Saltar al contenido

Mějte dva účty na Facebooku se stejným číslem a e-mailem

21 de agosto de 2022

The Používání sociální sítě V dnešní době se stal přeplněným do té míry, že je téměř požadavkem být součástí tohoto světa. V této oblasti jich přišlo tolik.

Sociální síť celosvětově nejpoužívanější je Facebook. Jeho gigantický počet aktivních uživatelů z něj dělá titána sociálních sítí. To je způsobeno mnoha funkcemi a nástroji, které z Facebooku dělají platformu pro různé účely.

Jedním z nich je prodávat zboží prostřednictvím Marketplace. Podobně je možné nahrávat 3D fotografie a 360° videa. Videa na Facebooku lze také zpeněžit.

To je důvod, proč zde vysvětlíme, jak mít dva účty Facebook se stejným e-mailem, telefonní číslo nebo jméno. Pokračujte ve čtení a získejte všechny informace.

Proč není možné mít dva účty se stejným číslem?

Možná, když budete potřebovat otevřít facebookový účetPřemýšlejme o přeskočení kroku otevření e-mailového účtu. Abychom mohli ověřit naši identitu, musíme zadat telefonní číslo nebo e-mail.

Teď když Pokusili jsme se otevřít účet na Facebooku s e-mailem, který byl dříve zaregistrován v jiném účtu na Facebooku, v registračním formuláři nám proces nedovolí pokračovat. Facebook totiž umožňuje pouze jednu registraci s jedním emailovým účtem.

Poté, pokud se pokusíme vyplnit registrační formulář s telefonním číslem, které již bylo zaregistrováno v jiném účtu, Facebook nebude nám umožní pokračovat v procesu registrace. No, stejně jako v předchozím případě, telefonní číslo registrované v každém účtu na Facebooku musí být jedinečné.

Nakonec, pokud dokončíme naši registraci na Facebooku s uživatelským jménem, ​​které bylo použito dříve, systém nám umožní úspěšnou registraci. Používání stejného uživatelského jména na této sociální síti se totiž neomezuje.

osoba používající facebook

Facebook zpřísnil ověřování identity

Jak vidíte, není možné mít dva účty na Facebooku s stejný email nebo stejné telefonní číslo. Opak se ale stane, pokud jde o jméno, protože s tímto, pokud to může, může být duplicita.

Facebook snížil počet falešných účtů a profilů

Tato opatření byla přijata díky tomu, že se mnoho uživatelů pokouší vytvořit falešné účty, vydávající se za jiné osoby získat osobní údajenebo se zapojit do informací mimo jiné profily.

Je možné se zaregistrovat na Facebooku s falešným jménem?

V počátcích Facebooku, sociální sítě měl motor dost špatné hledání, protože jste mohli najít osobu pouze pomocí jejího uživatelského jména. Uživatelé tak začali používat „originálnější“ názvy. Tímto způsobem by bylo méně shod vyhledávání a bylo by snazší najít své profily.

Postupem času se to však změnilo, protože vyhledávání na Facebooku začalo brát v úvahu osobní údaje účtu, aby našlo „lepší výsledky“. Takže kdybychom hledali nějaké jméno, našli bychom výsledky lidí s tímto jménem v našem městě nebo univerzitě, a to i mezi naší sociální skupinou.

Takže už nebylo potřeba vytvářet falešná jména, aby vás někdo našel. Přitom se to dělo, Facebook posílil ověřování identity, což uživateli umožňuje změnit jediné jméno. Navíc již nebylo možné používat falešná jména, protože v některých případech Facebook požaduje dokument, který identifikuje vaši identitu.

telefon s facebookem

To vše proto, aby snížit počet falešných účtů a profilů této sociální sítě. Lidé se tedy vrátili k používání svých skutečných jmen, protože vyhledávání se stále zlepšuje, aby bylo přesnější. Až do té míry, že když hledáme osobu podle jména, Facebook přesně zobrazuje, koho hledáte, přestože existuje více uživatelů se stejným jménem.

Jak si mohu otevřít nový účet?

Chcete-li začít s vytvářením nového účtu na Facebooku, stačí si vybrat, kde to chceme udělat, to znamená prostřednictvím aplikace přímo nebo prostřednictvím prohlížeče podle našeho výběru, po výběru místa, kde budeme provádět celý proces, půjdeme postupovat podle kroků získat náš nový účet:

  1. Musíte vyplnit informace facebookové žádostijména, příjmení, číslo nebo email.
  2. Přidejte e-mail nebo číslo, se kterým chcete vytvořit účet.
  3. Napsat Heslo podle vašich preferencí.
  4. Přidejte své datum narození a vyberte si své Rod.
  5. Poté klikněte na ( Vytvořit účet ).
  6. Potvrďte své číslo nebo e-mail, záleží na tom, pro co jste si vybrali vytvořit účet.
  7. Nakonec vám Facebook doporučí seznam přátel, které byste si mohli přidat, pokračovat a užívat si toho oficiálně na facebooku.

Jak otevřít dva různé účty současně?

Mnohokrát se stává, že potřebujeme otevřít dva facebookové účty na stejném PC nebo mobilním zařízení současně, najít cestu není vůbec těžké, protože ji můžeme získat otevřením anonymní karty ve stejném prohlížeči, jako jsme pomocí nebo volitelně, můžeme to udělat ve stejném okně prohlížeče, i když bychom museli viz nástroje a rozšíření třetích stran.

I když, aby bylo vše trochu méně zdlouhavé a dlouhé, můžeme použijte jinou možnost, která je jednodušší a také velmi efektivní jako následující:

jiný prohlížeč

Tato možnost je vysoce doporučena vzhledem k tomu, co můžete použít prohlížeče dle vašeho výběru Chcete-li tam přidat účty, které potřebujete, to znamená, že můžete mít jeden účet v Google Chrome a druhý ve Firefoxu nebo jeden v Safari a další v Chrome, podle toho, co se vám zdá nejlepší.

Zaregistrujte si ve službě Facebook Messenger již zaregistrované telefonní číslo

Toto rozšíření aplikace sociální sítě Facebook funguje podobně jako toto. I když si můžete otevřít dva účty messenger na stejném telefonu, když je vytvoříte, nebudeme mít možnost použít stejné číslo telefonní číslo než jiné registrované osobě, ani nelze použít e-mailovou adresu, která byla zaregistrována.

To za účelem propagace vytváření skutečných profilů v rámci plošina. To platí jak pro platformu Messenger Lite, tak pro její plnou verzi. A stejně tak i ve své desktopové verzi.

klíč s logem facebooku

Jaké aplikace si mohu stáhnout, abych otevřel dva různé Facebooky?

Chcete-li najít aplikaci, která nejlépe vyhovuje potřebám otevřít dva různé účty na stejném zařízení dnes navrhneme seznam, který vám pomůže vybrat, co hledáte.

facebookový život

Tato možnost je známá pro otevření dvou účtů ve stejné aplikaci, ale její funkce je občas docela nepohodlná, protože budeme muset odhlaste se z jednoho účtu pro vstup do druhéhodobrá věc je, že čas, kdy to udělá, je poměrně rychlý, protože jakmile je otevřen účet, který chceme přidat, stačí na něj kliknout a okamžitě nám to odešle.

Rychlejší pro Facebook Lite

S Faster for Facebook Lite můžete propojit dva účty rychle a můžete také dostávat upozornění z obou účtů a také je bez problému vyřídíme současně.

fénix

Stejně jako ostatní aplikace, i tato nám nabízí přesně to samé, možná je o něco těžší než ostatní dvě možnosti, ale její funkce je stále stejná získat dva různé účty na Facebooku.