Saltar al contenido

Kolik zvýraznění lze nahrát jako limit na Instagram? – Zjistit

24 de agosto de 2022

Instagram byl v posledních letech charakterizován jako jedna z nejúplnějších sociálních sítí ze všech. A je to pochopitelné, protože nám nejen umožňuje kontaktovat koho chceme, ale nabízí i mnoho dalších funkcí s nekonečnem využití. Pokud chcete být populárnější na slavné sociální síti, příběhy jsou výborným médiem, tak vám to níže ukážeme kolik zvýraznění lze nahrát jako limit na Instagram.

V tuto chvíli mnoho z nás ví, jak používat sekci Instagram Stories, a dokonce přidejte do našeho kanálu nejdůležitější příběhy. To je nepochybně vynikající možnost, jak zlepšit náš profil, takže je normální, že jich chceme přidat co nejvíce. Pokud je to váš záměr, ale nevíte, jaká je hranice příběhů, v tomto článku vám ji pomůžeme objevit.

Kolik zvýraznění lze nahrát na Instagram?

V těchto měnících se časech vás můžeme všichni ujistit, že to je jedna věc sociální sítě přišli zůstat. Není pochyb o tom, že pro většinu z nás se sítě staly nepostradatelným aspektem našeho života. Od nejmenších po nejstarší v domě viděli potřebu je v určitém okamžiku použít.

Ve skutečnosti, jeden z nejpoužívanější a nejužitečnější dosud to byl Instagram, protože jej mnozí dokonce používají ke své každodenní práci. A jedním z nejlepších nástrojů, jak mít více návštěv instagramových příběhů, byly doporučené příběhy, které jsou vždy uchovávány v našem zdroji nebo profilu.

Ale bohužel, stejně jako ve všem, i pro ně existuje limit. Ale dobrá věc je, že je to celkem rozumná hranice asi 100 vybraných příběhů, o kterých můžeme říci, že jsou více než dostačující, pokud chceme být na slavné sociální síti populárnější. Jak je nyní můžeme nahrát a uspořádat? Zde je několik tipů, které vám jistě hodně pomohou.

Jak nahrát zvýraznění příběhů na Instagram?

Vybrané příběhy výrazně zlepšily naši metodu nahrávání příběhů, protože se nemusíme bát, že příběhy zmizí do 24 hodin. Proto vám nyní ukážeme, jak zvýraznit příběhy na Instagramu. Následující kroky:

 • Nejprve otevřete aplikaci Instagram a přihlásit se.
 • Nyní přejděte do svého profilu nebo zdroje.
 • Mezi životopisem a příspěvky najděte sekci Vybrané příběhy.
 • Tam stiskněte znaménko plus, které je na tlačítku s názvem „Nový“.
 • Uvidíte všechny příběhy, které jste nedávno nahráli.
 • Vyberte ty, které chcete zvýraznit Na Instagramu.
 • Klikněte na tlačítko v pravém horním rohu s nápisem „Další“.
 • Vyberte obálku příběhu a jeho název.
 • Stisknutím «Upravit obálku» vyberte obálku nového příběhu.
 • Vyberte si k tomu obrázek ze své sbírky nebo z galerie.
 • Stiskněte «Další».
 • Potvrďte všechny své akce na „Hotovo“ a vytvořte zvýraznění příběhu.

instagram na smartphonu s notebookem a rukou

To je vše! Jakmile toto vše uděláte, budete moci vidět, jak je doporučený příběh přidán do vašeho profilu na Instagramu, i když to můžete provést také ze samotných příběhů, když při jejich sdílení vyberete „Funkce“. Samozřejmě, že pokud vás to jednoho dne omrzí, můžete historii svého souboru bez problémů smazat.

Jak uspořádat nejdůležitější události Instagramu?

Uspořádejte nás to nejlepší z instagramového příběhu Je to velmi důležité, protože to umožní těm, kdo je uvidí, mnohem lépe je pochopit a užít si je.

Něco, co můžete udělat pro to, aby byly lépe uspořádané, je umístit ikonu nebo obrázek, který jej charakterizuje jako obálku, abyste naznačili, o čem bude. To je užitečné zejména při nahrávání více fotografií do vašeho příběhu, protože to zabraňuje zmatení diváků nebo nepochopení účelu fotografií. Kromě toho můžete zadat jméno, které dobře naznačuje, co daná osoba v příběhu najde, když to uvidí.

A pokud je to v určitém okamžiku nutné, můžete upravte příběhy, které jste uvedli jednoduše. Doufáme, že tento průvodce pro vás může být velmi užitečný a že na Instagramu zvýrazníte až 100 úžasných příběhů.