Saltar al contenido

Kolik Street Fighterů je a které jsou nejlepší? Seznam všech Street Fighters

23 de julio de 2022

Street Fighter je považován za průkopnickou bojovou videohru ve srovnání s jinými tak slavnými jako Mortal Kombat nebo Fatal Fury. Pokud to chcete vědět Kolik Street Fighterů je a které jsou nejlepší? Seznam všech Street Fighterů, zveme vás k přečtení tohoto zajímavého článku.

Atributy videohry Street Fighter

Jedním z atributů Street Fighteru je boj jeden na jednoho. Videohra vám umožňuje používat kombinace tlačítek k vytvoření konkrétního zásahu nebo k provedení pohybu s ovládáním stejně jako při hraní Free Fire s konzolovým ovladačem.

Street Fighter vyžaduje několik zásahů za sebou, aniž by umožňoval reakci soupeře. Když byla vydána verze Street Fighter II, možnost vybrat postavu a nejen protagonista, protože v první verzi bylo povoleno hrát se dvěma postavami (Ryu a Ken) proti postavě definované CPU.

Kolik Street Fighterů je a které jsou nejlepší? Seznam všech Street Fighters

Je známo, že Street Fighter je série videoher, které byly postupem času rozšiřovány za účelem přidání nových funkcí a vylepšení. Z tohoto důvodu je vhodné, abyste věděli, kolik Street Fighterů existuje, které z nich jsou nejlepší, a abyste věděli, zda videohra běží na PC. Dále představujeme seznam všech pouličních bojovníků.

Kolik je Street Fighterů?

Existuje celkem 54 verzí Street Fighter, které byly vydány různé platformy: mimo jiné Android, Switch, PlayStation, iPhone, Wii, Xbox. Videohra rok co rok obsahuje novinky, což jí umožnilo zůstat v tomto odvětví s vysokou mírou popularity a věrným počtem následovníků.

Jací jsou nejlepší Street Fighters?

Nejlepšími Street Fightery jsou Super Street Fighter 2 Turbo Revival, který byl vytvořen v roce 2001 pro GBA. Další z nejlepších verzí Street Fighter je Street Fighter 3: Third Strike of the year 2000 pro PS4 a Street Fighter IV (2009) pro PC, Xbox 360, PS3 a iPhone.

Stejně jako mnoho uživatelů přemýšlí, co je lepší Fornite, Free Fire nebo Pubg, v případě Street Fighter se má za to, že nejlepší verze je Street Fighter IV roku 2009.

Seznam všech Street Fighters

Sbírka Street Fighter byla první hra série a byl vytvořen v roce 1999 pro PSX. Ve stejném roce vyšel Street Fighter Alpha 3. V srpnu 2000 vyšel Street Fighter 3 World Impact a o čtyři měsíce později Street Fighter 3: Third Strike. Street Fighter EX3 se zrodil v roce 2001 pro PS2 stejně jako Super Street Fighter 2 Turbo Revival.

  bitva pouličních stíhaček

V roce 2004 vydal Capcom Hyper Street Fighter 2 a Street Fighter Anniversary Collection pro Xbox. V roce 2006 byly vydány Street Fighter Alpha 3 Max a Street Fighter Alpha Anthology. O rok později vyšel Street Fighter II The World Warrior a v roce 2008 byl znám Super Street Fighter II: The New Challengers. Street Fighter IV vyšel v roce 2009 a o rok později vznikl Street Fighter Alpha 2.

nejnovější verze

Od roku 2011 byly na trhu uvedeny následující verze Street Fighter IV: Arcade Edition pro PS3 a Xbox, Street Fighter III: 3rd Strike Online Edition, Street Fighter X Tekken (2012), Super Street Fighter II: The New Challengers MD (2012), Street Fighter II: The World Warrior (2013), Ultra Street Fighter IV (2014), Super Street Fighter II Turbo Revival (2015).

O rok později vyšel Street Fighter V, Ultra Street Fighter II: The Final Challengers (2017), Street Fighter V: Arcade Edition (2018), Street Fighter 30th Anniversary Collection téhož roku, Street Fighter V: Champion Edition (2020) . Poslední vydání ságy je Street Fighter: Duel, který se skládá ze sady sběratelských karet pro iPhone a Android.