Telegram je považován za konkurenci Whatsapp.

Od spuštění aplikace v roce 2013 se ukázalo, že je velmi kompletní a s několika nedostatky ve své platformě. V posledních letech totiž hlásí výrazný nárůst počtu stahování z internetu.

Bohužel jako každá aplikace náchylné k určitým problémům. To je případ, kdy Telegram stahuje soubor nebo video pomalu. I když je pravda, že to může být způsobeno pomalým režimem, existují i ​​​​jiné příčiny, o kterých vás budeme brzy informovat.

Proč můj účet Telegram stahuje fotografie a videa velmi pomalu?

Pokud používáte telegram, ale máte problémy se vstupem, protože načítání trvá dlouho, je možné, že je to způsobeno připojení k internetu nebo je Wi-Fi nestabilní. V případě, že je internet v perfektním stavu, doporučujeme vstoupit do Google Play a aktualizovat aplikaci, aby opět správně fungovala.

Samozřejmě to není jediná věc, která způsobuje, že se fotografie nebo video nenačte správně. Existuje řada úvah, které byste měli znát, abyste urychlili používání aplikace a také nákup a prodej souborů nebo služeb prostřednictvím této platformy.

Nedostatek úložného prostoru

Dalším důvodem je, že váš telefon ano nasycený soubory a informace. To způsobí zpomalení nejen stahování telegramu, ale i jakékoli jiné aplikace. Pokud chcete stahovat rychleji pomocí Wi-Fi, doporučujeme uvolnit úložný prostor nebo použít paměť micro SD.

Pomalý režim na telegramu

Pomalý režim telegramu se používá, aby se neztratili mezi tolika stahováními ve skupinách, ve kterých je zpráv mnoho. Chcete-li tento režim odstranit, musíte vstoupit do povolení aplikaci.

Jakmile tam budete, musíte odebrat nebo zakázat oprávnění k možnosti „Pomalý režim“. Tímto způsobem byste měli být schopni zrychlit stahování aplikace a můžete zvýšit rychlost aplikace.

přetečení mezipaměti

Po dlouhém používání aplikace je obtížné zvýšit rychlost stahování nebo používání. V zásadě je to způsobeno přetečení mezipaměti. Pouhým odstraněním můžete zrychlit stahování telegramu, protože nebudou ležet žádné zbytečné soubory.

logo telegramu

Jak zvýšit rychlost stahování telegramů?

Chcete-li urychlit a zrychlit stahování telegramu, budete potřebovat dvě věci. První je mít dobré připojení k internetu. Může to být přes ethernet nebo z Wi-Fi sítě. Druhá věc je zakázat nebo odebrat pomalý režim. Rychlé připojení k internetu a vypnutý pomalý režim zajistí rychlejší stahování všeho.

Co dělat, když stahování souborů trvá telegramu příliš dlouho?

Chcete-li, aby Telegram stahoval multimediální soubory rychleji z jakéhokoli mobilního telefonu, vyzkoušejte následující body:

  1. Deaktivujte pomalý režim, a to jak z počítače, tak z mobilního telefonu. Pokud vidíte, že chat nenačte své prvky, přejděte k dalšímu bodu.
  2. Změňte připojení k internetu. Pokud si všimnete, že Wi-Fi nefunguje pro žádný chat, zkuste zvýšit rychlost pomocí mobilních dat. Ve většině případů je to nejlepší volba, když je internet velmi pomalý.
  3. Odstraňte všechny nepotřebné chaty a deaktivujte vyskakovací upozornění, zejména na mobilních telefonech.

Na druhou stranu, aby bylo stahování telegramu rychlejší a nestahoval se obsah bez vašeho souhlasu, budete muset provést úpravy ve svém účtu. V části nastavení musíte hledat možnost ‘Data a úložiště’ odstranit výběr v části, která říká „Automatické stahování multimédií“.

Co můžeme dělat s telegramem?

Kromě toho, co jsme již zmínili, že můžeme dělat s telegramem, jako je rychlé odesílání zpráv, je v telegramu mnoho funkcí díky jeho botům. Například, máte svůj Alert Bot, který umožňuje vytvářet připomenutítedy jako alarm, který vás upozorní, když máte v botě něco naplánováno.

samolepky

Pro dokončení funkce pošlete nálepky svým přátelům, telegram, prostřednictvím robota vám dává možnost najít nové balíčky nálepek. To je jednoduché, stačí zadat slovo do vyhledávače «StickersBot» a jakmile se objeví, uvidíte, že všechny balíčky nálepek odesílají emotikony, které chcete.

Vytvořte kanály nebo se k některému připojte

s kanály na telegramu, můžeme vytvořit soukromý nebo veřejný chat, kam se může přihlásit kdokoli, sdílet informace nebo nabízet naše služby. Je například normální najít nové kanály seriálů a filmů, do kterých tvůrci nahrávají nejnovější seriály a filmy, aby si je mohli snadno stáhnout.

Pokud chceme vytvořit kanál na telegramu, je postup jednoduchý; stačí vstoupit do aplikace a vstoupit do nabídky v levé horní části obrazovky. Jakmile tam budete, vyberte «nový kanál»pak budete muset vybrat, zda je veřejný nebo soukromý, a také mu dát jméno a popis, a tak můžete přidat nové lidi.

telegram je pomalý

Funkce v rámci chatu

Také v rámci soukromého chatu na Telegramu s přítelem nebo jinou osobou máte další možnosti kromě odesílání zvuků, textů a nálepek. Máte také možnost upravit zprávu, kterou jste již odeslali, a dokonce ji smazat pro sebe i pro druhou osobu, aniž by si to uvědomovali.

Podobně, můžete uložit obsah, bez ohledu na to, zda se jedná o velmi těžké soubory, protože díky jeho cloudu se tam zprávy ukládají, aniž by zabíraly místo ve vašem mobilu. Na druhou stranu můžete v chatu vyhledávat, umístíte klíčové slovo do lupy a budete jej moci najít bez ohledu na to, jak je zpráva stará.

Na druhou stranu můžete posílat animované soubory, jako jsou GIF, videa a fotografie až do velikosti 1,5 GB bez problému. To znamená, že vaše kontakty vám také mohou posílat tyto soubory; jsou však tací, kteří komentují, že fotografie a videa se v chatu nestahují.

Proč se videa a fotografie nestahují na Telegram a jak to opravit?

To je poměrně častý problém. Hlavní příčinou je mobil dané osoby nejste připojeni ke stabilní WiFi síti. Může se také stát, že daný člověk nemá Wi-Fi nebo je velmi pomalá. Stejně jako u tohoto typu připojení se to děje i u dat mobilního telefonu. Takže jakkoli se budete snažit, nebudete schopni zvýšit rychlost a zrychlit telegram.

Řešením v takovém případě je ověřit, že máte dobré připojení k internetu a můžete si soubory stáhnout. Pokud je to v pořádku, problém může být v aplikaci; Můžete zkusit vymazat data a jejich mezipaměť z nastavení vašeho mobilu.

zvýšit rychlost telegramu

Pokud problém přetrvává, může to být způsobeno některými aktualizace telegramu. Doporučujeme jej odinstalovat a znovu stáhnout z obchodu s aplikacemi. To může vyřešit problém pomalého stahování telegramu a umožní vám zvýšit rychlost, aby se stahování zrychlilo.