Saltar al contenido

Kolik účtuje Glovo restauracím? Jak umístit svou restauraci na Glovo

18 de julio de 2022

Pokud máte restauraci s vysokým počtem zákazníků a chcete se rozhodnout pro alternativu „rozvoz“ přes Glovo, doporučujeme vám přečíst si tento článek, se kterým se dozvíte Kolik účtuje Glovo restauracím? Jak umístit svou restauraci na Glovo

Glovo a společnosti

Spojení mezi Glovo a společnostmi je založeno přes přísné proces hodnocení. Pokud je firma vhodná, pak je možné s Glovo komunikovat odpovídající oblast pro tento účel, aby dostávala podrobné informace. Na seznamu Glovo je mnoho společností rychlého občerstvení. Z tohoto důvodu si zákazníci mohou bez potíží objednat MacDonalds, Burger King nebo KFC od Glovo.

Jaké jsou výhody umístění mé restaurace na Glovo?

Mezi výhody, které a společnost spojením s Glovo jsou odpuštění instalačních nákladů, zvýšení příjmů, možnost oslovit mnohem více zákazníků a pojištění zboží (až 2000 eur).

Společnost se také může díky ní dozvědět ještě více o potřebách uživatelů a o tom, co preferují průzkum trhu. Tato strategie je vytvářena platformou a pomáhá podnikům nabízet nejoblíbenější produkty podle poptávky.

Jaké jsou nevýhody prodeje přes platformu Glovo?

Jednou z nevýhod prodávat přes Glovo je nedostatek kontroly. I když se vaše společnost může jevit jako „společník“, nemá žádnou kontrolu nad informacemi publikovanými platformou Glovo.

Dalším negativním aspektem je vybírání provizí což může ovlivnit vaši ziskovost. Stejně tak se přidá špatná publicita, kterou platforma zaregistruje, když objednávka není úspěšně dokončena, což má vliv na pověst vaší firmy.

Kolik účtuje Glovo restauracím? Jak umístit svou restauraci na Glovo

Společnost Glovo vám umožňuje vytvořit a spojení s restauracemi v době formalizace vztahu a nabízení jeho obsahu na své platformě. Dále vysvětlíme, kolik Glovo účtuje restauracím, a kroky, které musíte dodržovat, abyste svou restauraci umístili na Glovo.

Kolik účtuje Glovo restauracím?

Je důležité zmínit, že společnost Glovo si účtuje provizi až 43% bez DPH. Přesně tak, Glovo musí získat a 35% provize přidáním fixního poplatku 50 eur týdně. Bez započtení daně z přidané hodnoty si nechá téměř polovinu z toho, co se naúčtuje vaší restauraci, aby vám doručovatelé jídlo poslali domů.

Každá restaurace musí zaplatit fixní poplatek až do výše 100 eur. Přesná hodnota fixního poplatku však bude záviset na smlouvě a jednání, které bude s vaší společností provedeno.

Jak se rozděluje provize?

Podle Glova se s provizí účtovanou společnosti platí za digitalizaci podniku bez předchozí investice. umístění v aplikaci a mzda je poskytována distributorům nebo «rukavcům».

Je důležité si uvědomit, že nabídky, slevy a akce jsou na náklady vaší restaurace. Na těchto prvcích bude záviset vaše dobrá nebo špatná pozice v soutěži. Firemní aplikace. Proto je nezbytné vědět, co je Glovo App, a naučit se ji používat, abyste získali co největší výhody.

Restaurace Glovo

Jak umístit svou restauraci na Glovo?

Pokud vás zajímá jak dejte svou restauraci na Glovomusíte postupovat podle těchto kroků:

Kontaktujte společnost Glovo

Pokud se chcete stát partnerem Glovo, máte dvě možnosti: jít do kanceláří Glovo nebo se zaregistrovat na webu sell.glovoapp. Tímto způsobem lze provést případné vyjednávání a propojení s platformou.

Počkejte, až Glovo provede vyhodnocení

Jakmile se vám podaří kontaktovat společnost nebo se zaregistrovat prostřednictvím aplikace, Glovo provede a proces hodnocení a budou-li schváleny, vyžádají si řadu dalších údajů.

Poskytněte informace o vaší společnosti

Jakmile se vám podaří umístit vaši restauraci na Glovo, budete požádáni o obsah, který bude prostřednictvím aplikace nabízen. Pro tento krok není vyžadován žádný minimální nákup a všechny platby budou záviset na provizi a pevný poplatek stanovené přepravní společností.