Saltar al contenido

Který den v měsíci je zpoplatněn Mercadona a kolik? – Mercadonská dohoda

21 de agosto de 2022

Který den v měsíci a kolik peněz si můžeme v Mercadoně účtovat? To může být jedna z hlavních otázek každého, kdo se chce ucházet o práci pro společnost. A právě tento řetězec supermarketů se stal velmi známým po celém Španělsku jedno z nejlepších míst pro práci.

Od té doby, co zakladatel Mercadony dal za zahájení projekce své společnosti, není tolik hodnoty a skvělé příležitosti jsou v něm sklizeny. Proto dnes zvládá překročit 100 000 pracovníků pracujících v celkovém počtu zaměstnanců.

Díky všem prostřednictvím vašeho úsilí a obětavost jak se svými zaměstnanci, tak s každým klientem, který důvěřuje všem službám nabízeným touto společností. Od vaší kanceláře v každé fyzické pobočce až po doručení online objednávek v Mercadoně.

Kolik si účtuje Mercadona?

Plat ve společnosti Mercadona je ekvivalentní více, než je průměr ve španělském sektoru supermarketů. Podle informací získaných z platových tabulek Mercadony můžete účtovat 1 328 eur měsíčně jako počáteční základ, ale musíme objasnit, že velmi vysoké procento v rámci společnosti účtuje 1 780 eur měsíčně. To je způsobeno skutečností, že s časem služby nebo seniority v Mercadona budete generovat více příjmů.

The Čistý příjem mohou podléhat změnám motivovaným dvěma hlavními body, jako je profesní skupina a doba stálosti. To v obecných aspektech implikuje faktory, jako je možnost propagace v Mercadoně.

Příplatky k platu

Příplatky k platu jsou řadou prvků, které mají za následek značné zvýšení čistá mzda zaměstnanců Mercadony. Tyto příplatky určují platové rozpětí pro každého zaměstnance, který pro společnost pracuje.

 • osobní: Jsou stanoveny na individuální úrovni toho, čím může každý pracovník přispět společnosti.
 • Pracovní pozice: Jde ruku v ruce s vynikajícími vlastnostmi zaměstnance, který byl zařazen na konkrétní pozici v rámci společnosti, a efektivitou funkcí vykonávaných na této pozici.
 • Kompenzace: Jedná se o poněkud složitější doplněk, který zahrnuje řadu parametrů, které je třeba pro jeho aplikaci vyhodnotit, protože jej lze určit podle situace, v tomto smyslu výkonnost pracovníka, jeho dostupnost do pracovních dnů, kdy není zavázán, nebo že mu jeho smlouva nebrání jako Soboty, neděle a svátky.
 • Penozita a noční: Čas nebo pracovní podmínky určují tento příplatek, protože pokud pracovník odpovídá rozvrhu mezi 22:00 a 6:00 nebo jehož pracovní podmínky jsou při teplotách pod 0 stupňů Celsia, bude účtovat 1,95 eur za každou hodinu na vašem pracovišti.
 • Jazyky: Toto je bonus, který se vztahuje pouze na manažery Mercadony typu A, protože společnost platí částku 255 eur měsíčně za výuku dalšího jazyka.
 • mimořádné platby: Podle příjmů obdržených v Mercadoně může svým zaměstnancům poskytnout mimořádné platby, které budou rozdělovány poměrně.
 • Bratranci: Mzdové bonusy jsou účtovány podle zkušeností získaných pracovníkem v Mercadoně, protože podle úspěchů a cílů, kterých pracovník dosáhne, mu budou připsány výhody, například: podle doby služby v Mercadoně (na začátku 3 až 9 měsíců) budete mít právo na mzdový bonus nebo prémii.

Mercadonská dohoda

Jako každá velká společnost, která myslí na blaho svých zaměstnanců, i Mercadona souhlasila s vytvořením kolektivní smlouvy pro své zaměstnance s platností 5 let, od roku 2019 do roku 2023. Důležitý milník v oboru, který se počítá s účastí BOE , s potvrzením a podpisem právnických osob společnosti a samozřejmě jejích pracovníků zastoupených v UGT a CCOO.

mobil s logem mercadona

Dohoda dohodnutá mezi zaměstnanci a řediteli společnosti je důležitým krokem ve prospěch jejích zaměstnanců, přičemž nejdůležitější rysy jsou následující:

 • Mají plat výrazně nad průměrem ostatních řetězců supermarketů, protože je stanoven minimální příjem 1300 eur měsíčně.
 • Je dohodnuto prodloužení otcovské dovolené, nadřazené ustanovením španělské legislativy, protože nepřítomnost v práci je sjednána do 7 týdnů po porodu.
 • Mercadona se zavazuje vyplatit 100 % mzdy odpovídající jejím nepřítomným pracovníkům z důvodu pracovní neschopnosti, s maximální dobou 18 měsíců.
 • Koncept dovolené na péči o syna nebo dceru se prodlužuje, dokud nedosáhne maxima 12 let.
 • Pokud je pracovník obětí genderově podmíněného násilí, Mercadona se zavazuje, že bude chránit jejich práci u a dovolené až 3 roky.
 • Plán rovnosti platí pro všechny členy společnosti.