Saltar al contenido

Můj telefon Android nepřehrává videa a hudbu [ Apps para iOS y Android ]

13 de julio de 2022

Smartphony dokázaly v průběhu času udělat velký pokrok a mohou mít také rozmanité množství funkcí, které, pokud jde o pravdu, mohou být opravdu užitečné pro uživatele které tato zařízení obvykle používají.

Nicméně, díky těmto novým aktualizacím, různé aplikace, které běžně přicházely dříve nainstalované na našem zařízení Android ve výchozím stavu.

Jasným příkladem toho jsou hudební a video přehrávačekteré byly do našeho zařízení obvykle staženy z tovární verze.

Naštěstí Google vyvinul aplikaci schopnou přehrát jakýkoli soubor mp3, který je ve výchozím nastavení nainstalován ve vašem zařízení, mluvíme o Hudbě Google Play, oficiální hudební přehrávač googlekterý také umožňuje jednoduchým a jednoduchým způsobem přenést skladby, které máte uložené v knihovně, na platformu YouTube Music.

Proč můj telefon Android nemá přehrávač videa a hudby?

Většina zařízení Android nemá v operačním systému ve výchozím nastavení nainstalovaný přehrávač videa nebo hudby, ale nebojte se, nejedná se o chybu vašeho telefonu, protože je to normální.

A to proto, že značka telefonu, který právě používáte, nevytvořili jste vlastní aplikaci schopný přehrávat požadované skladby nebo videa, která stahujete nebo nahráváte, jako v případě zařízení značky Samsung, která mají od tovární verze aplikaci vyvinutou stejnou společností schopnou přehrávat skladby, audia a videa, která máte na svém přístroj.

Pokud však v telefonu nemáte ve výchozím nastavení nainstalovaný žádný přehrávač hudby nebo videa a nechcete používat aplikaci Hudba Google Play, můžete se rozhodnout pro stáhnout nějaký jiný hudební přehrávač zdarma z oficiálního obchodu Google Play, protože pro tento účel existuje široká škála aplikací.

hudební přehrávač

Jaké jsou nejlepší hudební přehrávače pro telefony Android?

Google má širokou škálu aplikací a nástrojů všeho druhu, které jsou schopné usnadnit jakoukoli akci nebo uspokojit jakoukoli potřebu uživatele, který používá zařízení Android, pokud však chcete nainstalovat nějaký alternativní hudební přehrávač do jakékoli aplikace, kterou Google nabízí, můžete pokračovat ve čtení tohoto článku, protože níže vám ukážeme některé z nejlepších hudebních přehrávačů pro váš smartphone Android

Media monkey je velmi kompletní aplikace pro přehrávání hudby, která vám umožňuje organizovat zvuk do různých sekcí, jako jsou mimo jiné zvukové knihy, hudba, podcasty, a také umožňuje použití v systému Android Auto, ale co to opravdu dělá To, co dělá aplikaci MediaMonkey jedinečnou, je její schopnost synchronizujte své skladby z počítače s hudební knihovnou vašeho telefonu.

  • BlackPlayer Zdarma hudební přehrávač

Tento přehrávač splňuje všechny funkce ekvalizace a organizace s ohledem na skladby, je třeba také poznamenat, že je zcela přizpůsobitelný, což vám umožní změnit barvu a umístit jakoukoli hodnotu aplikace.

Poweramp je jedním z nejpoužívanějších hudebních přehrávačů uživateli Android, protože se jedná o efektivní a snadno použitelnou aplikaci, můžete změnit motiv a barvy aplikace stahování motivů z obchodu Google Play

Jaké jsou nejlepší přehrávače videa pro telefony Android?

Tento seznam začínáme jednou z nejpoužívanějších aplikací na zařízeních Android, Fotky Google vám umožní přehrát a zobrazit jakýkoli audiovizuální soubor, nejen to, ale má také funkci uložte svůj obsah onlinetj. v případě, že smažete soubory v telefonu, budete je moci obnovit pomocí Google Photos

Původně byla tato aplikace vyvinuta pro počítače, ale pro její velkou popularitu se ji podařilo upravit tak, abyste si ji mohli stáhnout ze svého zařízení Android, VCL přehrávač Jde o velmi efektivní a snadno ovladatelnou aplikaci, takže stačí pomocí této aplikace otevřít video, které chcete sledovat, aby se automaticky začalo přehrávat.