Saltar al contenido

Můj Samsung Galaxy A51 a A71 zamrzne na logu a restartuje se – Řešení

9 de agosto de 2022

Samsung je světově proslulá jihokorejská společnost, Mnozí z nás ho znají pro jeho Smartphone nebo Smart TV. Hodně zapracoval na své estetické a technologické přitažlivosti, čímž uchvátil nespočet lidí. Dnes si však povíme něco o jejich telefonech, konkrétně Samsungu Galaxy A51 a A71, dalším jsou jejich velké úspěchy.

Tohle je jeden nová a vylepšená verze Galaxy A50, přičemž středem pozornosti je váš fotoaparát a obrazovka. Z tohoto a mnoha dalších důvodů jej mnozí chtějí získat, čímž se stává úspěšným v prodeji po celém světě.

Samsung již nějakou dobu pracuje s Androidem, tento operační systém umožňuje poskytnout maximální užitek zařízení. Neznamená to, že je osvobozen od jakékoli poruchy, jako je problém při spuštění. Může být způsobené různými důvody, o kterých budeme hovořit v tomto článku a jak to opravit.

Proč můj Samsung Galaxy A51 nebo A71 zůstává u úvodního loga?

Tento problém může být způsoben selháním hardwaru nebo softwaru a je nepravděpodobné, že by byl způsoben poškozenou součástí. 99% z nich je Software, může se stát, že některý soubor Androidu je poškozen, což zpomaluje jeho start. může také být způsobené špatnými aktualizacemiselhání aplikace, vlastní ROM nebo kořenové aplikace se změnou systému.

Toto selhání při spouštění je známé jako Bootloop a má řešení, takže se nevzdávejte svého telefonu. pak ty uvedeme několik metod a kroky, které je třeba dodržet, abyste problém snadno a rychle vyřešili.

Jak opravit selhání Bootloop na mém Samsung Galaxy A51 nebo A71?

Nyní vám ukážeme postupy pro váš Samsung Galaxy, pojďme si něco říct různá řešení které pro tyto případy najdeme jednoduchým způsobem.

Proveďte měkký reset

Jedná se o měkký reset, který dokáže opravit malé problémy bez poškození dat v zařízení. Východní simuluje, že jsme vyjmuli baterii což je praktické u telefonů s nevyjímatelnými bateriemi. Můžete to provést stisknutím a podržením vypínače a tlačítka snížení hlasitosti po dobu alespoň 12 sekund. Poté na obrazovce uvidíte «Boot Maintenance Mode», pomocí tlačítka «volume down» můžete jít nahoru a dolů. Vyberte možnost „Vypnout“ pomocí tlačítka „napájení“, váš telefon se restartuje, nezapomeňte jej nejprve nabít.

Začněte v nouzovém režimu

Pokud jste nedávno nainstalovali aplikaci třetí strany, bude pro vás tato metoda v podstatě účinná. Budete moci zakázat aplikace třetích stran a vrátit se k zavedené konfiguraci problém může být způsoben malwarem.

nabídka nouzového režimu na smartphonu samsung

Stiskněte a podržte vypínač, dokud se nezobrazí logo spouštění, přestanete jej tisknout, když se objeví. Okamžitě podržte klávesu „Snížit hlasitost“, dokud se nerestartuje Nouzový režim na levé straně obrazovky. Jdi do nastavení»„Aplikace“, odinstalujte nedávné nebo neznámé aplikace, restartujte telefon a ukončete nouzový režim.

Použití režimu obnovení

Pokud výše uvedené postupy nefungují, budete muset k odstranění problému použít režim obnovení. Měli byste mít na paměti, že v tomto režimu existuje několik možností, které mohou smazat všechna data na vašem zařízení. Z tohoto důvodu vám doporučujeme udělat zálohu na vašem počítači a vyhněte se problémům.

Záchrana dat pro Android FonePaw

Umožní vám zálohovat fotografie, zprávy, videa, hudbu a kontakty do počítače. Chcete-li vstoupit do režimu obnovení, stiskněte vypínač a tlačítko snížení hlasitosti, dokud se neobjeví režim obnovení. Pomocí kláves pro snížení hlasitosti vyberte Wipe Cache Partition pomocí vypínače a potvrďte svou volbu. vím vymaže všechny soubory mezipaměti a systémové aplikaceale vaše osobní údaje nebudou ovlivněny.

Pro dokončení zvolte «Restartovat» a tímto způsobem zkontrolujte, zda byl problém se zařízením správně vyřešen. Pokud problém přetrvává, znovu přejděte do režimu obnovení, ale tentokrát vyberte Vymazat data/obnovit tovární nastavení.

Tato možnost však odstraní všechna vaše data a nastavení, která jste provedli, a vrátíte se do továrního režimu. Poté vyberte „Restartovat“ a ukončete Režim zotavení pro dokončení celého postupupřijdete o data, ale obnovíte svůj mobilní telefon.