Saltar al contenido

Můj mobil se zblázní, když připojím sluchátka

14 de julio de 2022

Ghost se dotkne obrazovky zařízení, jakmile jsou k ní připojena sluchátka nebo sluchátka se staly opakujícím se problémem pro různé uživatele mobilních platforem.

Vzhledem k tomu, že tento problém je způsoben různými důvody v závislosti na případu, je logické, že byla vyvinuta řešení, která čelí každému z nich. proto takhle aby se telefon neotáčel na obrazovce dochází k šíleným nebo strašidelným dotykům nebo dotykům stejné obrazovky při připojení sluchátek.

Ukážeme vám proto návod s jednoduchými kroky, které můžete použít zabránit tomu, aby se váš telefon nebo mobilní telefon zbláznil když připojíte sluchátka.

Moje sluchátka jsou mimo kontrolu na mém mobilním telefonu – Příčiny a řešení

Mnohokrát jsme měli poměrně vzácné problémy s naším telefonem, v tomto případě s sluchátka nebo sluchátkaprotože v okamžiku jejich připojení se zařízení zblázní nebo je špatně nakonfigurováno.

Příčiny, které mohou vést k tomu, že se mobilní telefon nebo mobilní telefon při zapojování sluchadel zblázní, mohou být stejně rozmanité jako počet uživatelů, kteří mají tuto nevýhodu. za to, co musíte zjistit, jaký je konkrétní důvod proč se váš mobilní telefon zblázní, když zapojíte sluchátka.

Jedním z nejčastějších důvodů je, že sluchátka, která máte a tedy používáte na svém mobilním telefonu, mohou být poškozeny. Jinými slovy, i když je zvuk ve sluchátkách vašeho Androidu nebo iPhonu vyvážený, mohly by se vnitřně rozřezat a když se o sebe třou, vytvoří mírný zkrat, který vysílá tyto pulsy, ze kterých se váš mobil zblázní.

Stejně tak se může stát, že problém nepochází z vašich sluchadel, ale z slotu, kde jsou připojenyto znamená, že slot, kam je zasunut konektor Jack 3.5, může být znečištěný.

A konečně, pokud některá z těchto příčin není příčinou, pak problém pravděpodobně pramení z chyba v softwaru vašeho zařízenínebo způsobí, že se váš telefon při zapojení sluchátek zhroutí.

bílá sluchátka k telefonu

Když zapojím sluchátka, mobil se vypne

Možné příčiny se mohou lišit, protože není normální, aby se váš mobil po připojení náhlavní soupravy vypnul, existuje možnost, že při připojení dojde ke zkratu; a kvůli tomuto začátku selhat.

Mnohokrát může být problém v tom, že váš mobilní telefon utrpěl ránu nebo spadl do vody, takže je pravděpodobné, že při připojení náhlavní soupravy mobil se vypneProtože za problém může být vlhkost, doporučuje se pokusit se zařízení co nejvíce vysušit, abyste odstranili veškerou vlhkost, a zkusit to znovu. Pokud problém přetrvává, můžete zkusit jinou náhlavní soupravu a zjistit, zda funguje normálně. V případě, že s jinou náhlavní soupravou to funguje správně, měli byste udělat odneste to technikovi zkontrolujte zástrčku, kam sluchátka zasouvají.

Hudební přehrávač se aktivuje pouze při připojení sluchátek k mobilu

Pokud pokaždé, když na mobil nasadíte sluchátka, hudba začne automaticky hrát, může to být způsobeno tím, že mnoho sluchátek nebo sluchátek, ať už mají kabely nebo ty, které jsou bluetooth, se snaží spustit Automatické přehrávání nic víc než okamžik připojení, to je obvykle pro mnohé strašák, zvláště pokud máte hlasitost velmi vysokou.

Abyste tomu zabránili, stačí deaktivovat možnost, kterou najdete v nastavení Hudba Google Play, takže když připojíte mobil ke sluchátkům, nehraje hudba. Jediné, co musíte udělat, je vstoupit do Google Play Music a přejít na možnost nastavení a zakázat možnost, která říká Povolit externím zařízením spouštět automatické přehrávání, problém vyřešíte.

Proč moje sluchadla otevírají Asistenta Google?

V okamžiku připojení sluchátek nebo sluchátek se otevře Google Assistant, protože je nakonfigurován a je aktivován, protože je telefon rozpozná jako mikrofon, tuto možnost lze aktivovat nebo deaktivovat z nastavení.

Proč se po připojení sluchátek sníží hlasitost?

Možný problém, který se stane při připojení sluchátek a snížení hlasitosti, je délka zástrčky, protože tam jsou 1 a 2 mm, tento malý rozdíl je část konektoru, která vytváří kontakt a ovládá hlasitost.

Je možné, aby se můj telefon nebo mobilní telefon nezbláznil, když zapojím sluchadla?

Ačkoli to vypadá jako chyba, která se stala pouze vám, stále více lidí se zapojuje do hledání zdroje problému, když telefon se zblázní při zapojení sluchátek. To znamená, že jakmile jsou sluchátka připojena, objeví se na obrazovce nějaké fantomové dotyky, které mají zcela neznámý původ.

Proto je možné zabránit tomu, aby se telefon nebo mobil při připojení sluchátek zbláznil, protože pro toto byla vyvinuta různá řešení a každý z nich závisí na důvodu, proč se tyto duchy objevují na obrazovce vašeho mobilního telefonu, když připojíte sluchátka.

sluchátka připojená k mobilu

Tímto způsobem, pokud když připojíte toto příslušenství, váš telefon má tuto chybu, ať už proto, že mají malý vnitřní výřez, kvůli kterému mohou sluchátka i přestat znít. Pokud ne, problém je způsoben nečistotami v odpovídajícím slotu nebo selháním softwaru vašeho mobilního telefonu.

V každém případě máte potenciální řešení, které vám to umožní zabránit tomu, aby se váš telefon nebo mobilní telefon zbláznil když do něj zapojíte sluchátka.

Jak zabránit tomu, aby se můj mobilní telefon zbláznil, když zapojím sluchadla?

Jakmile zjistíte důvod, proč váš mobilní telefon resp telefon se zblázní při zapojení sluchátekzbývá pouze na vás použít vhodné řešení podle vašeho případu.

Pokud se tedy domníváte, že porucha je způsobena špatným stavem vašich sluchátek, nejrozumnější je vyměnit je za nová. V případě, že jste již vyzkoušeli jiná sluchadla, problém může být způsobeno nečistotami nebo špatným stavem portu odpovídající konektoru Jack 3.5, což je ten pro sluchátka.

V tomto případě je nejlepší možností, kterou máte k dispozici, pořízení a připojení Bluetooth sluchátek k vašemu mobilnímu telefonu, protože tak budete moci zabránit tomu, aby se váš telefon zbláznil. při připojení sluchátek.

Na druhou stranu, pokud žádné z těchto řešení nepomohlo skoncovat s těmi duchy na obrazovce vašeho mobilního telefonu, nejlepší možností je obnovit váš Android nebo iPhone do továrního nastavení, podle okolností. No, problém by byl kvůli nějaké chybě v softwaru a tímto způsobem se dostanete zabráníte tomu, aby se váš mobilní telefon zbláznil při zapojení sluchátek.